Menu

Arsenal vs Brentford

Emirates Stadium, London3. decembra 2025 o 20:30
Domáci

Arsenal

20
Hostia

Brentford

Rozhodca: Tony Harrington

Udalosti zápasu

Arsenal
Brentford
Výkop
M. Merino

asistencia: B. White

11′
C. MosqueraJ. Timber
44′
Polčas
60′
K. SchadeI. Thiago
G. MartinelliE. Eze
61′
N. MaduekeB. Saka
61′
61′
V. JaneltJ. Henderson
61′
M. JensenM. Damsgaard
65′Yehor Yarmolyuk
74′
E. PinnockN. Collins
74′
R. HenryK. Lewis-Potter
D. RiceV. Gyökeres
83′
B. Saka

asistencia: M. Merino

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
4Shots off Goal2
15Total Shots6
4Blocked Shots3
10Shots insidebox5
5Shots outsidebox1
7Fouls9
4Corner Kicks8
0Offsides0
62%Ball Possession38%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
542Total passes333
456Passes accurate255
84%Passes %77%
1.77expected_goals0.35
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arsenal je 6.95, v porovnaní s 6.80 u Brentford. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arsenal je D. Rice (7.44), u Brentford je to C. Kelleher (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arsenal prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 23 asistenciami, na čele s M. Zubimendi (5G). U Brentford je to 18 gólov a 17 asistencií s lídrom K. Schade (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arsenal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Brentford má 5 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arsenal nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.19, oproti 3 u Brentford s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arsenal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 2 u Brentford s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Arsenal a 78% u Brentford. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arsenal nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Brentford. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arsenal je 25.5 (najmladší: C. Mosquera (21), najstarší: D. Raya (30)), zatiaľ čo Brentford má priemer 25.7 (najmladší: M. Kayode (21), najstarší: E. Pinnock (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arsenal majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 28 u Brentford. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arsenal4-3-35-3-2Brentford
GKDEFMIDFWD
1Raya4White3Mosquera5Hincapie33Calafio.8Odegaard36Zubimen.41Rice20Madueke23Merino11Martine.1Kelleher33Kayode20Ajer5Pinnock4Berg3Henry18Yarmoly.27Janelt8Jensen19Ouattara7Schade

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta Amatriain

Náhradníci

Tréner: Keith Andrews

ArsenalSila pozíciíBrentford
6.95
Ø Hodnotenie
6.80
6.94Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 5)6.72
2G 5A1G 4A
7.19Záložník (3 v 3)6.88
10G 11A5G 7A
6.74Útočník (3 v 2)6.80
6G 7A12G 6A
Arsenal4-3-3
1BrankárD. Raya6.9
4ObrancaB. White6.91A
3ObrancaC. Mosquera6.9
5ObrancaP. Hincapie7.01G2A
33ObrancaR. Calafiori6.91G2A
8ZáložníkM. Odegaard7.01G5A
36ZáložníkM. Zubimendi7.15G1A
41ZáložníkD. Rice7.44G5A
20ÚtočníkN. Madueke6.81G1A
23ÚtočníkM. Merino6.94G3A
11ÚtočníkG. Martinelli6.61G3A
Brentford5-3-2
1BrankárC. Kelleher7.0
33ObrancaM. Kayode6.91G1A
20ObrancaK. Ajer6.71A
5ObrancaE. Pinnock6.8
4ObrancaS. van den Berg6.81A
3ObrancaR. Henry6.51A
18ZáložníkY. Yarmolyuk6.71G2A
27ZáložníkV. Janelt7.01G4A
8ZáložníkM. Jensen7.03G1A
19ÚtočníkD. Ouattara6.85G3A
7ÚtočníkK. Schade6.87G3A

Prehľad zápasu

Arsenal zdolal Brentford 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Merino 11′, B. Saka 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Arsenal mal 62% držanie lopty, Brentford mal 38%. Arsenal mal 15 striel (7 na bránu), Brentford mal 6 (1 na bránu). Očakávané góly: Arsenal 1.77 — Brentford 0.35. Arsenal urobil 4 striedaní, Brentford urobil 5.

Rivalita od 2026

Arsenal vs Brentford vzájomné výsledky

1 stretnutí
Arsenal
0
výhier
Remízy
1
Brentford
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Arsenal

WWDWLD

Brentford

WLDDDD

Predpoveď zápasu

Arsenal

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Brentford

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Arsenal or draw

55%Forma45%
50%Útok50%
67%Obrana33%
93%Vzájomné zápasy7%

Zranenia a stopky

Arsenal

  • OtáznyGabriel
  • OtáznyK. Havertz
  • OtáznyW. Saliba
  • OtáznyL. Trossard

Brentford

  • OtáznyF. Carvalho
  • OtáznyJ. Dasilva
  • OtáznyA. Milambo
  • OtáznyR. Nelson

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Arsenal dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arsenal6výhry
3remízy10 stretnutí
Brentford1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (71%) — kurzy môžu podceňovať Brentford.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 73.8%Remíza 19.2%Hostia 11.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.355.008.50
Max1.365.418.75
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Arsenal · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh71.2%17.8%11.0%
Verejný trh69.8%19.0%11.2%
Δ1.4%1.2%0.2%

Arsenal vs Brentford — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Arsenal
Výsledok vs. Trh: Arsenal (74%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ArsenalPolčas:10Brentford
15Strely6
7Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/02/26Brentford1–1Arsenal4.75/3.90/1.70
03/12/25Arsenal2–0Brentford1.35/5.21/8.63
12/04/25Arsenal1–1Brentford1.61/4.25/5.21
01/01/25Brentford1–3Arsenal6.49/4.76/1.44
09/03/24Arsenal2–1Brentford1.22/6.99/11.48
25/11/23Brentford0–1Arsenal4.52/3.77/1.75
11/02/23Arsenal1–1Brentford1.44/4.67/7.27
18/09/22Brentford0–3Arsenal4.29/3.86/1.80
19/02/22Arsenal2–1Brentford1.45/4.29/7.94
13/08/21Brentford2–0Arsenal4.02/3.42/1.97

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arsenal

V 699R 305P 252
Nad 2,554
Goals scored2287

Vonkajšia bilancia: Brentford

V 67R 46P 71
Nad 2,556
Goals scored276

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026