Menu

Ruh Lviv vs Metalist 1925 Kharkiv

Arena Lviv, Lviv9. marca 2026 o 14:30
Rozhodca: Oleg Kohut

Udalosti zápasu

Ruh Lviv
Metalist 1925 Kharkiv
Výkop
25′
Y. Pavlyuk
26′
B. Zabergja

asistencia: I. Krupskyi

M. KyrychokB. Levytskyi
39′
Vitalii Roman45+2′
45′
A. Shabanov

asistencia: Y. Pavlyuk

Polčas
I. NevesI. Denysov
46′
M. BoykoKlayver
46′
V. RaileanuK. Rybak
59′
60′
A. ShabanovV. Dubko
60′
D. AntyukhAri Moura
60′
B. ZabergjaE. Rashica
69′
J. N. Arevalo ChaparroV. Kalitvintsev
78′
P. ItodoS. Castillo
O. PrytulaK. Kvas
90′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ruh Lviv je 6.77, v porovnaní s 7.04 u Metalist 1925 Kharkiv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ruh Lviv je V. Roman (7.20), u Metalist 1925 Kharkiv je to I. Kaliuzhnyi (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ruh Lviv prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 1 asistenciami, na čele s V. Roman (3G). U Metalist 1925 Kharkiv je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom P. Itodo (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ruh Lviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Metalist 1925 Kharkiv má 4 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ruh Lviv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u Metalist 1925 Kharkiv s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ruh Lviv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Metalist 1925 Kharkiv s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Ruh Lviv a 80% u Metalist 1925 Kharkiv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ruh Lviv nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Metalist 1925 Kharkiv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ruh Lviv je 22.0 (najmladší: A. Zalypka (17), najstarší: Talles Brener (27)), zatiaľ čo Metalist 1925 Kharkiv má priemer 25.4 (najmladší: I. Krupskyi (21), najstarší: A. Shabanov (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ruh Lviv majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 21 u Metalist 1925 Kharkiv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ruh Lviv4-3-34-1-4-1Metalist 1925 Kharkiv
GKDEFMIDFWD
1Gereta93Roman4Kyrychok76Tovarny.33Zalypka8Raileanu15Pidgurs.56Boyko10Prytula9Neves30Brener30Varakuta13Salyuk18Pavlyuk31Shabanov27Krupskyi5Kaliuzh.26Zabergja11Churko16Chaparro15Antyukh98Itodo

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

Náhradníci

Tréner: Mladen Bartulovic

Ruh LvivSila pozíciíMetalist 1925 Kharkiv
6.77
Ø Hodnotenie
7.04
7.02Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)7.02
3G 1A0G 1A
6.68Záložník (5 v 5)7.08
1G 0A4G 4A
6.70Útočník (1 v 1)7.01
1G 0A3G 0A
Ruh Lviv4-3-3
1BrankárY. Gereta7.0
93ObrancaV. Roman7.23G1A
4ObrancaM. Kyrychok6.8
76ObrancaO. Tovarnytskyi6.6
33ObrancaA. Zalypka6.8
8ZáložníkV. Raileanu6.7
15ZáložníkD. Pidgurskyi6.6
56ZáložníkM. Boyko6.5
10ZáložníkO. Prytula6.81G
30ZáložníkTalles Brener6.7
9ÚtočníkI. Neves6.71G
Metalist 1925 Kharkiv4-1-4-1
30BrankárD. Varakuta6.9
13ObrancaV. Salyuk7.0
18ObrancaY. Pavlyuk7.1
31ObrancaA. Shabanov7.0
27ObrancaI. Krupskyi7.01A
5ZáložníkI. Kaliuzhnyi7.21A
26ZáložníkB. Zabergja7.11G1A
11ZáložníkV. Churko6.91G
16ZáložníkJ. N. Arevalo Chaparro7.1
15ZáložníkD. Antyukh7.12G2A
98ÚtočníkP. Itodo7.03G

Prehľad zápasu

Metalist 1925 Kharkiv zdolal Ruh Lviv 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Y. Pavlyuk 25′, B. Zabergja 26′, A. Shabanov 45′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Ruh Lviv urobil 5 striedaní, Metalist 1925 Kharkiv urobil 5.

Rivalita od 2018

Ruh Lviv vs Metalist 1925 Kharkiv vzájomné výsledky

12 stretnutí
Ruh Lviv
4
výhier
Remízy
5
Metalist 1925 Kharkiv
3
výhier
Góly spolu
26 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
7/12 · 58%
Nad 2,5
3/12 · 25%

Aktuálna forma

Ruh Lviv

LLLDLL

Metalist 1925 Kharkiv

LDDWWW

Predpoveď zápasu

Ruh Lviv

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Metalist 1925 Kharkiv

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Metalist 1925 Kharkiv

45%Forma55%
40%Útok60%
40%Obrana60%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026