Menu

Lnz Cherkasy vs Obolon Brovar

Cherkasy Arena, Cherkasy6. decembra 2025 o 12:00
Domáci

LNZ Cherkasy

30
Rozhodca: Oleksiy Derevinskyi

Udalosti zápasu

LNZ Cherkasy
Obolon'-Brovar
Výkop
D. Kuzyk

asistencia: M. Jashari

37′
43′Valeriy Dubko
Polčas
61′
I. MedynskyiD. Teslyuk
73′Yevgeniy Shevchenko
76′
Y. ShevchenkoR. Chernenko
S. Nonikashvili

asistencia: D. Kuzyk

77′
Shota Nonikashvili79′
Oleg Horin81′
M. Jashari

asistencia: P. Obah

84′
S. NonikashviliA. Avagymyan
85′
P. ObahD. Kravchuk
85′
86′Oleh Slobodian
89′
V. KurkoI. Nesterenko
89′
O. IlyinY. Pasich
89′
D. UstymenkoS. Sukhanov
O. GorinA. Dajko
90′
G. PasichI. Putrya
90′
D. KuzykJ. Bennette
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
4Shots off Goal2
12Total Shots6
3Blocked Shots3
6Shots insidebox4
6Shots outsidebox2
16Fouls8
5Corner Kicks3
1Offsides0
38%Ball Possession62%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
309Total passes434
225Passes accurate344
73%Passes %79%
1.01expected_goals0.17
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy LNZ Cherkasy je 7.05, v porovnaní s 6.75 u Obolon'-Brovar. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč LNZ Cherkasy je M. Jashari (7.42), u Obolon'-Brovar je to V. Pryimak (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky LNZ Cherkasy prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 10 asistenciami, na čele s P. Obah (3G). U Obolon'-Brovar je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom D. Ustymenko (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

LNZ Cherkasy nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.13, zatiaľ čo Obolon'-Brovar má 5 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

LNZ Cherkasy nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 3 u Obolon'-Brovar s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

LNZ Cherkasy nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.33, v porovnaní s 2 u Obolon'-Brovar s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u LNZ Cherkasy a 74% u Obolon'-Brovar. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu LNZ Cherkasy nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Obolon'-Brovar. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky LNZ Cherkasy je 25.6 (najmladší: Y. Pastukh (21), najstarší: O. Palamarchuk (34)), zatiaľ čo Obolon'-Brovar má priemer 28.2 (najmladší: V. Dubko (24), najstarší: I. Medynskyi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu LNZ Cherkasy majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 18 u Obolon'-Brovar. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

LNZ Cherkasy5-3-25-3-2Obolon'-Brovar
GKDEFMIDFWD
12Palamar.11Pasich25Gorin34Muravsk.14Drambay.17Kuzyk5Nonikas.16Ryabov19Pastukh8Obah10Jashari1Fedoriv.14Ilyin3Pryimak95Kurko37Dubko5Shevche.13Medynsk.6Chekh24Prokope.10Slobody.9Ustymen.

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

Náhradníci

Tréner: Oleksandr Antonenko

LNZ CherkasySila pozíciíObolon'-Brovar
7.05
Ø Hodnotenie
6.75
7.03Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
7.13Obranca (5 v 5)6.76
4G 4A2G 4A
6.74Záložník (3 v 3)6.62
4G 2A0G 0A
7.33Útočník (2 v 2)6.90
6G 4A6G 0A
LNZ Cherkasy5-3-2
12BrankárO. Palamarchuk7.0
11ObrancaG. Pasich7.01G
25ObrancaO. Gorin7.31A
34ObrancaN. Muravskyi7.11G
14ObrancaO. Drambayev7.0
17ObrancaD. Kuzyk7.32G3A
5ZáložníkS. Nonikashvili6.72G
16ZáložníkA. Ryabov7.01G
19ZáložníkY. Pastukh6.51G2A
8ÚtočníkP. Obah7.23G2A
10ÚtočníkM. Jashari7.43G2A
Obolon'-Brovar5-3-2
1BrankárN. Fedorivsky6.8
14ObrancaO. Ilyin6.52A
3ObrancaV. Pryimak7.21G1A
95ObrancaV. Kurko6.71G
37ObrancaV. Dubko7.0
5ObrancaY. Shevchenko6.51A
13ZáložníkI. Medynskyi6.5
6ZáložníkM. Chekh6.9
24ZáložníkY. Prokopenko6.4
10ÚtočníkO. Slobodyan6.92G
9ÚtočníkD. Ustymenko6.94G

Prehľad zápasu

LNZ Cherkasy zdolal Obolon'-Brovar 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: D. Kuzyk 37′, S. Nonikashvili 77′, M. Jashari 84′. Bolo udelených 5 žltých kariet. LNZ Cherkasy mal 38% držanie lopty, Obolon'-Brovar mal 62%. LNZ Cherkasy mal 12 striel (5 na bránu), Obolon'-Brovar mal 6 (1 na bránu). Očakávané góly: LNZ Cherkasy 1.01 — Obolon'-Brovar 0.17. LNZ Cherkasy urobil 5 striedaní, Obolon'-Brovar urobil 5.

Aktuálna forma

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Obolon'-Brovar

DLDLDL

Predpoveď zápasu

LNZ Cherkasy

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Obolon'-Brovar

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : LNZ Cherkasy or draw and -3.5 goals

75%Forma25%
71%Útok29%
92%Obrana8%
29%Vzájomné zápasy71%

Stadium

Cherkasy Arena, Cherkasy — 10,321 capacity, opened in 1957. Home of FC Dnipro Cherkasy.

Cherkasy Arena

V&A Dudush · CC BY 3.0

Capacity
10,321
Opened
1957
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026