Menu

Fc Sochi vs Fc Rostov

Fisht Olympic Stadium, Sochi8. novembra 2025 o 17:00
Domáci

FC Sochi

01
Hostia

FC Rostov

Rozhodca: Ranel Ziyakov

Udalosti zápasu

FC Sochi
FC Rostov
Výkop
17′Andrey Langovich
Yahia Attiyat Allah23′
40′
K. Shchetinin

asistencia: M. Mohebi

Polčas
68′
A. LangovichI. Zhbanov
D. VasiljevA. Zinkovskiy
70′
F. KamanoA. Kovalenko
70′
78′
M. MohebiA. Shamonin
78′
E. GolenkovT. Suleymanov
R. EzhovA. Makarchuk
86′
Y. Attiyat AllahR. Bart
86′
88′
K. ShchetininD. Shantaliy
A. SoldatenkovZ. Fedorov
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal3
1Shots off Goal2
1Total Shots6
0Blocked Shots1
1Shots insidebox2
0Shots outsidebox4
5Fouls11
1Corner Kicks2
3Offsides1
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
152Total passes154
110Passes accurate126
72%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Sochi je 6.65, v porovnaní s 6.83 u FC Rostov. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Sochi je I. Saavedra (6.87), u FC Rostov je to A. Mironov (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Sochi prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 8 asistenciami, na čele s I. Saavedra (3G). U FC Rostov je to 10 gólov a 10 asistencií s lídrom A. Mironov (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Sochi nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo FC Rostov má 3 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Sochi nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u FC Rostov s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Sochi nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u FC Rostov s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u FC Sochi a 69% u FC Rostov. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Sochi nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 38 u FC Rostov. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Sochi je 26.5 (najmladší: A. Degtev (20), najstarší: R. Magal (34)), zatiaľ čo FC Rostov má priemer 24.8 (najmladší: D. Semenchuk (21), najstarší: O. Sako (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Sochi majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 24 u FC Rostov. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Sochi4-4-23-1-4-2FC Rostov
GKDEFMIDFWD
35Degtev28Magal44Stojic3Soldate.25Allah29Ezhov6Saavedra20Vasiljev5Aberdin45Kamano8Ignatov1Yatimov4Melekhin3Sako22Semench.8Mironov87Langovi.10Shcheti.18Kuchaev40Vakhania69Golenkov9Mohebi

Náhradníci

Tréner: Robert Moreno

Náhradníci

Tréner: Jonatan Alba

FC SochiSila pozíciíFC Rostov
6.65
Ø Hodnotenie
6.83
6.76Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 3)6.81
1G 4A1G 0A
6.69Záložník (4 v 5)6.93
5G 2A5G 4A
6.67Útočník (2 v 2)6.64
5G 2A4G 6A
FC Sochi4-4-2
35BrankárA. Degtev6.8
28ObrancaR. Magal6.53A
44ObrancaN. Stojic6.5
3ObrancaA. Soldatenkov6.71G
25ObrancaY. Attiyat Allah6.61A
29ZáložníkR. Ezhov6.6
6ZáložníkI. Saavedra6.93G1A
20ZáložníkD. Vasiljev6.92G1A
5ZáložníkN. Aberdin6.4
45ÚtočníkF. Kamano6.72G1A
8ÚtočníkM. Ignatov6.73G1A
FC Rostov3-1-4-2
1BrankárR. Yatimov6.8
4ObrancaV. Melekhin6.91G
3ObrancaO. Sako6.7
22ObrancaD. Semenchuk6.9
8ZáložníkA. Mironov7.12G1A
87ZáložníkA. Langovich6.7
10ZáložníkK. Shchetinin7.01G2A
18ZáložníkK. Kuchaev7.01G
40ZáložníkI. Vakhania6.91G1A
69ÚtočníkE. Golenkov6.72G4A
9ÚtočníkM. Mohebi6.62G2A

Prehľad zápasu

FC Rostov zdolal FC Sochi 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: K. Shchetinin 40′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Sochi mal 49% držanie lopty, FC Rostov mal 51%. FC Sochi mal 1 striel (0 na bránu), FC Rostov mal 6 (3 na bránu). FC Sochi urobil 5 striedaní, FC Rostov urobil 4.

Rivalita od 2019

FC Sochi vs FC Rostov vzájomné výsledky

12 stretnutí
FC Sochi
8
výhier
Remízy
3
FC Rostov
1
výhier
Góly spolu
42 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
5/12 · 42%
Nad 2,5
7/12 · 58%

Aktuálna forma

FC Sochi

WLWWWL

FC Rostov

WLDLDW

Predpoveď zápasu

FC Sochi

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Rostov

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Sochi or draw

54%Forma46%
70%Útok30%
25%Obrana75%
85%Vzájomné zápasy15%

Zranenia a stopky

FC Sochi

  • OtáznyP. Meleshin

FC Rostov

  • OtáznyRonaldo
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026