Menu

Zamalek Sc vs Ghazl El Mehalla

Cairo International Stadium, Cairo4. októbra 2025 o 16:00
Domáci

Zamalek SC

11

Udalosti zápasu

Zamalek SC
Ghazl El Mehalla
Výkop
24′Moaz Abdel Salam
A. Rabie

asistencia: M. Bentayg

39′
Polčas
46′
H. A. El Hakim A.M. Salah
A. SherifA. Maali
56′
62′
M. ToureB. Walid
65′
M. Salah

asistencia: R. Arfaoui

68′
M. GrendoM. El Moghzi
A. HamdiEl Wensh Mahmoud
71′
A. NasserC. Banza
71′
A. RabieS. Jaziri
71′
83′
K. SaidiM. Abdelghani
83′
R. ArfaouiA. Etman
M. IsmailS. Farouk Gaafar
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
11Shots off Goal0
24Total Shots3
9Blocked Shots0
18Shots insidebox3
6Shots outsidebox0
6Fouls14
10Corner Kicks1
2Offsides1
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
478Total passes248
391Passes accurate166
82%Passes %67%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zamalek SC je 7.05, v porovnaní s 6.79 u Ghazl El Mehalla. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zamalek SC je H. Abdelmaguid (7.31), u Ghazl El Mehalla je to A. Shousha (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zamalek SC prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 10 asistenciami, na čele s H. Abdelmaguid (4G). U Ghazl El Mehalla je to 11 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Shousha (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zamalek SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Ghazl El Mehalla má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zamalek SC nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u Ghazl El Mehalla s hodnotením 6.49. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zamalek SC nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Ghazl El Mehalla s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Zamalek SC a 72% u Ghazl El Mehalla. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zamalek SC nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Ghazl El Mehalla. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zamalek SC je 26.0 (najmladší: Juan Alvina (22), najstarší: O. Gaber (33)), zatiaľ čo Ghazl El Mehalla má priemer 27.2 (najmladší: M. Abdelsalam (19), najstarší: M. Amer (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zamalek SC majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 23 u Ghazl El Mehalla. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zamalek SC4-2-3-14-4-2Ghazl El Mehalla
GKDEFMIDFWD
16Sobhi4Gaber24Ismail5Abdelma.3Bentayg14Hamdi12Rabie33Alvina22Maher31Sherif90Nasser16Amer24Amoory3Aash4Shousha12Zakaria41Saidi39Abdelsa.20Toure81A.21Grendo9Arfaoui

Náhradníci

Tréner: Yannick Ferrera

Náhradníci

Tréner: Alaa Abdel Aal

Zamalek SCSila pozíciíGhazl El Mehalla
7.05
Ø Hodnotenie
6.79
7.04Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (3 v 4)7.12
5G 4A8G 2A
7.05Záložník (7 v 4)6.49
10G 6A1G 3A
Útočník (0 v 2)6.64
2G 2A
Zamalek SC4-2-3-1
16BrankárM. Sobhi7.0
4ObrancaO. Gaber6.81G
5ObrancaH. Abdelmaguid7.34G
3ObrancaM. Bentayg7.04A
24ZáložníkM. Ismail7.0
14ZáložníkA. Hamdi6.8
12ZáložníkA. Rabie
33ZáložníkJuan Alvina7.33G5A
22ZáložníkN. Maher7.24G1A
31ZáložníkA. Sherif7.03G
90ZáložníkA. Nasser
Ghazl El Mehalla4-4-2
16BrankárM. Amer7.0
24ObrancaA. Amoory7.12G
3ObrancaA. El Aash7.21G
4ObrancaA. Shousha7.35G1A
12ObrancaY. Zakaria6.91A
41ZáložníkK. Saidi6.61G3A
39ZáložníkM. Abdelsalam6.7
20ZáložníkM. Toure6.7
81ZáložníkH. A. El Hakim A.6.0
21ÚtočníkM. Grendo6.51G
9ÚtočníkR. Arfaoui6.81G2A

Prehľad zápasu

Zamalek SC a Ghazl El Mehalla remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. Rabie 39′, M. Salah 65′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Zamalek SC mal 66% držanie lopty, Ghazl El Mehalla mal 34%. Zamalek SC mal 24 striel (4 na bránu), Ghazl El Mehalla mal 3 (3 na bránu). Zamalek SC urobil 5 striedaní, Ghazl El Mehalla urobil 5.

Rivalita od 2011

Zamalek SC vs Ghazl El Mehalla vzájomné výsledky

10 stretnutí
Zamalek SC
8
výhier
Remízy
0
Ghazl El Mehalla
2
výhier
Góly spolu
35 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
3/10 · 30%
Nad 2,5
7/10 · 70%

Aktuálna forma

Zamalek SC

WLDWDW

Ghazl El Mehalla

DDDWDW

Predpoveď zápasu

Zamalek SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ghazl El Mehalla

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Zamalek SC or draw and -3.5 goals

54%Forma46%
62%Útok38%
38%Obrana63%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026