Menu

Dinamo Makhachkala vs Fc Orenburg

Anzhi-Arena, Makhachkala13. marca 2026 o 17:30

Udalosti zápasu

Dinamo Makhachkala
FC Orenburg
Výkop
Jan Đapo15′
M. Hosseinnejad
28′
36′Damián Puebla
I. ShumakhovA. Alarcon
43′
Polčas
G. AgalarovH. Mastouri
46′
J. DapoK. Zinovich
63′
70′
E. GurlukD. Rybchinskiy
70′
Du QueirozR. Kul
78′
D. VedernikovG. Guzina
78′
D. PueblaA. Cantero
Penalty cancelled83′
VAR
M. HosseinnejadI. Akhmedov
85′
Mohamed Azzi90+2′
90+2′Fahd Moufi
90′
M. SavelyevAlexandre Jesus
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
6Shots off Goal4
12Total Shots8
2Blocked Shots1
6Shots insidebox5
6Shots outsidebox3
13Fouls13
6Corner Kicks5
1Offsides0
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
251Total passes284
166Passes accurate199
66%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dinamo Makhachkala je 6.72, v porovnaní s 6.81 u FC Orenburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dinamo Makhachkala je H. Mrezigue (6.97), u FC Orenburg je to J. Thompson (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dinamo Makhachkala prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 6 asistenciami, na čele s G. Agalarov (7G). U FC Orenburg je to 17 gólov a 7 asistencií s lídrom J. Thompson (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dinamo Makhachkala nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo FC Orenburg má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dinamo Makhachkala nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u FC Orenburg s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dinamo Makhachkala nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u FC Orenburg s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Dinamo Makhachkala a 72% u FC Orenburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dinamo Makhachkala nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 19 u FC Orenburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dinamo Makhachkala je 24.6 (najmladší: M. Hosseinnejad (22), najstarší: J. Tabidze (29)), zatiaľ čo FC Orenburg má priemer 24.1 (najmladší: J. Thompson (21), najstarší: F. Moufi (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dinamo Makhachkala majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 17 u FC Orenburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dinamo Makhachkala4-2-3-14-2-3-1FC Orenburg
GKDEFMIDFWD
27Volk22Azzi4Shumakh.5Tabidze71Dapo16Mrezigue6Moubarik47Glushkov10Hossein.77Sundukov25Agalarov1Ovsyann.18Moufi6Palacios26Tsenov3Vederni.37Queiroz59Avanesy.16Thompson8Puebla7Gurluk9Savelyev

Náhradníci

Tréner: Hasan Bidzhiev

Náhradníci

Tréner: Ildar Akhmetzyanov

Dinamo MakhachkalaSila pozíciíFC Orenburg
6.72
Ø Hodnotenie
6.81
6.91Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.80
1G 2A3G 0A
6.74Záložník (5 v 5)6.79
6G 3A11G 7A
6.61Útočník (1 v 1)6.76
7G 1A3G 0A
Dinamo Makhachkala4-2-3-1
27BrankárD. Volk6.9
22ObrancaM. Azzi6.81A
4ObrancaI. Shumakhov6.81A
5ObrancaJ. Tabidze6.71G
71ObrancaJ. Dapo6.3
16ZáložníkH. Mrezigue7.01G
6ZáložníkM. Moubarik6.81G
47ZáložníkN. Glushkov6.61A
10ZáložníkM. Hosseinnejad6.84G1A
77ZáložníkT. Sundukov6.41A
25ÚtočníkG. Agalarov6.67G1A
FC Orenburg4-2-3-1
1BrankárB. Ovsyannikov7.0
18ObrancaF. Moufi6.81G
6ObrancaJ. Palacios6.7
26ObrancaE. Tsenov7.01G
3ObrancaD. Vedernikov6.81G
37ZáložníkDu Queiroz6.82G1A
59ZáložníkT. Avanesyan6.5
16ZáložníkJ. Thompson7.05G5A
8ZáložníkD. Puebla6.6
7ZáložníkE. Gurluk7.04G1A
9ÚtočníkM. Savelyev6.83G

Prehľad zápasu

Dinamo Makhachkala zdolal FC Orenburg 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Hosseinnejad 28′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Dinamo Makhachkala mal 46% držanie lopty, FC Orenburg mal 54%. Dinamo Makhachkala mal 12 striel (4 na bránu), FC Orenburg mal 8 (3 na bránu). Dinamo Makhachkala urobil 4 striedaní, FC Orenburg urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Mohammadjavad Hosseinnejad 83′).

Rivalita od 2024

Dinamo Makhachkala vs FC Orenburg vzájomné výsledky

3 stretnutí
Dinamo Makhachkala
1
výhier
Remízy
1
FC Orenburg
1
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Dinamo Makhachkala

LLDLDD

FC Orenburg

LWWLDD

Predpoveď zápasu

Dinamo Makhachkala

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Orenburg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or FC Orenburg and -3.5 goals

36%Forma64%
33%Útok67%
36%Obrana64%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Dinamo Makhachkala

  • OtáznyA. Sandrachuk

FC Orenburg

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026