Menu

Veres Rivne vs Lnz Cherkasy

Avanhard, Rivne9. marca 2026 o 17:00
03
Hostia

LNZ Cherkasy

Rozhodca: Oleksiy Derevinskyi

Udalosti zápasu

Veres Rivne
LNZ Cherkasy
Výkop
33′
R. Didyk

asistencia: A. Ryabov

36′Yevhenii Pastukh
Polčas
62′Oleg Horin
64′
A. MykytyshynAwudu Abdul
Y. FabricioD. Klyots
65′
V. SharayG. de Jesus Lima
65′
D. NdukveS. Vovchenko
73′
Wesley PombaA. Goncalves
73′
76′
Y. PastukhS. Nonikashvili
78′
Awudu Abdul

asistencia: S. Nonikashvili

Konstantinos Stamoulis81′
81′Shota Nonikashvili
S. KorniychukM. Smiyan
81′
84′
M. AssinorA. Yakubu
90′
O. Gorin

asistencia: S. Nonikashvili

Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Veres Rivne je 6.92, v porovnaní s 6.99 u LNZ Cherkasy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Veres Rivne je V. Boyko (7.13), u LNZ Cherkasy je to D. Kuzyk (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Veres Rivne prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 0 asistenciami, na čele s V. Sharay (3G). U LNZ Cherkasy je to 13 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Assinor (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Veres Rivne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo LNZ Cherkasy má 5 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Veres Rivne nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 4 u LNZ Cherkasy s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Veres Rivne nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u LNZ Cherkasy s priemerom 7.19. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Veres Rivne a 74% u LNZ Cherkasy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Veres Rivne nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 33 u LNZ Cherkasy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Veres Rivne je 26.6 (najmladší: S. Korniychuk (21), najstarší: R. Goncharenko (32)), zatiaľ čo LNZ Cherkasy má priemer 25.4 (najmladší: Y. Pastukh (21), najstarší: O. Palamarchuk (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Veres Rivne majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u LNZ Cherkasy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Veres Rivne5-4-14-1-2-3LNZ Cherkasy
GKDEFMIDFWD
23Kozhukh.22Stamoul.14Kharatin4Cipot33Gonchar.5Korniyc.77Sharay7Fabricio18Boyko11Pomba30Ndukve12Palamar.11Pasich25Gorin34Muravsk.14Drambay.29Didyk16Ryabov19Pastukh7Mykytys.90Assinor17Kuzyk

Náhradníci

Tréner: Oleg Shandruk

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

Veres RivneSila pozíciíLNZ Cherkasy
6.92
Ø Hodnotenie
6.99
Brankár (0 v 1)7.03
0G 0A
6.82Obranca (4 v 5)7.04
0G 0A2G 1A
7.12Záložník (6 v 4)6.88
4G 0A4G 5A
6.76Útočník (1 v 1)7.19
0G 0A7G 0A
Veres Rivne5-4-1
22ObrancaK. Stamoulis6.7
4ObrancaK. Cipot7.1
33ObrancaR. Goncharenko6.9
5ObrancaS. Korniychuk6.6
23ZáložníkA. Kozhukhar
14ZáložníkI. Kharatin7.1
77ZáložníkV. Sharay7.13G
7ZáložníkY. Fabricio
18ZáložníkV. Boyko7.11G
11ZáložníkWesley Pomba
30ÚtočníkD. Ndukve6.8
LNZ Cherkasy4-1-2-3
12BrankárO. Palamarchuk7.0
11ObrancaG. Pasich7.01G
25ObrancaO. Gorin7.31A
34ObrancaN. Muravskyi7.11G
14ObrancaO. Drambayev7.0
29ObrancaR. Didyk6.9
16ZáložníkA. Ryabov7.01G
19ZáložníkY. Pastukh6.51G2A
7ZáložníkA. Mykytyshyn6.7
17ZáložníkD. Kuzyk7.32G3A
90ÚtočníkM. Assinor7.27G

Prehľad zápasu

LNZ Cherkasy zdolal Veres Rivne 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: R. Didyk 33′, Awudu Abdul 78′, O. Gorin 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Veres Rivne urobil 5 striedaní, LNZ Cherkasy urobil 3.

Rivalita od 2025

Veres Rivne vs LNZ Cherkasy vzájomné výsledky

1 stretnutí
Veres Rivne
1
výhier
Remízy
0
LNZ Cherkasy
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Veres Rivne

DLWLWD

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Predpoveď zápasu

Veres Rivne

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

LNZ Cherkasy

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or LNZ Cherkasy

29%Forma71%
36%Útok64%
27%Obrana73%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026