Menu

Obolon Brovar vs Veres Rivne

Obolon Arena, Kyiv4. októbra 2025 o 14:30
11
Rozhodca: Serhii Zadyran

Udalosti zápasu

Obolon'-Brovar
Veres Rivne
Výkop
14′
V. Dubko

Own Goal

Oleh Slobodian17′
V. Kurko
28′
37′
D. NdukveG. Kutsia
O. SlobodyanA. Kulakovskyi
45+2′
Polčas
46′
M. SmiyanS. Korniychuk
Yevgeniy Shevchenko48′
I. NesterenkoS. Sukhanov
52′
Dmytro Semenov60′
69′
I. KharatinS. Sten
69′
E. AydinS. Nongoh
V. KurkoY. Prokopenko
72′
D. UstymenkoK. Bychek
73′
83′
V. SharayM. Protasevych
87′Giorgi Kutsia
89′Sergiy Korniychuk
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
8Shots off Goal2
18Total Shots7
5Blocked Shots2
10Shots insidebox6
8Shots outsidebox1
12Fouls11
6Corner Kicks5
2Offsides2
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
355Total passes302
285Passes accurate215
80%Passes %71%
2.11expected_goals0.85
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Obolon'-Brovar je 6.80, v porovnaní s 6.94 u Veres Rivne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Obolon'-Brovar je V. Pryimak (7.20), u Veres Rivne je to V. Gorokh (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Obolon'-Brovar prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 5 asistenciami, na čele s D. Ustymenko (4G). U Veres Rivne je to 4 gólov a 1 asistencií s lídrom V. Sharay (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Obolon'-Brovar nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Veres Rivne má 5 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Obolon'-Brovar nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 3 u Veres Rivne s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Obolon'-Brovar nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 2 u Veres Rivne s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Obolon'-Brovar a 74% u Veres Rivne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Obolon'-Brovar nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Veres Rivne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Obolon'-Brovar je 26.2 (najmladší: V. Stashkiv (18), najstarší: V. Kurko (30)), zatiaľ čo Veres Rivne má priemer 26.6 (najmladší: E. Aydin (22), najstarší: R. Goncharenko (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Obolon'-Brovar majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u Veres Rivne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Obolon'-Brovar4-4-25-3-2Veres Rivne
GKDEFMIDFWD
23Stashkiv14Ilyin50Semenov3Pryimak37Dubko10Slobody.95Kurko6Chekh5Shevche.40Nestere.9Ustymen.91Gorokh22Stamoul.4Cipot33Gonchar.2Smiyan77Sharay14Kharatin18Boyko29Kucherov7Aydin30Ndukve

Náhradníci

Tréner: Oleksandr Antonenko

Náhradníci

Tréner: Oleg Shandruk

Obolon'-BrovarSila pozíciíVeres Rivne
6.80
Ø Hodnotenie
6.94
6.85Brankár (1 v 1)7.50
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 5)6.89
1G 3A3G 0A
6.74Záložník (4 v 3)6.91
3G 1A1G 0A
6.78Útočník (2 v 2)6.83
4G 1A0G 1A
Obolon'-Brovar4-4-2
23BrankárV. Stashkiv6.8
14ObrancaO. Ilyin6.52A
50ObrancaD. Semenov6.8
3ObrancaV. Pryimak7.21G1A
37ObrancaV. Dubko7.0
10ZáložníkO. Slobodyan6.92G
95ZáložníkV. Kurko6.71G
6ZáložníkM. Chekh6.9
5ZáložníkY. Shevchenko6.51A
40ÚtočníkI. Nesterenko6.71A
9ÚtočníkD. Ustymenko6.94G
Veres Rivne5-3-2
91BrankárV. Gorokh7.5
22ObrancaK. Stamoulis6.7
4ObrancaK. Cipot7.1
33ObrancaR. Goncharenko6.9
2ObrancaM. Smiyan6.7
77ObrancaV. Sharay7.13G
14ZáložníkI. Kharatin7.1
18ZáložníkV. Boyko7.11G
29ZáložníkV. Kucherov6.5
7ÚtočníkE. Aydin6.91A
30ÚtočníkD. Ndukve6.8

Prehľad zápasu

Obolon'-Brovar a Veres Rivne remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: V. Dubko 14′ (o.g.), V. Kurko 28′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Obolon'-Brovar mal 57% držanie lopty, Veres Rivne mal 43%. Obolon'-Brovar mal 18 striel (5 na bránu), Veres Rivne mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Obolon'-Brovar 2.11 — Veres Rivne 0.85. Obolon'-Brovar urobil 4 striedaní, Veres Rivne urobil 5.

Rivalita od 2016

Obolon'-Brovar vs Veres Rivne vzájomné výsledky

12 stretnutí
Obolon'-Brovar
2
výhier
Remízy
4
Veres Rivne
6
výhier
Góly spolu
21 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
2/12 · 17%
Nad 2,5
2/12 · 17%

Aktuálna forma

Obolon'-Brovar

DLDLDL

Veres Rivne

DLWLWD

Predpoveď zápasu

Obolon'-Brovar

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Veres Rivne

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Obolon'-Brovar or draw and -3.5 goals

42%Forma58%
50%Útok50%
46%Obrana54%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026