Menu

Veres Rivne vs Ruh Lviv

Avanhard, Rivne8. novembra 2025 o 14:30
10
Hostia

Ruh Lviv

Rozhodca: Dord Nazarii

Udalosti zápasu

Veres Rivne
Ruh Lviv
Výkop
27′Vitaliy Kholod
31′Ostap Prytula
Polčas
V. Boyko
55′
59′
D. PidgurskyiD. Slyusar
59′
O. PrytulaM. Sapuga
59′
I. KvasnytsyaKlayver
Vitaliy Boyko64′
D. GodyaD. Klyots
75′
E. AydinR. Taranukha
75′
75′
V. RunichB. Almazbekov
80′Edson Fernando
Valentyn Horokh84′
Rostyslav Taranukha90+2′
V. SharayI. Pushkutsa
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
6Shots off Goal4
15Total Shots13
4Blocked Shots4
8Shots insidebox6
7Shots outsidebox7
18Fouls14
4Corner Kicks7
1Offsides1
38%Ball Possession62%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
266Total passes433
199Passes accurate353
75%Passes %82%
0.76expected_goals0.96
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Veres Rivne je 6.97, v porovnaní s 6.93 u Ruh Lviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Veres Rivne je V. Gorokh (7.50), u Ruh Lviv je to B. Faal (7.51).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Veres Rivne prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s V. Sharay (3G). U Ruh Lviv je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom B. Faal (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Veres Rivne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Ruh Lviv má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Veres Rivne nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 5 u Ruh Lviv s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Veres Rivne nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u Ruh Lviv s priemerom 7.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Veres Rivne a 79% u Ruh Lviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Veres Rivne nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Ruh Lviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Veres Rivne je 25.0 (najmladší: D. Godya (20), najstarší: I. Kharatin (30)), zatiaľ čo Ruh Lviv má priemer 23.6 (najmladší: Y. Gereta (21), najstarší: Y. Kopyna (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Veres Rivne majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 17 u Ruh Lviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Veres Rivne4-4-24-2-3-1Ruh Lviv
GKDEFMIDFWD
91Gorokh22Stamoul.4Cipot3Vovchen.2Smiyan77Sharay18Boyko14Kharatin11Pomba7Aydin8Godya1Gereta23Kopyna92Slyubyk4Kholod73Lyakh5Fernando15Pidgurs.14Kvasnyt.10Prytula11Runich99Faal

Náhradníci

Tréner: Oleg Shandruk

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

Veres RivneSila pozíciíRuh Lviv
6.97
Ø Hodnotenie
6.93
7.50Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.94
0G 0A1G 2A
7.12Záložník (4 v 5)6.79
4G 0A2G 2A
6.71Útočník (2 v 1)7.51
0G 1A6G 1A
Veres Rivne4-4-2
91BrankárV. Gorokh7.5
22ObrancaK. Stamoulis6.7
4ObrancaK. Cipot7.1
3ObrancaS. Vovchenko7.0
2ObrancaM. Smiyan6.7
77ZáložníkV. Sharay7.13G
18ZáložníkV. Boyko7.11G
14ZáložníkI. Kharatin7.1
11ZáložníkWesley Pomba
7ÚtočníkE. Aydin6.91A
8ÚtočníkD. Godya6.5
Ruh Lviv4-2-3-1
1BrankárY. Gereta7.0
23ObrancaY. Kopyna6.81G1A
92ObrancaB. Slyubyk7.1
4ObrancaV. Kholod6.9
73ObrancaR. Lyakh7.01A
5ZáložníkEdson Fernando7.01A
15ZáložníkD. Pidgurskyi6.6
14ZáložníkI. Kvasnytsya7.01G
10ZáložníkO. Prytula6.81G
11ZáložníkV. Runich6.51A
99ÚtočníkB. Faal7.56G1A

Prehľad zápasu

Veres Rivne zdolal Ruh Lviv 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: V. Boyko 55′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Veres Rivne mal 38% držanie lopty, Ruh Lviv mal 62%. Veres Rivne mal 15 striel (5 na bránu), Ruh Lviv mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Veres Rivne 0.76 — Ruh Lviv 0.96. Veres Rivne urobil 3 striedaní, Ruh Lviv urobil 4.

Rivalita od 2025

Veres Rivne vs Ruh Lviv vzájomné výsledky

1 stretnutí
Veres Rivne
0
výhier
Remízy
0
Ruh Lviv
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Veres Rivne

DLWLWD

Ruh Lviv

LLLDLL

Predpoveď zápasu

Veres Rivne

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Ruh Lviv

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Veres Rivne or draw and -3.5 goals

60%Forma40%
67%Útok33%
47%Obrana53%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026