Menu

Ismaily Sc vs National Bank Of Egypt

Borg El Arab Stadium, Alexandria29. septembra 2025 o 16:00
Domáci

Ismaily SC

12
Hostia

National Bank of Egypt

Udalosti zápasu

Ismaily SC
National Bank of Egypt
Výkop
20′
M. Shalaby

asistencia: M. Ibrahim

27′
O. Faisal

asistencia: M. Fathi

37′Ahmed Meteb
Mohamed Ammar38′
Polčas
H. MansourK. Al Nabris
46′
M. KhataryA. El Said
46′
A. KatkotO. El Kot
46′
59′
M. IbrahimA. El Nadry
72′Yaw Annor
Penalty cancelled74′
VAR
74′Hisham Salah
M. AbdelsamiaH. Saber
75′
M. Ammar

Penalty

76′
78′
M. FathiM. Emad
79′
Y. AnnorS. Abdallah
79′
A. MetebM. Dowidar
81′Mostafa Shalaby
87′
M. AshrafM. El Gazzar
I. Abdelaal
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
5Shots off Goal3
7Total Shots13
1Blocked Shots3
6Shots insidebox8
1Shots outsidebox5
10Fouls15
4Corner Kicks4
2Offsides0
36%Ball Possession64%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
264Total passes513
174Passes accurate421
66%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ismaily SC je 6.67, v porovnaní s 6.87 u National Bank of Egypt. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ismaily SC je M. Nasr (7.12), u National Bank of Egypt je to A. El Gazar (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ismaily SC prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Ammar (2G). U National Bank of Egypt je to 10 gólov a 6 asistencií s lídrom O. Faisal (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ismaily SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo National Bank of Egypt má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ismaily SC nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.54, oproti 6 u National Bank of Egypt s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ismaily SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 1 u National Bank of Egypt s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Ismaily SC a 79% u National Bank of Egypt. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ismaily SC nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 19 u National Bank of Egypt. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ismaily SC je 23.0 (najmladší: A. Katkot (20), najstarší: M. Ammar (26)), zatiaľ čo National Bank of Egypt má priemer 27.8 (najmladší: O. Faisal (24), najstarší: M. Ibrahim (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ismaily SC majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 16 u National Bank of Egypt. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ismaily SC4-1-4-14-1-4-1National Bank of Egypt
GKDEFMIDFWD
31Gamal25Mansour2Nasr4Ammar34Mostafa33Katkot38Nagaawy88Samir15Farag32Khatary10Abdelsa.27Balouti7Saleh28Zenary26Gazar12Meteb5Fathi30Annor25Ashraf10Ibrahim77Shalaby9Faisal

Náhradníci

Tréner: Miloud Hamdi

Náhradníci

Tréner: Ayman Al Ramadi

Ismaily SCSila pozíciíNational Bank of Egypt
6.67
Ø Hodnotenie
6.87
6.85Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.81Obranca (3 v 4)6.97
2G 0A3G 1A
6.54Záložník (6 v 6)6.72
1G 1A0G 2A
6.59Útočník (1 v 1)6.94
0G 0A7G 3A
Ismaily SC4-1-4-1
31BrankárA. Gamal6.8
25ObrancaH. Mansour6.3
2ObrancaM. Nasr7.1
4ObrancaM. Ammar7.02G
34ZáložníkA. Mostafa
33ZáložníkA. Katkot6.7
38ZáložníkI. El Nagaawy
88ZáložníkM. Samir6.61G
15ZáložníkN. Farag6.3
32ZáložníkM. Khatary6.51A
10ÚtočníkM. Abdelsamia6.6
National Bank of Egypt4-1-4-1
7ObrancaHisham Saleh6.9
28ObrancaM. El Zenary7.01G
26ObrancaA. El Gazar7.0
12ObrancaA. Meteb7.02G1A
27ZáložníkA. El Balouti
5ZáložníkM. Fathi6.81A
30ZáložníkY. Annor
25ZáložníkM. Ashraf6.7
10ZáložníkM. Ibrahim6.71A
77ZáložníkM. Shalaby
9ÚtočníkO. Faisal6.97G3A

Prehľad zápasu

National Bank of Egypt zdolal Ismaily SC 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Shalaby 20′, O. Faisal 27′, M. Ammar 76′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Ismaily SC mal 36% držanie lopty, National Bank of Egypt mal 64%. Ismaily SC mal 7 striel (1 na bránu), National Bank of Egypt mal 13 (7 na bránu). Ismaily SC urobil 5 striedaní, National Bank of Egypt urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Abdel Karim Mostafa 74′).

Rivalita od 2026

Ismaily SC vs National Bank of Egypt vzájomné výsledky

1 stretnutí
Ismaily SC
0
výhier
Remízy
1
National Bank of Egypt
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Ismaily SC

DWLLDL

National Bank of Egypt

WWWLWL

Predpoveď zápasu

Ismaily SC

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

National Bank of Egypt

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or National Bank of Egypt and -3.5 goals

30%Forma70%
17%Útok83%
22%Obrana78%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026