Menu

Al Ahly vs Pyramids Fc

Al Salam Stadium, Cairo30. augusta 2025 o 20:00
Domáci

Al Ahly

02

Udalosti zápasu

Al Ahly
Pyramids FC
Výkop
5′
W. El Karti
A. DariM. El Aash
35′
Mahmoud Trézéguet36′
38′Karim Hafez
Polčas
A. BencharkiN. Gradisar
46′
K. FouadA. Kouka
65′
68′
W. El Karti

asistencia: A. Atef

M. SherifA. Reda
77′
TrezeguetT. Mohamed
77′
84′
A. AtefZalaka
84′
F. MayeleM. Hamdi
90+4′
I. ToureA. Tawfik
90+4′
K. HafezM. Dunga
90+1′
EwertonA. Magdi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
4Shots off Goal3
10Total Shots12
3Blocked Shots4
7Shots insidebox6
3Shots outsidebox6
12Fouls11
9Corner Kicks3
3Offsides4
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
448Total passes278
348Passes accurate198
78%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Ahly je 6.88, v porovnaní s 6.84 u Pyramids FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Ahly je Zizo (7.07), u Pyramids FC je to M. Lasheen (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Ahly prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 21 asistenciami, na čele s Trezeguet (9G). U Pyramids FC je to 13 gólov a 9 asistencií s lídrom F. Mayele (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Ahly nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Pyramids FC má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Ahly nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 6 u Pyramids FC s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Ahly nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 1 u Pyramids FC s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Al Ahly a 79% u Pyramids FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Ahly nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Pyramids FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Ahly je 29.1 (najmladší: A. Dari (26), najstarší: M. El Shenawy (37)), zatiaľ čo Pyramids FC má priemer 29.8 (najmladší: A. Atef (23), najstarší: A. El Shenawy (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Ahly majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 17 u Pyramids FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Ahly4-1-4-14-2-3-1Pyramids FC
GKDEFMIDFWD
1Shenawy30Hany15Dari4Ramadan28Fouad23Dieng7Trezegu.25Zizo5Romdhane17Benchar.10Sherif1Shenawy29Hafez4Samy6Galal21Hamdi8Toure14Lasheen23Atef18Karti32Ewerton9Mayele

Náhradníci

Tréner: Emad El Nahhas

Náhradníci

Tréner: Krunoslav Jurčić

Al AhlySila pozíciíPyramids FC
6.88
Ø Hodnotenie
6.84
6.82Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 3)7.00
0G 5A2G 1A
6.90Záložník (5 v 6)6.79
20G 15A6G 6A
6.59Útočník (1 v 1)6.62
2G 1A5G 2A
Al Ahly4-1-4-1
1BrankárM. El Shenawy6.8
30ObrancaM. Hany7.15A
15ObrancaA. Dari7.0
4ObrancaA. Ramadan6.9
28ObrancaK. Fouad6.8
23ZáložníkA. Dieng6.8
7ZáložníkTrezeguet7.09G
25ZáložníkZizo7.15G6A
5ZáložníkM. Ben Romdhane6.61G2A
17ZáložníkA. Bencharki7.05G7A
10ÚtočníkM. Sherif6.62G1A
Pyramids FC4-2-3-1
1BrankárA. El Shenawy6.8
29ObrancaK. Hafez7.02G1A
4ObrancaA. Samy7.1
6ObrancaO. Galal6.9
21ZáložníkM. Hamdi6.51A
8ZáložníkI. Toure6.91G1A
14ZáložníkM. Lasheen7.22A
23ZáložníkA. Atef6.81G2A
18ZáložníkW. El Karti6.62G
32ZáložníkEwerton6.72G
9ÚtočníkF. Mayele6.65G2A

Prehľad zápasu

Pyramids FC zdolal Al Ahly 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: W. El Karti 5′, W. El Karti 68′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Al Ahly mal 62% držanie lopty, Pyramids FC mal 38%. Al Ahly mal 10 striel (3 na bránu), Pyramids FC mal 12 (5 na bránu). Al Ahly urobil 5 striedaní, Pyramids FC urobil 5.

Rivalita od 2026

Al Ahly vs Pyramids FC vzájomné výsledky

1 stretnutí
Al Ahly
0
výhier
Remízy
0
Pyramids FC
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Al Ahly

WWLWDL

Pyramids FC

DWWLDW

Predpoveď zápasu

Al Ahly

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pyramids FC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Al Ahly and +1.5 goals

50%Forma50%
60%Útok40%
57%Obrana43%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026