Menu

Ruh Lviv vs Karpaty

Arena Lviv, Lviv25. apríla 2026 o 17:00
Domáci

Ruh Lviv

03
Hostia

Karpaty

Rozhodca: Oleg Kohut

Udalosti zápasu

Ruh Lviv
Karpaty
Výkop
V. Roman3′
I. Fedyk4′
25′R. Lyakh
32′
Y. Kostenko
44′
A. Chachua
Polčas
D. SlyusarS. Diallo
58′
64′
M. SapugaV. Rubchynskyi
64′
X. AlkainV. Paulo
KlayverN. Kasarda
73′
75′
Y. KostenkoI. Kvasnytsya
75′
R. LyakhV. Adamyuk
D. Pidgurskyi80′
86′
V. KholodT. Stetskov
I. NevesTutti
86′
Talles BrenerD. Sebro
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal10
6Shots off Goal4
13Total Shots17
5Blocked Shots3
5Shots insidebox14
8Shots outsidebox3
14Fouls9
7Corner Kicks5
1Offsides1
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves2
355Total passes421
298Passes accurate361
84%Passes %86%
0.93expected_goals3.85
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ruh Lviv je 6.72, v porovnaní s 7.08 u Karpaty. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ruh Lviv je Vitalii Roman (7.20), u Karpaty je to Bruninho (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ruh Lviv prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Vitalii Roman (3G). U Karpaty je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom Bruninho (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ruh Lviv nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Karpaty má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ruh Lviv nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 5 u Karpaty s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ruh Lviv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Karpaty s priemerom 7.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Ruh Lviv a 81% u Karpaty. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ruh Lviv nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Karpaty. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ruh Lviv je 22.7 (najmladší: Maksym Boiko (20), najstarší: Talles Brener (27)), zatiaľ čo Karpaty má priemer 24.2 (najmladší: Nazar Domchak (18), najstarší: Denis Miroshnichenko (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ruh Lviv majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 16 u Karpaty. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ruh Lviv4-1-4-14-2-3-1Karpaty
GKDEFMIDFWD
1Gereta93Roman76Tovarny.15Pidgurs.75Kitela56Boiko10Prytula17Sliusar30Brener7Klayver9Neves1Domchak11Miroshn.47Pedroso44Kholod73Liakh8Chachua20Sapuga70Alkain37Bruninho26Kostenko99Faal

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

Náhradníci

Tréner: Fran Fernandez

Ruh LvivSila pozíciíKarpaty
6.72
Ø Hodnotenie
7.08
7.02Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (2 v 4)7.08
3G 1A1G 1A
6.62Záložník (7 v 5)6.98
2G 1A12G 4A
6.70Útočník (1 v 1)7.30
1G 0A2G 2A
Ruh Lviv4-1-4-1
1BrankárYuriy-Volodymyr Gereta7.0
93ObrancaVitalii Roman7.23G1A
76ObrancaOleksiy Tovarnytskyi6.6
15ZáložníkDenys Pidgurskyi6.6
75ZáložníkAndriy Kitela6.61A
56ZáložníkMaksym Boiko6.5
10ZáložníkOstap Prytula6.81G
17ZáložníkDenys Sliusar6.6
30ZáložníkTalles Brener6.7
7ZáložníkKlayver6.51G
9ÚtočníkIgor Neves6.71G
Karpaty4-2-3-1
1BrankárNazar Domchak7.3
11ObrancaDenis Miroshnichenko7.0
47ObrancaJean Pedroso7.01G1A
44ObrancaVitaliy Kholod7.3
73ObrancaRostyslav Liakh7.0
8ZáložníkAmbrosiy Chachua7.01G2A
20ZáložníkMarko Sapuga6.7
70ZáložníkXeber Alkain6.92G
37ZáložníkBruninho7.46G2A
26ZáložníkYan Kostenko6.93G
99ÚtočníkBaboucarr Faal7.32G2A

Prehľad zápasu

Karpaty zdolal Ruh Lviv 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Y. Kostenko 32′, A. Chachua 44′, Jean Pedroso 56′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Ruh Lviv mal 51% držanie lopty, Karpaty mal 49%. Ruh Lviv mal 13 striel (2 na bránu), Karpaty mal 17 (10 na bránu). Očakávané góly: Ruh Lviv 0.93 — Karpaty 3.85. Ruh Lviv urobil 4 striedaní, Karpaty urobil 5.

Rivalita od 2025

Ruh Lviv vs Karpaty vzájomné výsledky

1 stretnutí
Ruh Lviv
0
výhier
Remízy
1
Karpaty
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Ruh Lviv

LLLDLL

Karpaty

LDWDWW

Predpoveď zápasu

Ruh Lviv

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Karpaty

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Karpaty

7%Forma93%
15%Útok85%
0%Obrana100%
36%Vzájomné zápasy64%

Stadium

Arena Lviv, Lviv — 34,915 capacity, designed by Albert Wimmer. Home of FC Karpaty Lviv.

Arena Lviv

On tour · CC BY-SA 3.0

Capacity
34,915
Opened
Architect
Albert Wimmer
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026