Menu

Metalist 1925 Kharkiv vs Sk Poltava

Tsentralnyi Stadion, Zhytomyr19. marca 2026 o 17:00
Rozhodca: Serhii Zadyran

Udalosti zápasu

Metalist 1925 Kharkiv
SK Poltava
Výkop
P. Itodo

asistencia: Ari Moura

45′
Polčas
Cauan Baptistella

asistencia: I. Krupskyi

53′
E. RashicaS. Castillo
62′
P. ItodoC. Mba
62′
65′
O. VivdychB. Kobzar
65′
V. OdaryukD. Galenkov
Cauan BaptistellaI. Kogut
72′
Ari MouraV. Kalitvintsev
72′
I. LytvynenkoB. Zabergja
81′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal2
8Shots off Goal3
28Total Shots7
9Blocked Shots2
15Shots insidebox4
13Shots outsidebox3
10Fouls7
8Corner Kicks5
1Offsides0
69%Ball Possession31%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves8
539Total passes270
479Passes accurate201
89%Passes %74%
2.74expected_goals0.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Metalist 1925 Kharkiv je 7.00, v porovnaní s 6.55 u SK Poltava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Metalist 1925 Kharkiv je V. Dubko (7.25), u SK Poltava je to M. Minchev (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Metalist 1925 Kharkiv prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s P. Itodo (3G). U SK Poltava je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom Y. Misyura (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Metalist 1925 Kharkiv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo SK Poltava má 4 obrancov s priemerom 6.40. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Metalist 1925 Kharkiv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 5 u SK Poltava s hodnotením 6.57. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Metalist 1925 Kharkiv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 1 u SK Poltava s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Metalist 1925 Kharkiv a 73% u SK Poltava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Metalist 1925 Kharkiv nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 20 u SK Poltava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Metalist 1925 Kharkiv je 23.4 (najmladší: Cauan Baptistella (18), najstarší: Ari Moura (29)), zatiaľ čo SK Poltava má priemer 25.8 (najmladší: M. Minchev (22), najstarší: Y. Misyura (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Metalist 1925 Kharkiv majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 18 u SK Poltava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Metalist 1925 Kharkiv4-1-4-14-4-2SK Poltava
GKDEFMIDFWD
30Varakuta27Krupskyi18Pavlyuk37Dubko24Martyny.5Kaliuzh.7Moura77Baptist.25Lytvyne.19Rashica98Itodo1Minchev24Ukhan20Misyura5Pidlepy.12Savenkov8Odaryuk21Doroshe.15Danylen.2Kononov88Vivdych38Sukhoru.

Náhradníci

Tréner: Mladen Bartulovic

Náhradníci

Tréner: Pavlo Matviychenko

Metalist 1925 KharkivSila pozíciíSK Poltava
7.00
Ø Hodnotenie
6.55
6.90Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (4 v 4)6.40
0G 1A2G 1A
7.01Záložník (5 v 5)6.57
3G 2A1G 3A
7.01Útočník (1 v 1)6.50
3G 0A0G 0A
Metalist 1925 Kharkiv4-1-4-1
30BrankárD. Varakuta6.9
27ObrancaI. Krupskyi7.01A
18ObrancaY. Pavlyuk7.1
37ObrancaV. Dubko7.3
24ObrancaO. Martynyuk6.7
5ZáložníkI. Kaliuzhnyi7.21A
7ZáložníkAri Moura7.11A
77ZáložníkCauan Baptistella7.21G
25ZáložníkI. Lytvynenko7.01G
19ZáložníkE. Rashica6.71G
98ÚtočníkP. Itodo7.03G
SK Poltava4-4-2
1BrankárM. Minchev7.2
24ObrancaI. Ukhan6.3
20ObrancaY. Misyura6.72G1A
5ObrancaV. Pidlepych6.3
12ObrancaA. Savenkov6.3
8ZáložníkV. Odaryuk6.51G2A
21ZáložníkA. Doroshenko6.81A
15ZáložníkV. Danylenko6.6
2ZáložníkM. Kononov6.4
38ZáložníkD. Sukhoruchko
88ÚtočníkO. Vivdych6.5

Prehľad zápasu

Metalist 1925 Kharkiv zdolal SK Poltava 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: P. Itodo 45′, Cauan Baptistella 53′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Metalist 1925 Kharkiv mal 69% držanie lopty, SK Poltava mal 31%. Metalist 1925 Kharkiv mal 28 striel (10 na bránu), SK Poltava mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Metalist 1925 Kharkiv 2.74 — SK Poltava 0.28. Metalist 1925 Kharkiv urobil 5 striedaní, SK Poltava urobil 2.

Rivalita od 2025

Metalist 1925 Kharkiv vs SK Poltava vzájomné výsledky

1 stretnutí
Metalist 1925 Kharkiv
1
výhier
Remízy
0
SK Poltava
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Metalist 1925 Kharkiv

LDDWWW

SK Poltava

DLDLDL

Predpoveď zápasu

Metalist 1925 Kharkiv

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

SK Poltava

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Metalist 1925 Kharkiv or draw

100%Forma0%
70%Útok30%
88%Obrana12%
75%Vzájomné zápasy25%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026