Menu

Ruh Lviv vs Lnz Cherkasy

Arena Lviv, Lviv21. marca 2026 o 14:30
Domáci

Ruh Lviv

12
Hostia

LNZ Cherkasy

Udalosti zápasu

Ruh Lviv
LNZ Cherkasy
Výkop
6′
Awudu AbdulY. Tverdokhlib
Tutti22′
Talles Brener42′
V. Roman

asistencia: S. Diallo

45′
Polčas
46′
V. TankovskiyS. Nonikashvili
58′
Y. PastukhG. Pasich
58′
A. MykytyshynD. Kravchuk
63′
G. Pasich

asistencia: Y. Tverdokhlib

Ostap Prytula64′
Andriy Kitela68′
TuttiI. Neves
68′
S. DialloV. Runich
69′
73′
I. PutryaJ. Bennette
81′
D. Kravchuk

asistencia: O. Gorin

Talles BrenerV. Raileanu
82′
KlayverK. Kvas
88′
Igor Neves89′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ruh Lviv je 6.70, v porovnaní s 6.93 u LNZ Cherkasy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ruh Lviv je Vitalii Roman (7.20), u LNZ Cherkasy je to Denys Kuzyk (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ruh Lviv prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Vitalii Roman (3G). U LNZ Cherkasy je to 5 gólov a 7 asistencií s lídrom Denys Kuzyk (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ruh Lviv nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo LNZ Cherkasy má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ruh Lviv nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 6 u LNZ Cherkasy s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ruh Lviv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 0 u LNZ Cherkasy s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Ruh Lviv a 76% u LNZ Cherkasy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ruh Lviv nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 19 u LNZ Cherkasy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ruh Lviv je 22.3 (najmladší: Maksym Boiko (20), najstarší: Talles Brener (27)), zatiaľ čo LNZ Cherkasy má priemer 25.3 (najmladší: Yevhenii Pastukh (21), najstarší: Oleksiy Palamarchuk (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ruh Lviv majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 16 u LNZ Cherkasy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ruh Lviv4-1-4-14-3-3LNZ Cherkasy
GKDEFMIDFWD
1Gereta75Kitela76Tovarny.15Pidgurs.93Roman56Boiko14Diallo10Prytula30Brener7Klayver21Tutti12Palamar.33Putria25Horin29Didyk14Drambaev6Tankovs.16Ryabov19Pastukh7Mykytys.18Awudu17Kuzyk

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

Ruh LvivSila pozíciíLNZ Cherkasy
6.70
Ø Hodnotenie
6.93
7.02Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (2 v 4)7.08
3G 1A1G 1A
6.61Záložník (7 v 6)6.81
2G 2A4G 6A
6.55Útočník (1 v 0)
0G 0A
Ruh Lviv4-1-4-1
1BrankárYuriy-Volodymyr Gereta7.0
76ObrancaOleksiy Tovarnytskyi6.6
93ObrancaVitalii Roman7.23G1A
75ZáložníkAndriy Kitela6.61A
15ZáložníkDenys Pidgurskyi6.6
56ZáložníkMaksym Boiko6.5
14ZáložníkSamba Diallo6.51A
10ZáložníkOstap Prytula6.81G
30ZáložníkTalles Brener6.7
7ZáložníkKlayver6.51G
21ÚtočníkTutti6.5
LNZ Cherkasy4-3-3
12BrankárOleksiy Palamarchuk7.0
33ObrancaIllia Putria7.21G
25ObrancaOleg Horin7.31A
29ObrancaRoman Didyk6.9
14ObrancaOleksandr Drambaev7.0
6ZáložníkViacheslav Tankovskyi6.91A
16ZáložníkArtur Ryabov7.01G
19ZáložníkYevhenii Pastukh6.51G2A
7ZáložníkArtur Mykytyshyn6.7
18ZáložníkAbdul Awudu6.5
17ZáložníkDenys Kuzyk7.32G3A

Prehľad zápasu

LNZ Cherkasy zdolal Ruh Lviv 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: V. Roman 45′, G. Pasich 63′, D. Kravchuk 81′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Ruh Lviv urobil 4 striedaní, LNZ Cherkasy urobil 5.

Rivalita od 2025

Ruh Lviv vs LNZ Cherkasy vzájomné výsledky

2 stretnutí
Ruh Lviv
0
výhier
Remízy
0
LNZ Cherkasy
2
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Ruh Lviv

LLLDLL

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Predpoveď zápasu

Ruh Lviv

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

LNZ Cherkasy

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : LNZ Cherkasy

20%Forma80%
17%Útok83%
27%Obrana73%
20%Vzájomné zápasy80%

Stadium

Arena Lviv, Lviv — 34,915 capacity, designed by Albert Wimmer. Home of FC Karpaty Lviv.

Arena Lviv

On tour · CC BY-SA 3.0

Capacity
34,915
Opened
Architect
Albert Wimmer
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026