Menu

Dinamo Makhachkala vs Zenit

Anzhi-Arena, Makhachkala19. apríla 2026 o 13:30
01
Hostia

Zenit

Rozhodca: Inal Tanashev

Udalosti zápasu

Dinamo Makhachkala
Zenit
Výkop
Mohamed Azzi24′
Polčas
46′
Jhon JhonPedrinho
M. HosseinnejadG. Agalarov
57′
MiroS. Serderov
72′
75′
Luiz HenriqueA. Mostovoy
75′
D. SantosR. Vega
75′
WendelD. Kondakov
M. AzziS. Kagermazov
78′
78′
N. Glushkov

Own Goal

Soslan Kagermazov86′
86′Maksim Glushenkov
90+3′
M. GlushenkovN. Alip
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
3Shots off Goal5
7Total Shots15
2Blocked Shots4
2Shots insidebox11
5Shots outsidebox4
19Fouls7
5Corner Kicks6
3Offsides1
35%Ball Possession65%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
259Total passes495
158Passes accurate404
61%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dinamo Makhachkala je 6.69, v porovnaní s 7.12 u Zenit. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dinamo Makhachkala je H. Mrezigue (6.97), u Zenit je to Nino (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dinamo Makhachkala prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Hosseinnejad (4G). U Zenit je to 30 gólov a 19 asistencií s lídrom M. Glushenkov (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dinamo Makhachkala nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Zenit má 4 obrancov s priemerom 7.18. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dinamo Makhachkala nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u Zenit s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dinamo Makhachkala nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.26, v porovnaní s 1 u Zenit s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Dinamo Makhachkala a 81% u Zenit. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dinamo Makhachkala nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Zenit. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dinamo Makhachkala je 23.7 (najmladší: I. Akhmedov (18), najstarší: J. Tabidze (29)), zatiaľ čo Zenit má priemer 27.2 (najmladší: Jhon Jhon (23), najstarší: W. Barrios (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dinamo Makhachkala majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 22 u Zenit. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dinamo Makhachkala4-2-3-14-1-4-1Zenit
GKDEFMIDFWD
27Volk22Azzi24Alarcon5Tabidze77Sundukov43Akhmedov6Moubarik16Mrezigue10Hossein.47Glushkov11Miro16Adamov6Drkusic78Diveev33Nino3Santos5Barrios11Henrique10Glushen.8Wendel14Jhon7Sobolev

Náhradníci

Tréner: Hasan Bidzhiev

Náhradníci

Tréner: Sergey Semak

Dinamo MakhachkalaSila pozíciíZenit
6.69
Ø Hodnotenie
7.12
6.91Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)7.18
1G 2A3G 2A
6.77Záložník (5 v 5)7.13
6G 2A18G 15A
6.26Útočník (1 v 1)6.79
1G 0A9G 2A
Dinamo Makhachkala4-2-3-1
27BrankárD. Volk6.9
22ObrancaM. Azzi6.81A
24ObrancaA. Alarcon6.6
5ObrancaJ. Tabidze6.71G
77ObrancaT. Sundukov6.41A
43ZáložníkI. Akhmedov6.6
6ZáložníkM. Moubarik6.81G
16ZáložníkH. Mrezigue7.01G
10ZáložníkM. Hosseinnejad6.84G1A
47ZáložníkN. Glushkov6.61A
11ÚtočníkMiro6.31G
Zenit4-1-4-1
16BrankárD. Adamov7.1
6ObrancaV. Drkusic6.9
78ObrancaI. Diveev7.21G1A
33ObrancaNino7.41G1A
3ObrancaD. Santos7.21G
5ZáložníkW. Barrios7.21A
11ZáložníkLuiz Henrique7.05G3A
10ZáložníkM. Glushenkov7.39G8A
8ZáložníkWendel7.22G2A
14ZáložníkJhon Jhon7.02G1A
7ÚtočníkA. Sobolev6.89G2A

Prehľad zápasu

Zenit zdolal Dinamo Makhachkala 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: N. Glushkov 78′ (o.g.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Dinamo Makhachkala mal 35% držanie lopty, Zenit mal 65%. Dinamo Makhachkala mal 7 striel (2 na bránu), Zenit mal 15 (6 na bránu). Dinamo Makhachkala urobil 3 striedaní, Zenit urobil 5.

Rivalita od 2024

Dinamo Makhachkala vs Zenit vzájomné výsledky

4 stretnutí
Dinamo Makhachkala
0
výhier
Remízy
0
Zenit
4
výhier
Góly spolu
9 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/4 · 25%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Dinamo Makhachkala

LLDLDD

Zenit

WWDWDD

Predpoveď zápasu

Dinamo Makhachkala

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Zenit

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Zenit

33%Forma67%
36%Útok64%
38%Obrana62%
0%Vzájomné zápasy100%

Zranenia a stopky

Dinamo Makhachkala

  • OtáznyH. Mastouri
  • OtáznyA. Sandrachuk
  • OtáznyI. Shumakhov

Zenit

  • OtáznyGustavo Mantuan
  • OtáznyV. Shilov
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026