Menu

Rubin vs Dynamo

Ak Bars Arena, Kazan1. novembra 2025 o 15:45
Domáci

Rubin

00
Hostia

Dynamo

Rozhodca: Inal Tanashev

Udalosti zápasu

Rubin
Dynamo
Výkop
36′Juan Cáceres
Dardan Shabanhaxhaj45+1′
Polčas
I. RozhkovD. Kabutov
46′
Konstantin Nizhegorodov51′
Konstantin Nizhegorodov58′
Konstantin Nizhegorodov58′
62′
RubensD. Skopintsev
62′
D. FominA. Kutitsky
R. BezrukovV. Hodza
69′
74′Aleksandr Kutitskiy
77′Daniil Glebov
81′
U. BabaevE. Maouhoub
81′
K. TyukavinI. Sergeev
85′
D. GlebovV. Okishor
Mirlind Daku87′
D. ShabanhaxhajB. Jocic
90+2′
U. IwuO. Ivanov
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
3Shots off Goal7
7Total Shots15
2Blocked Shots4
2Shots insidebox9
5Shots outsidebox6
16Fouls14
3Corner Kicks5
2Offsides1
33%Ball Possession67%
4Yellow Cards3
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
281Total passes574
194Passes accurate482
69%Passes %84%
0.83expected_goals1.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rubin je 6.80, v porovnaní s 6.86 u Dynamo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rubin je A. Arroyo (6.99), u Dynamo je to Bitello (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rubin prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 8 asistenciami, na čele s M. Daku (10G). U Dynamo je to 24 gólov a 20 asistencií s lídrom Bitello (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rubin nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Dynamo má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rubin nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 3 u Dynamo s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rubin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 3 u Dynamo s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Rubin a 76% u Dynamo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rubin nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Dynamo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rubin je 25.4 (najmladší: N. Lobov (20), najstarší: D. Kuzyaev (32)), zatiaľ čo Dynamo má priemer 23.8 (najmladší: K. Rasulov (19), najstarší: D. Fomin (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rubin majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 19 u Dynamo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rubin5-4-14-3-3Dynamo
GKDEFMIDFWD
38Staver12Arroyo98Lobov5Vujacic4Nizhego.51Rozhkov23Bezrukov6Iwu14Kuzyaev99Shabanh.10Daku40Rasulov4Caceres2Marichal6Fernand.44Rubens74Fomin15Glebov10Bitello91Gladysh.70Tyukavin17Babaev

Náhradníci

Tréner: Franc Artiga

Náhradníci

Tréner: Rolan Gusev

RubinSila pozíciíDynamo
6.80
Ø Hodnotenie
6.86
6.98Brankár (1 v 1)6.70
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (5 v 4)6.96
4G 3A6G 6A
6.69Záložník (4 v 3)6.99
3G 5A9G 9A
6.78Útočník (1 v 3)6.65
10G 0A9G 5A
Rubin5-4-1
38BrankárE. Staver7.0
12ObrancaA. Arroyo7.01G1A
98ObrancaN. Lobov6.91G
5ObrancaI. Vujacic6.81G
4ObrancaK. Nizhegorodov6.91G
51ObrancaI. Rozhkov6.72A
23ZáložníkR. Bezrukov6.71G1A
6ZáložníkU. Iwu6.73A
14ZáložníkD. Kuzyaev6.7
99ZáložníkD. Shabanhaxhaj6.72G1A
10ÚtočníkM. Daku6.810G
Dynamo4-3-3
40BrankárK. Rasulov6.7
4ObrancaJ. Caceres7.01G5A
2ObrancaN. Marichal7.15G1A
6ObrancaR. Fernandez6.8
44ObrancaRubens6.9
74ZáložníkD. Fomin6.82G
15ZáložníkD. Glebov6.81A
10ZáložníkBitello7.37G8A
91ÚtočníkY. Gladyshev6.51G1A
70ÚtočníkK. Tyukavin6.87G4A
17ÚtočníkU. Babaev6.61G

Prehľad zápasu

Rubin a Dynamo remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Rubin mal 33% držanie lopty, Dynamo mal 67%. Rubin mal 7 striel (2 na bránu), Dynamo mal 15 (4 na bránu). Očakávané góly: Rubin 0.83 — Dynamo 1.31. Rubin urobil 4 striedaní, Dynamo urobil 5.

Rivalita od 2017

Rubin vs Dynamo vzájomné výsledky

16 stretnutí
Rubin
4
výhier
Remízy
5
Dynamo
7
výhier
Góly spolu
32 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
5/16 · 31%
Nad 2,5
4/16 · 25%

Aktuálna forma

Rubin

WDWDDW

Dynamo

DWLDWD

Predpoveď zápasu

Rubin

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Dynamo

36%Forma64%
25%Útok75%
63%Obrana37%
7%Vzájomné zápasy93%

Zranenia a stopky

Rubin

  • OtáznyA. Shvets

Dynamo

  • OtáznyArthur Gomes
  • OtáznyL. Chavez
  • OtáznyA. Lunev
  • OtáznyM. Majstorovic
  • OtáznyD. Makarov
  • OtáznyA. Miranchuk
  • OtáznyB. Zaynutdinov
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026