Menu

Lnz Cherkasy vs Polessya

Cherkasy Arena, Cherkasy28. februára 2026 o 12:00
Domáci

LNZ Cherkasy

13
Hostia

Polessya

Rozhodca: Oleksandr Afanasev

Udalosti zápasu

LNZ Cherkasy
Polessya
Výkop
4′
O. Andriyevski

asistencia: O. Nazarenko

Shota Nonikashvili19′
33′
L. Emerllahu

asistencia: I. Krasnopir

Polčas
S. NonikashviliO. Drambayev
46′
Mark Assinor63′
Y. PastukhA. Mykytyshyn
65′
65′
O. NazarenkoG. Maisuradze
72′
B. KrushynskyiM. Bragaru
72′
I. KrasnopirM. Gayduchyk
M. Assinor

asistencia: Y. Tverdokhlib

73′
D. KuzykJ. Bennette
79′
83′
M. Gayduchyk

asistencia: O. Gutsulyak

85′
L. EmerllahuV. Shepelev
85′
O. AndriyevskiM. Melnychenko
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy LNZ Cherkasy je 6.99, v porovnaní s 7.11 u Polessya. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč LNZ Cherkasy je D. Kuzyk (7.34), u Polessya je to E. Sarapiy (7.61).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky LNZ Cherkasy prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 8 asistenciami, na čele s M. Assinor (7G). U Polessya je to 19 gólov a 8 asistencií s lídrom O. Gutsulyak (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

LNZ Cherkasy nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo Polessya má 4 obrancov s priemerom 7.16. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

LNZ Cherkasy nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Polessya s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

LNZ Cherkasy nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 1 u Polessya s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u LNZ Cherkasy a 83% u Polessya. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu LNZ Cherkasy nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Polessya. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky LNZ Cherkasy je 25.6 (najmladší: Y. Pastukh (21), najstarší: O. Palamarchuk (34)), zatiaľ čo Polessya má priemer 27.0 (najmladší: B. Krushynskyi (23), najstarší: R. Babenko (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu LNZ Cherkasy majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u Polessya. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

LNZ Cherkasy5-3-24-1-4-1Polessya
GKDEFMIDFWD
12Palamar.11Pasich25Gorin34Muravsk.29Didyk17Kuzyk5Nonikas.16Ryabov19Pastukh22Tverdok.90Assinor23Volynets15Mykhayl.16Krasniqi5Sarapiy55Krushyn.8Babenko11Gutsuly.18Andriye.14Emerlla.7Nazaren.95Krasnop.

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

Náhradníci

Tréner: Ruslan Rotan

LNZ CherkasySila pozíciíPolessya
6.99
Ø Hodnotenie
7.11
7.03Brankár (1 v 1)7.25
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (5 v 4)7.16
4G 4A3G 2A
6.74Záložník (3 v 5)7.09
4G 2A14G 5A
7.01Útočník (2 v 1)6.88
7G 2A2G 1A
LNZ Cherkasy5-3-2
12BrankárO. Palamarchuk7.0
11ObrancaG. Pasich7.01G
25ObrancaO. Gorin7.31A
34ObrancaN. Muravskyi7.11G
29ObrancaR. Didyk6.9
17ObrancaD. Kuzyk7.32G3A
5ZáložníkS. Nonikashvili6.72G
16ZáložníkA. Ryabov7.01G
19ZáložníkY. Pastukh6.51G2A
22ÚtočníkY. Tverdokhlib6.82A
90ÚtočníkM. Assinor7.27G
Polessya4-1-4-1
23BrankárY. Volynets7.3
15ObrancaB. Mykhaylichenko7.31A
16ObrancaI. Krasniqi6.8
5ObrancaE. Sarapiy7.63G
55ObrancaB. Krushynskyi7.01A
8ZáložníkR. Babenko7.2
11ZáložníkO. Gutsulyak7.56G3A
18ZáložníkO. Andriyevski6.93G
14ZáložníkL. Emerllahu6.91G1A
7ZáložníkO. Nazarenko7.04G1A
95ÚtočníkI. Krasnopir6.92G1A

Prehľad zápasu

Polessya zdolal LNZ Cherkasy 3:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: O. Andriyevski 4′, L. Emerllahu 33′, M. Assinor 73′, M. Gayduchyk 83′. Bolo udelených 2 žltých kariet. LNZ Cherkasy urobil 3 striedaní, Polessya urobil 5.

Rivalita od 2025

LNZ Cherkasy vs Polessya vzájomné výsledky

1 stretnutí
LNZ Cherkasy
1
výhier
Remízy
0
Polessya
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Polessya

DWWLWD

Predpoveď zápasu

LNZ Cherkasy

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Polessya

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : LNZ Cherkasy or draw and -3.5 goals

60%Forma40%
59%Útok41%
100%Obrana0%
50%Vzájomné zápasy50%

Stadium

Cherkasy Arena, Cherkasy — 10,321 capacity, opened in 1957. Home of FC Dnipro Cherkasy.

Cherkasy Arena

V&A Dudush · CC BY 3.0

Capacity
10,321
Opened
1957
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026