Menu

Sk Poltava vs Lnz Cherkasy

Zirka Stadium, Kropyvnytsky21. novembra 2025 o 14:30
Domáci

SK Poltava

02

Udalosti zápasu

SK Poltava
LNZ Cherkasy
Výkop
Y. OpanasenkoA. Savenkov
23′
31′
P. Obah

asistencia: O. Drambayev

Polčas
53′
V. TankovskiyM. Jashari
64′
D. PlakhtyrV. Danylenko
65′
O. KhakhlyovY. Streltsov
65′
69′
Y. PastukhS. Nonikashvili
69′
M. AssinorD. Kravchuk
84′Oleg Horin
88′Shota Nonikashvili
89′
P. ObahM. Podolyak
V. OdaryukI. Kotsyumaka
90+1′
D. GalenkovA. Onishchenko
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
3Shots off Goal5
7Total Shots16
3Blocked Shots4
4Shots insidebox11
3Shots outsidebox5
10Fouls10
4Corner Kicks4
0Offsides3
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
372Total passes358
300Passes accurate270
81%Passes %75%
0.33expected_goals1.53
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SK Poltava je 6.64, v porovnaní s 7.05 u LNZ Cherkasy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SK Poltava je V. Voskonyan (7.38), u LNZ Cherkasy je to D. Kuzyk (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SK Poltava prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Y. Misyura (2G). U LNZ Cherkasy je to 16 gólov a 9 asistencií s lídrom M. Assinor (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SK Poltava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.46, zatiaľ čo LNZ Cherkasy má 5 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SK Poltava nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 3 u LNZ Cherkasy s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SK Poltava nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u LNZ Cherkasy s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u SK Poltava a 73% u LNZ Cherkasy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SK Poltava nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 31 u LNZ Cherkasy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SK Poltava je 28.1 (najmladší: M. Kononov (22), najstarší: Y. Opanasenko (35)), zatiaľ čo LNZ Cherkasy má priemer 26.0 (najmladší: Y. Pastukh (21), najstarší: O. Palamarchuk (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SK Poltava majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 21 u LNZ Cherkasy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SK Poltava4-2-3-15-3-2LNZ Cherkasy
GKDEFMIDFWD
13Voskony.19Buzhyn20Misyura39Opanase.2Kononov44Plakhtyr99Khakhly.8Odaryuk21Doroshe.7Galenkov88Vivdych12Palamar.11Pasich25Gorin34Muravsk.14Drambay.17Kuzyk6Tankovs.16Ryabov19Pastukh8Obah90Assinor

Náhradníci

Tréner: Pavlo Matviychenko

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

SK PoltavaSila pozíciíLNZ Cherkasy
6.64
Ø Hodnotenie
7.05
7.38Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.46Obranca (4 v 5)7.13
2G 1A4G 4A
6.64Záložník (6 v 3)6.81
2G 4A2G 3A
Útočník (0 v 2)7.21
10G 2A
SK Poltava4-2-3-1
13BrankárV. Voskonyan7.4
19ObrancaM. Buzhyn6.3
20ObrancaY. Misyura6.72G1A
39ObrancaY. Opanasenko6.5
2ObrancaM. Kononov6.4
44ZáložníkD. Plakhtyr6.7
99ZáložníkO. Khakhlyov6.7
8ZáložníkV. Odaryuk6.51G2A
21ZáložníkA. Doroshenko6.81A
7ZáložníkD. Galenkov6.61G1A
88ZáložníkO. Vivdych6.5
LNZ Cherkasy5-3-2
12BrankárO. Palamarchuk7.0
11ObrancaG. Pasich7.01G
25ObrancaO. Gorin7.31A
34ObrancaN. Muravskyi7.11G
14ObrancaO. Drambayev7.0
17ObrancaD. Kuzyk7.32G3A
6ZáložníkV. Tankovskiy6.91A
16ZáložníkA. Ryabov7.01G
19ZáložníkY. Pastukh6.51G2A
8ÚtočníkP. Obah7.23G2A
90ÚtočníkM. Assinor7.27G

Prehľad zápasu

LNZ Cherkasy zdolal SK Poltava 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: P. Obah 31′, P. Obah 64′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SK Poltava mal 49% držanie lopty, LNZ Cherkasy mal 51%. SK Poltava mal 7 striel (1 na bránu), LNZ Cherkasy mal 16 (7 na bránu). Očakávané góly: SK Poltava 0.33 — LNZ Cherkasy 1.53. SK Poltava urobil 5 striedaní, LNZ Cherkasy urobil 4.

Aktuálna forma

SK Poltava

DLDLDL

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Predpoveď zápasu

SK Poltava

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

LNZ Cherkasy

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or LNZ Cherkasy

14%Forma86%
46%Útok54%
11%Obrana89%
33%Vzájomné zápasy67%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026