Menu

Al Ahly vs Pharco

Al Salam Stadium, Cairo15. augusta 2025 o 20:00
Domáci

Al Ahly

41
Hostia

Pharco

Rozhodca: Mohamed Maarouf

Udalosti zápasu

Al Ahly
Pharco
Výkop
M. Sherif

asistencia: M. Hany

10′
Goal cancelled18′
VAR
Zizo

asistencia: M. Ben Romdhane

21′
Aliou Dieng28′
30′
A. ShaabanM. Sayed
Polčas
46′Moaz Mosaad
58′
M. FarhatT. Fernandes
58′
B. NdiayeB. Alhassan
Zizo

asistencia: A. Bencharki

59′
Mohamed Sherif63′
A. DiengA. Kouka
68′
M. SherifN. Gradisar
68′
68′
M. EzzI. El Mizzayn
68′
M. HusseinY. El Mallah
70′
M. Fakhri
72′Mohamed Saeed Shika
79′Yassin El Mallah
N. Gradisar

asistencia: M. Hany

81′
Mohamed Hany82′
TrezeguetT. Mohamed
85′
Mohamed Hany90′
Mohamed Hany90′
ZizoA. Reda
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
4Shots off Goal2
12Total Shots8
2Blocked Shots4
8Shots insidebox5
4Shots outsidebox3
9Fouls10
0Corner Kicks3
2Offsides3
63%Ball Possession37%
4Yellow Cards3
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
464Total passes274
413Passes accurate205
89%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Ahly je 6.92, v porovnaní s 6.70 u Pharco. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Ahly je Y. Marei (7.17), u Pharco je to B. Ndiaye (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Ahly prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 21 asistenciami, na čele s Trezeguet (9G). U Pharco je to 9 gólov a 4 asistencií s lídrom B. Ndiaye (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Ahly nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Pharco má 5 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Ahly nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u Pharco s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Ahly nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Pharco s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Al Ahly a 70% u Pharco. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Ahly nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Pharco. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Ahly je 27.6 (najmladší: Y. Marei (24), najstarší: Trezeguet (31)), zatiaľ čo Pharco má priemer 23.9 (najmladší: M. Hussein (16), najstarší: G. Kamel (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Ahly majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 20 u Pharco. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Ahly4-3-35-4-1Pharco
GKDEFMIDFWD
31Shobeir30Hany15Dari2Marei28Fouad7Trezegu.23Dieng17Benchar.25Zizo10Sherif5Romdhane25Shika19Shaaban33Ndiaye74Hussein31Ahmed6Kamel9Farhat24Bahrawi22Ezz4Fakhri7Tayeb

Náhradníci

Tréner: Jess Thorup

Náhradníci

Tréner: Tarek El Ashri

Al AhlySila pozíciíPharco
6.92
Ø Hodnotenie
6.70
6.98Brankár (1 v 0)
0G 0A
7.01Obranca (4 v 5)6.71
3G 5A4G 2A
6.93Záložník (3 v 5)6.73
14G 7A2G 1A
6.76Útočník (3 v 1)6.53
8G 9A3G 1A
Al Ahly4-3-3
31BrankárO. Shobeir7.0
30ObrancaM. Hany7.15A
15ObrancaA. Dari7.0
2ObrancaY. Marei7.23G
28ObrancaK. Fouad6.8
7ZáložníkTrezeguet7.09G
23ZáložníkA. Dieng6.8
17ZáložníkA. Bencharki7.05G7A
25ÚtočníkZizo7.15G6A
10ÚtočníkM. Sherif6.62G1A
5ÚtočníkM. Ben Romdhane6.61G2A
Pharco5-4-1
19ObrancaA. Shaaban6.51G1A
33ObrancaB. Ndiaye7.13G1A
74ObrancaM. Hussein6.6
31ObrancaM. Ahmed6.8
6ObrancaG. Kamel6.6
25ZáložníkM. Shika
9ZáložníkM. Farhat6.61G
24ZáložníkA. El Bahrawi7.0
22ZáložníkM. Ezz6.5
4ZáložníkM. Fakhri6.81G1A
7ÚtočníkK. El Tayeb6.53G1A

Prehľad zápasu

Al Ahly zdolal Pharco 4:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Sherif 10′, Zizo 21′, Zizo 59′, M. Fakhri 70′, N. Gradisar 81′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Al Ahly mal 63% držanie lopty, Pharco mal 37%. Al Ahly mal 12 striel (6 na bránu), Pharco mal 8 (2 na bránu). Al Ahly urobil 4 striedaní, Pharco urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Mahmoud Trézéguet 18′).

Rivalita od 2026

Al Ahly vs Pharco vzájomné výsledky

1 stretnutí
Al Ahly
1
výhier
Remízy
0
Pharco
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 14 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Al Ahly

WWLWDL

Pharco

DLLLWL

Predpoveď zápasu

Al Ahly

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pharco

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Al Ahly and -3.5 goals

50%Forma50%
100%Útok0%
0%Obrana100%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026