Menu

Dynamo Kyiv vs Ruh Lviv

Stadion Valerija Lobanovskoho, Kyiv20. februára 2026 o 17:00
Domáci

Dynamo Kyiv

10
Hostia

Ruh Lviv

Rozhodca: Dmytro Panchyshyn

Udalosti zápasu

Dynamo Kyiv
Ruh Lviv
Výkop
9′Maksym Boiko
40′Andriy Kitela
Kostiantyn Vivcharenko43′
43′Vitalii Roman
Polčas
56′
V. YasinskyTutti
63′Igor Neves
Oleksandr Pikhalyonok66′
M. ShaparenkoV. Buyalskyy
67′
O. PikhalyonokM. Mykhaylenko
80′
M. KorobovO. Tymchyk
80′
87′
I. Denysov
87′
D. PidgurskyiB. Levytskyi
87′
I. NevesD. Sebro
M. PonomarenkoE. Guerrero
88′
B. RedushkoS. Ogundana
88′
90+2′Talles Brener
90+3′
Talles BrenerK. Denisov
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Kyiv je 7.15, v porovnaní s 6.66 u Ruh Lviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Kyiv je B. Redushko (7.40), u Ruh Lviv je to V. Roman (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Kyiv prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 10 asistenciami, na čele s M. Ponomarenko (5G). U Ruh Lviv je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom V. Roman (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Kyiv nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.19, zatiaľ čo Ruh Lviv má 3 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Kyiv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.20, oproti 6 u Ruh Lviv s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Kyiv nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.22, v porovnaní s 1 u Ruh Lviv s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Dynamo Kyiv a 75% u Ruh Lviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Kyiv nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Ruh Lviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Kyiv je 22.7 (najmladší: B. Redushko (18), najstarší: O. Pikhalyonok (28)), zatiaľ čo Ruh Lviv má priemer 22.8 (najmladší: M. Boyko (20), najstarší: Talles Brener (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Kyiv majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 16 u Ruh Lviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Kyiv4-1-4-14-2-3-1Ruh Lviv
GKDEFMIDFWD
35Neshche.13Korobov40Bilovar32Mykhavko2Vivchar.6Brazhko9Voloshyn8Pikhaly.10Shapare.70Redushko11Ponomar.1Gereta75Kitela17Slyusar76Tovarny.93Roman15Pidgurs.10Prytula30Brener56Boyko79Yasinsky9Neves

Náhradníci

Tréner: Igor Kostyuk

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

Dynamo KyivSila pozíciíRuh Lviv
7.15
Ø Hodnotenie
6.66
6.70Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
7.19Obranca (3 v 3)6.58
1G 3A3G 1A
7.20Záložník (5 v 6)6.64
5G 5A1G 1A
7.22Útočník (2 v 1)6.70
7G 2A1G 0A
Dynamo Kyiv4-1-4-1
35BrankárR. Neshcheret6.7
40ObrancaK. Bilovar7.0
32ObrancaT. Mykhavko7.21G
2ObrancaK. Vivcharenko7.33A
13ZáložníkM. Korobov
6ZáložníkV. Brazhko7.21G
9ZáložníkN. Voloshyn7.12G2A
8ZáložníkO. Pikhalyonok7.31G2A
10ZáložníkM. Shaparenko7.11G1A
70ÚtočníkB. Redushko7.42G2A
11ÚtočníkM. Ponomarenko7.05G
Ruh Lviv4-2-3-1
1BrankárY. Gereta7.0
76ObrancaO. Tovarnytskyi6.6
93ObrancaV. Roman7.23G1A
79ObrancaV. Yasinsky5.9
75ZáložníkA. Kitela6.61A
17ZáložníkD. Slyusar6.6
15ZáložníkD. Pidgurskyi6.6
10ZáložníkO. Prytula6.81G
30ZáložníkTalles Brener6.7
56ZáložníkM. Boyko6.5
9ÚtočníkI. Neves6.71G

Prehľad zápasu

Dynamo Kyiv zdolal Ruh Lviv 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Ponomarenko 75′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Dynamo Kyiv urobil 5 striedaní, Ruh Lviv urobil 5.

Rivalita od 2025

Dynamo Kyiv vs Ruh Lviv vzájomné výsledky

1 stretnutí
Dynamo Kyiv
1
výhier
Remízy
0
Ruh Lviv
0
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Dynamo Kyiv

LWWWLL

Ruh Lviv

LLLDLL

Predpoveď zápasu

Dynamo Kyiv

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ruh Lviv

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Dynamo Kyiv or draw

33%Forma67%
47%Útok53%
40%Obrana60%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026