Menu

Future Fc vs Pharco

Al-Sekka Al-Hadid Stadium, Cairo28. septembra 2025 o 16:00
Domáci

Future FC

11
Hostia

Pharco

Udalosti zápasu

Future FC
Pharco
Výkop
Hossam Hassan9′
Polčas
46′
M. FarhatK. El Tayeb
55′
A. Shaaban
Ali Fawzi64′
G. MohamedR. El Metwaly
64′
M. MamdouhA. Redjem
64′
A. ZaazaaM. Mosaad
64′
68′Gaber Kamel
75′Babacar Ndiaye
75′
A. ShaabanW. Mostafa
76′
W. R. MedhatB. Alhassan
A. MazhoudA. Shika
80′
A. EbaF. Okenabirhie
80′
Adem Redjem84′
85′
Y. El MallahM. Sayed
90+11′Ramez Medhat Wassef
90+9′Youssef Abdel Hafiz
90+1′
A. FouadY. Abdelhafiz
M. Ahmed

Own Goal

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
8Shots off Goal3
16Total Shots5
2Blocked Shots0
12Shots insidebox4
4Shots outsidebox1
14Fouls13
11Corner Kicks4
2Offsides3
64%Ball Possession36%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
447Total passes254
373Passes accurate181
83%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Future FC je 6.65, v porovnaní s 6.66 u Pharco. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Future FC je A. Fawzi (7.08), u Pharco je to B. Ndiaye (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Future FC prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Fawzi (2G). U Pharco je to 6 gólov a 2 asistencií s lídrom B. Ndiaye (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Future FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Pharco má 5 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Future FC nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.50, oproti 4 u Pharco s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Future FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 2 u Pharco s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Future FC a 71% u Pharco. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Future FC nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Pharco. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Future FC je 28.6 (najmladší: A. Eba (22), najstarší: A. Elfil (35)), zatiaľ čo Pharco má priemer 23.0 (najmladší: M. Hussein (16), najstarší: G. Kamel (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Future FC majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 18 u Pharco. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Future FC4-4-25-3-2Pharco
GKDEFMIDFWD
16Emad77Fawzi4Rizk6Elfil18Hassan22Zaazaa20Hamdi27Mohamed35Mamdouh30Mazhoud38Eba25Shika19Shaaban33Ndiaye74Hussein31Ahmed6Kamel77Medhat13Mallah22Ezz9Farhat10Fouad

Náhradníci

Tréner: Magdy Abdel Aaty

Náhradníci

Tréner: Ahmed Khatab

Future FCSila pozíciíPharco
6.65
Ø Hodnotenie
6.66
6.85Obranca (4 v 5)6.71
6G 4A4G 2A
6.50Záložník (6 v 4)6.60
4G 0A1G 0A
6.44Útočník (1 v 2)6.61
2G 1A1G 0A
Future FC4-4-2
77ObrancaA. Fawzi7.12G4A
4ObrancaM. Rizk7.01G
6ObrancaA. Elfil6.71G
18ObrancaH. Hassan6.62G
16ZáložníkK. Emad
22ZáložníkA. Zaazaa6.51G
20ZáložníkE. Hamdi
27ZáložníkG. Mohamed6.92G
35ZáložníkM. Mamdouh6.51G
30ZáložníkA. Mazhoud6.1
38ÚtočníkA. Eba6.42G1A
Pharco5-3-2
19ObrancaA. Shaaban6.51G1A
33ObrancaB. Ndiaye7.13G1A
74ObrancaM. Hussein6.6
31ObrancaM. Ahmed6.8
6ObrancaG. Kamel6.6
25ZáložníkM. Shika
77ZáložníkW. R. Medhat6.5
13ZáložníkY. El Mallah6.81G
22ZáložníkM. Ezz6.5
9ÚtočníkM. Farhat6.61G
10ÚtočníkA. Fouad6.6

Prehľad zápasu

Future FC a Pharco remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. Shaaban 55′, M. Ahmed 90′ (o.g.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Future FC mal 64% držanie lopty, Pharco mal 36%. Future FC mal 16 striel (6 na bránu), Pharco mal 5 (2 na bránu). Future FC urobil 5 striedaní, Pharco urobil 5.

Aktuálna forma

Future FC

LDWLDD

Pharco

DLLLWL

Predpoveď zápasu

Future FC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pharco

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Future FC

70%Forma30%
83%Útok17%
33%Obrana67%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026