Menu

Dynamo Kyiv vs Karpaty

Stadion Valerija Lobanovskoho, Kyiv4. apríla 2026 o 17:00
01
Hostia

Karpaty

Rozhodca: Dmitriy Panchishin

Udalosti zápasu

Dynamo Kyiv
Karpaty
Výkop
6′
B. Faal
Volodymyr Brazhko26′
29′Denys Miroshnichenko
Polčas
58′
X. AlkainV. Paulo
M. ShaparenkoM. Mykhaylenko
59′
A. YarmolenkoN. Voloshyn
59′
66′
D. MiroshnichenkoO. Sych
66′
M. SapugaEriki
O. PikhalyonokV. Buyalskyy
67′
76′
BruninhoA. Shakh
76′
Y. KostenkoStenio
Matvii Ponomarenko85′
Matvii Ponomarenko90+5′
Matvii Ponomarenko90+5′
90+8′Nazar Domchak
90+4′Vitaliy Ruslanovych
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
7Shots off Goal4
19Total Shots8
8Blocked Shots1
11Shots insidebox7
8Shots outsidebox1
9Fouls19
5Corner Kicks3
2Offsides2
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards6
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
516Total passes215
430Passes accurate155
83%Passes %72%
1.49expected_goals0.84
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Kyiv je 7.12, v porovnaní s 7.09 u Karpaty. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Kyiv je B. Redushko (7.40), u Karpaty je to Bruninho (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Kyiv prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 8 asistenciami, na čele s M. Ponomarenko (5G). U Karpaty je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom Bruninho (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Kyiv nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Karpaty má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Kyiv nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.22, oproti 5 u Karpaty s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Kyiv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 1 u Karpaty s priemerom 7.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Dynamo Kyiv a 81% u Karpaty. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Kyiv nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Karpaty. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Kyiv je 24.7 (najmladší: B. Redushko (18), najstarší: A. Yarmolenko (36)), zatiaľ čo Karpaty má priemer 24.7 (najmladší: N. Domchak (18), najstarší: D. Miroshnichenko (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Kyiv majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 16 u Karpaty. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Kyiv4-5-14-1-4-1Karpaty
GKDEFMIDFWD
35Neshche.13Korobov40Bilovar4Popov2Vivchar.7Yarmole.8Pikhaly.6Brazhko10Shapare.70Redushko11Ponomar.1Domchak11Miroshn.4Baboglo44Kholod73Lyakh20Sapuga70Alkain8Chachua37Bruninho26Kostenko99Faal

Náhradníci

Tréner: Igor Kostyuk

Náhradníci

Tréner: Fran Fernandez

Dynamo KyivSila pozíciíKarpaty
7.12
Ø Hodnotenie
7.09
6.70Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (3 v 4)7.12
0G 3A1G 2A
7.22Záložník (6 v 5)6.98
8G 5A12G 4A
7.05Útočník (1 v 1)7.30
5G 0A2G 2A
Dynamo Kyiv4-5-1
35BrankárR. Neshcheret6.7
40ObrancaK. Bilovar7.0
4ObrancaD. Popov7.0
2ObrancaK. Vivcharenko7.33A
13ZáložníkM. Korobov
7ZáložníkA. Yarmolenko7.03G
8ZáložníkO. Pikhalyonok7.31G2A
6ZáložníkV. Brazhko7.21G
10ZáložníkM. Shaparenko7.11G1A
70ZáložníkB. Redushko7.42G2A
11ÚtočníkM. Ponomarenko7.05G
Karpaty4-1-4-1
1BrankárN. Domchak7.3
11ObrancaD. Miroshnichenko7.0
4ObrancaV. Baboglo7.21G2A
44ObrancaV. Kholod7.3
73ObrancaR. Lyakh7.0
20ZáložníkM. Sapuga6.7
70ZáložníkX. Alkain6.92G
8ZáložníkA. Chachua7.01G2A
37ZáložníkBruninho7.46G2A
26ZáložníkY. Kostenko6.93G
99ÚtočníkB. Faal7.32G2A

Prehľad zápasu

Karpaty zdolal Dynamo Kyiv 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: B. Faal 6′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Dynamo Kyiv mal 64% držanie lopty, Karpaty mal 36%. Dynamo Kyiv mal 19 striel (4 na bránu), Karpaty mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Dynamo Kyiv 1.49 — Karpaty 0.84. Dynamo Kyiv urobil 3 striedaní, Karpaty urobil 5.

Rivalita od 2011

Dynamo Kyiv vs Karpaty vzájomné výsledky

23 stretnutí
Dynamo Kyiv
17
výhier
Remízy
5
Karpaty
1
výhier
Góly spolu
58 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
8/23 · 35%
Nad 2,5
9/23 · 39%

Aktuálna forma

Dynamo Kyiv

LWWWLL

Karpaty

LDWDWW

Predpoveď zápasu

Dynamo Kyiv

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Karpaty

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Dynamo Kyiv or draw

68%Forma32%
61%Útok39%
71%Obrana29%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026