Menu

Kryvbas Kr vs Lnz Cherkasy

Girnyk, Kryvyj Rih5. apríla 2026 o 12:00
Domáci

Kryvbas KR

03
Rozhodca: Oleksandr Afanasev

Udalosti zápasu

Kryvbas KR
LNZ Cherkasy
Výkop
Polčas
58′
M. AssinorA. Mykytyshyn
64′
Y. TverdokhlibD. Kuzyk
Y. Shevchenko VolodymyrovychO. Kamensky
67′
B. LinA. Seck
67′
74′Yevhenii Pastukh
Y. DibangoA. Bekavac
78′
G. MendozaV. Mulyk
78′
79′
A. RyabovS. Nonikashvili
A. AraujoG. Herbert
83′
84′
S. Nonikashvili

asistencia: D. Kuzyk

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
2Shots off Goal1
10Total Shots6
6Blocked Shots1
5Shots insidebox6
5Shots outsidebox0
5Fouls19
14Corner Kicks5
1Offsides5
60%Ball Possession40%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
441Total passes276
347Passes accurate169
79%Passes %61%
0.93expected_goals1.22
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kryvbas KR je 6.98, v porovnaní s 6.98 u LNZ Cherkasy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kryvbas KR je G. Mendoza (7.59), u LNZ Cherkasy je to O. Gorin (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kryvbas KR prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 9 asistenciami, na čele s C. Paraco (4G). U LNZ Cherkasy je to 14 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Assinor (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kryvbas KR nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo LNZ Cherkasy má 5 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kryvbas KR nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 3 u LNZ Cherkasy s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kryvbas KR nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.04, v porovnaní s 2 u LNZ Cherkasy s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Kryvbas KR a 73% u LNZ Cherkasy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kryvbas KR nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 32 u LNZ Cherkasy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kryvbas KR je 22.8 (najmladší: Y. Shevchenko Volodymyrovych (19), najstarší: M. Zaderaka (31)), zatiaľ čo LNZ Cherkasy má priemer 25.7 (najmladší: Y. Pastukh (21), najstarší: O. Palamarchuk (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kryvbas KR majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u LNZ Cherkasy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kryvbas KR4-3-34-5-1LNZ Cherkasy
GKDEFMIDFWD
12Kemkin2Jurcec4Vilivald15Jones55Dibango94Zaderaka6Araujo8Volodym.18Lin9Paraco7Mendoza12Palamar.11Pasich34Muravsk.25Gorin14Drambay.22Tverdok.19Pastukh29Didyk16Ryabov23Kravchuk90Assinor

Náhradníci

Tréner: Patrick van Leeuwen

Náhradníci

Tréner: Vitaliy Ponomaryov

Kryvbas KRSila pozíciíLNZ Cherkasy
6.98
Ø Hodnotenie
6.98
6.91Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 5)7.04
1G 2A2G 1A
7.00Záložník (5 v 3)6.78
10G 5A2G 4A
7.04Útočník (1 v 2)7.11
4G 2A10G 0A
Kryvbas KR4-3-3
12BrankárO. Kemkin6.9
2ObrancaJ. Jurcec6.71A
4ObrancaV. Vilivald7.11G
15ObrancaJ. Jones7.0
55ObrancaY. Dibango7.01A
94ZáložníkM. Zaderaka6.93G
6ZáložníkA. Araujo6.8
8ZáložníkY. Shevchenko Volodymyrovych6.61G
18ZáložníkB. Lin7.12G1A
7ZáložníkG. Mendoza7.64G4A
9ÚtočníkC. Paraco7.04G2A
LNZ Cherkasy4-5-1
12BrankárO. Palamarchuk7.0
11ObrancaG. Pasich7.01G
34ObrancaN. Muravskyi7.11G
25ObrancaO. Gorin7.31A
14ObrancaO. Drambayev7.0
29ObrancaR. Didyk6.9
22ZáložníkY. Tverdokhlib6.82A
19ZáložníkY. Pastukh6.51G2A
16ZáložníkA. Ryabov7.01G
23ÚtočníkD. Kravchuk7.03G
90ÚtočníkM. Assinor7.27G

Prehľad zápasu

LNZ Cherkasy zdolal Kryvbas KR 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: D. Kravchuk 55′, D. Kravchuk 65′, S. Nonikashvili 84′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Kryvbas KR mal 60% držanie lopty, LNZ Cherkasy mal 40%. Kryvbas KR mal 10 striel (2 na bránu), LNZ Cherkasy mal 6 (4 na bránu). Očakávané góly: Kryvbas KR 0.93 — LNZ Cherkasy 1.22. Kryvbas KR urobil 5 striedaní, LNZ Cherkasy urobil 3.

Rivalita od 2025

Kryvbas KR vs LNZ Cherkasy vzájomné výsledky

1 stretnutí
Kryvbas KR
0
výhier
Remízy
1
LNZ Cherkasy
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Kryvbas KR

WDLWWL

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Predpoveď zápasu

Kryvbas KR

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

LNZ Cherkasy

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or LNZ Cherkasy

40%Forma60%
33%Útok67%
50%Obrana50%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026