Menu

Polessya vs Zorya Luhansk

Tsentralnyi Stadion, Zhytomyr30. novembra 2025 o 17:00
Domáci

Polessya

20
Rozhodca: Dmytro Panchyshyn

Udalosti zápasu

Polessya
Zorya Luhansk
Výkop
O. Gutsulyak

asistencia: V. Veleten

33′
37′Dejan Popara
Polčas
63′
D. PoparaP. Micin
V. VeletenO. Nazarenko
65′
O. AndriyevskiB. Tomandzoto
65′
72′
A. JanjicJ. Basic
72′
N. MalyshR. Salenko
M. GayduchykO. Filippov
76′
M. BragaruT. Yosefi
76′
Borys Krushynskyi84′
O. GutsulyakD. Beskorovaynyi
85′
Oleksandr Nazarenko90+4′
O. Nazarenko
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
6Shots off Goal9
16Total Shots13
3Blocked Shots3
9Shots insidebox10
7Shots outsidebox3
17Fouls3
6Corner Kicks2
2Offsides0
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
393Total passes544
311Passes accurate473
79%Passes %87%
2.03expected_goals1.19
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Polessya je 7.22, v porovnaní s 6.90 u Zorya Luhansk. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Polessya je E. Sarapiy (7.61), u Zorya Luhansk je to R. Vantukh (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Polessya prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 10 asistenciami, na čele s O. Gutsulyak (6G). U Zorya Luhansk je to 12 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Budkivsky (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Polessya nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.28, zatiaľ čo Zorya Luhansk má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Polessya nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.21, oproti 4 u Zorya Luhansk s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Polessya nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.06, v porovnaní s 2 u Zorya Luhansk s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Polessya a 79% u Zorya Luhansk. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Polessya nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Zorya Luhansk. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Polessya je 27.4 (najmladší: B. Krushynskyi (23), najstarší: R. Babenko (33)), zatiaľ čo Zorya Luhansk má priemer 25.6 (najmladší: A. Slesar (21), najstarší: P. Budkivsky (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Polessya majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u Zorya Luhansk. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Polessya4-2-3-14-3-3Zorya Luhansk
GKDEFMIDFWD
23Volynets15Mykhayl.44Chobote.5Sarapiy55Krushyn.18Andriye.8Babenko11Gutsuly.45Bragaru22Veleten89Gayduch.1Saputin23Malysh55Jordan5Janjic10Juninho77Kushnir.6Popara47Vantukh9Slesar28Budkivs.7Andjusic

Náhradníci

Tréner: Ruslan Rotan

Náhradníci

Tréner: Viktor Skrypnyk

PolessyaSila pozíciíZorya Luhansk
7.22
Ø Hodnotenie
6.90
7.25Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
7.28Obranca (4 v 4)6.84
3G 3A3G 4A
7.21Záložník (5 v 4)6.90
12G 7A4G 1A
7.06Útočník (1 v 2)7.02
5G 0A5G 1A
Polessya4-2-3-1
23BrankárY. Volynets7.3
15ObrancaB. Mykhaylichenko7.31A
44ObrancaS. Chobotenko7.31A
5ObrancaE. Sarapiy7.63G
55ObrancaB. Krushynskyi7.01A
18ZáložníkO. Andriyevski6.93G
8ZáložníkR. Babenko7.2
11ZáložníkO. Gutsulyak7.56G3A
45ZáložníkM. Bragaru7.12G2A
22ZáložníkV. Veleten7.41G2A
89ÚtočníkM. Gayduchyk7.15G
Zorya Luhansk4-3-3
1BrankárO. Saputin7.0
23ObrancaN. Malysh6.4
55ObrancaJordan7.11G1A
5ObrancaA. Janjic6.91G
10ObrancaJuninho6.91G3A
77ZáložníkB. Kushnirenko7.01G
6ZáložníkD. Popara6.41A
47ZáložníkR. Vantukh7.33G
7ZáložníkN. Andjusic
9ÚtočníkA. Slesar6.91G1A
28ÚtočníkP. Budkivsky7.14G

Prehľad zápasu

Polessya zdolal Zorya Luhansk 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: O. Gutsulyak 33′, O. Nazarenko 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Polessya mal 41% držanie lopty, Zorya Luhansk mal 59%. Polessya mal 16 striel (7 na bránu), Zorya Luhansk mal 13 (1 na bránu). Očakávané góly: Polessya 2.03 — Zorya Luhansk 1.19. Polessya urobil 5 striedaní, Zorya Luhansk urobil 3.

Rivalita od 2022

Polessya vs Zorya Luhansk vzájomné výsledky

5 stretnutí
Polessya
2
výhier
Remízy
2
Zorya Luhansk
1
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
1/5 · 20%

Aktuálna forma

Polessya

DWWLWD

Zorya Luhansk

WWLLWD

Predpoveď zápasu

Polessya

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Zorya Luhansk

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Polessya or draw and -3.5 goals

50%Forma50%
50%Útok50%
100%Obrana0%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026