Menu

Polessya vs Veres Rivne

Tsentralnyi Stadion, Zhytomyr5. apríla 2026 o 17:00
Domáci

Polessya

11
Rozhodca: Roman Blavatskiy

Udalosti zápasu

Polessya
Veres Rivne
Výkop
O. Andriyevski
34′
45′
V. Sharay

asistencia: Wesley Pomba

Polčas
L. EmerllahuO. Fedor
62′
O. AndriyevskiM. Bragaru
62′
I. KrasnopirM. Gayduchyk
62′
Oleg Fedor64′
64′Vladyslav Sharay
66′
Wesley PombaG. de Jesus Lima
66′
D. NdukveS. Sten
78′
D. KlyotsY. Fabricio
O. NazarenkoB. Lednev
90+3′
90+2′
M. Protasevych
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal3
4Shots off Goal4
19Total Shots7
6Blocked Shots0
10Shots insidebox3
9Shots outsidebox4
8Fouls10
8Corner Kicks1
0Offsides0
76%Ball Possession24%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves8
672Total passes212
588Passes accurate147
88%Passes %69%
1.96expected_goals0.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Polessya je 7.16, v porovnaní s 6.97 u Veres Rivne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Polessya je E. Sarapiy (7.61), u Veres Rivne je to V. Gorokh (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Polessya prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 8 asistenciami, na čele s O. Gutsulyak (6G). U Veres Rivne je to 4 gólov a 0 asistencií s lídrom V. Sharay (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Polessya nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.30, zatiaľ čo Veres Rivne má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Polessya nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 5 u Veres Rivne s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Polessya nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Veres Rivne s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Polessya a 74% u Veres Rivne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Polessya nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Veres Rivne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Polessya je 27.3 (najmladší: G. Maisuradze (23), najstarší: R. Babenko (33)), zatiaľ čo Veres Rivne má priemer 26.8 (najmladší: M. Smiyan (23), najstarší: R. Goncharenko (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Polessya majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 23 u Veres Rivne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Polessya4-3-34-2-3-1Veres Rivne
GKDEFMIDFWD
23Volynets31Maisura.44Chobote.5Sarapiy15Mykhayl.18Andriye.8Babenko14Emerlla.11Gutsuly.95Krasnop.7Nazaren.91Gorokh22Stamoul.4Cipot33Gonchar.2Smiyan14Kharatin10Klyots77Sharay18Boyko11Pomba30Ndukve

Náhradníci

Tréner: Ruslan Rotan

Náhradníci

Tréner: Oleg Shandruk

PolessyaSila pozíciíVeres Rivne
7.16
Ø Hodnotenie
6.97
7.25Brankár (1 v 1)7.50
0G 0A0G 0A
7.30Obranca (4 v 4)6.84
4G 2A0G 0A
7.09Záložník (5 v 5)7.01
14G 5A4G 0A
6.88Útočník (1 v 1)6.76
2G 1A0G 0A
Polessya4-3-3
23BrankárY. Volynets7.3
31ObrancaG. Maisuradze7.01G
44ObrancaS. Chobotenko7.31A
5ObrancaE. Sarapiy7.63G
15ObrancaB. Mykhaylichenko7.31A
18ZáložníkO. Andriyevski6.93G
8ZáložníkR. Babenko7.2
14ZáložníkL. Emerllahu6.91G1A
11ZáložníkO. Gutsulyak7.56G3A
7ZáložníkO. Nazarenko7.04G1A
95ÚtočníkI. Krasnopir6.92G1A
Veres Rivne4-2-3-1
91BrankárV. Gorokh7.5
22ObrancaK. Stamoulis6.7
4ObrancaK. Cipot7.1
33ObrancaR. Goncharenko6.9
2ObrancaM. Smiyan6.7
14ZáložníkI. Kharatin7.1
10ZáložníkD. Klyots6.7
77ZáložníkV. Sharay7.13G
18ZáložníkV. Boyko7.11G
11ZáložníkWesley Pomba
30ÚtočníkD. Ndukve6.8

Prehľad zápasu

Polessya a Veres Rivne remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: O. Andriyevski 34′, V. Sharay 45′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Polessya mal 76% držanie lopty, Veres Rivne mal 24%. Polessya mal 19 striel (9 na bránu), Veres Rivne mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Polessya 1.96 — Veres Rivne 0.28. Polessya urobil 4 striedaní, Veres Rivne urobil 4.

Rivalita od 2025

Polessya vs Veres Rivne vzájomné výsledky

1 stretnutí
Polessya
1
výhier
Remízy
0
Veres Rivne
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 14 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Polessya

DWWLWD

Veres Rivne

DLWLWD

Predpoveď zápasu

Polessya

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Veres Rivne

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Polessya or draw

75%Forma25%
77%Útok23%
70%Obrana30%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026