Menu

Zorya Luhansk vs Epitsentr Dunayivtsi

Stadion Valerija Lobanovskoho, Kyiv12. apríla 2026 o 14:30

Udalosti zápasu

Zorya Luhansk
Epitsentr Dunayivtsi
Výkop
33′
Polčas
I. PerdutaK. Dryshlyuk
46′
S. BahN. Andjusic
46′
Gabriel Eskinja59′
59′Valerii Luchkevych
A. SlesarD. Popara
61′
65′
E. ZaporozhetsK. Kovalets
65′
V. SupryagaA. Matkevych
76′
V. LuchkevychS. Grygorashchuk
76′
M. MyronyukY. Demchenko
85′
J. CeberioA. Bezhenar
I. GorbachF. Zadorozhnyi
90+2′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zorya Luhansk je 6.89, v porovnaní s 6.93 u Epitsentr Dunayivtsi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zorya Luhansk je Mykyta Turbaievskyi (7.17), u Epitsentr Dunayivtsi je to Oleg Bilyk (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zorya Luhansk prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Pylyp Budkivskyi (4G). U Epitsentr Dunayivtsi je to 9 gólov a 7 asistencií s lídrom Vadym Sydun (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zorya Luhansk nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Epitsentr Dunayivtsi má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zorya Luhansk nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Epitsentr Dunayivtsi s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zorya Luhansk nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 1 u Epitsentr Dunayivtsi s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Zorya Luhansk a 79% u Epitsentr Dunayivtsi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zorya Luhansk nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Epitsentr Dunayivtsi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zorya Luhansk je 25.6 (najmladší: Sallieu Bah (19), najstarší: Igor Perduta (35)), zatiaľ čo Epitsentr Dunayivtsi má priemer 26.2 (najmladší: Vadym Sydun (20), najstarší: Yevhen Zaporozhets (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zorya Luhansk majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u Epitsentr Dunayivtsi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zorya Luhansk4-2-3-14-2-3-1Epitsentr Dunayivtsi
GKDEFMIDFWD
12Turbaie.44Perduta55Jordan4Eskinja10Juninho77Kushnir.23Malysh11Gorbach88Bah9Slesar28Budkivs.31Bilyk67Luchkev.4Moroz77Coch97Klymets39Cebeiro5Zaporoz.20Sydun8Myronyuk9Joaquin.21Supryaga

Náhradníci

Tréner: Viktor Skrypnyk

Náhradníci

Tréner: Sergiy Nagornyak

Zorya LuhanskSila pozíciíEpitsentr Dunayivtsi
6.89
Ø Hodnotenie
6.93
7.17Brankár (1 v 1)7.38
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.82
4G 5A1G 0A
6.80Záložník (5 v 5)6.95
2G 3A6G 6A
7.10Útočník (1 v 1)6.86
4G 0A2G 1A
Zorya Luhansk4-2-3-1
12BrankárMykyta Turbaievskyi7.2
44ObrancaIgor Perduta6.72G
55ObrancaAnderson Jordan7.11G1A
4ObrancaGabriel Eskinja6.71A
10ObrancaJuninho6.91G3A
77ZáložníkBohdan Kushnirenko7.01G
23ZáložníkNavin Malysh6.4
11ZáložníkIgor Gorbach6.82A
88ZáložníkSallieu Bah
9ZáložníkArtem Slesar6.91G1A
28ÚtočníkPylyp Budkivskyi7.14G
Epitsentr Dunayivtsi4-2-3-1
31BrankárOleg Bilyk7.4
67ObrancaValerii Luchkevych6.6
4ObrancaVladyslav Moroz6.8
77ObrancaNil Coch7.21G
97ObrancaOleksandr Klymets6.7
39ZáložníkJon Cebeiro7.02G
5ZáložníkYevhen Zaporozhets6.81A
20ZáložníkVadym Sydun6.93G
8ZáložníkMykola Myronyuk6.71A
9ZáložníkJoaquinete7.41G4A
21ÚtočníkVladyslav Supryaga6.92G1A

Prehľad zápasu

Zorya Luhansk zdolal Epitsentr Dunayivtsi 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Jordan 33′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Zorya Luhansk urobil 4 striedaní, Epitsentr Dunayivtsi urobil 5.

Rivalita od 2025

Zorya Luhansk vs Epitsentr Dunayivtsi vzájomné výsledky

1 stretnutí
Zorya Luhansk
1
výhier
Remízy
0
Epitsentr Dunayivtsi
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Zorya Luhansk

WWLLWD

Epitsentr Dunayivtsi

DDDLWL

Predpoveď zápasu

Zorya Luhansk

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Epitsentr Dunayivtsi

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Zorya Luhansk or draw

40%Forma60%
58%Útok42%
40%Obrana60%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026