Menu

El Geish vs El Gouna Fc

Gehaz El Reyada El Askari Stadium, Cairo4. októbra 2025 o 16:00
Domáci

El Geish

01

Udalosti zápasu

El Geish
El Gouna FC
Výkop
Penalty cancelled25′
VAR
Polčas
56′
M. Emad

asistencia: M. Mohsen

A. TarekA. Keita
58′
G. Al MadadhaA. Tarek
59′
Houssem Eddine Souissi66′
Card upgrade66′
VAR
K. TarekM. Atef
69′
72′
M. EmadT. Ojo
80′
B. El SayedA. Jatta
81′
A. KhaledR. Salah
A. HamdiA. Zola
86′
K. AwadF. Hatem
86′
88′
M. MohsenM. Mahmoud
88′
A. RandrianantenainaM. El Nahas
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
6Shots off Goal1
12Total Shots8
5Blocked Shots3
9Shots insidebox5
3Shots outsidebox3
19Fouls12
7Corner Kicks4
0Offsides1
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards1
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
312Total passes283
205Passes accurate195
66%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy El Geish je 6.82, v porovnaní s 6.78 u El Gouna FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč El Geish je A. Alaa (6.99), u El Gouna FC je to S. El Shimi (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky El Geish prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s I. Ouro-Agoro (5G). U El Gouna FC je to 9 gólov a 4 asistencií s lídrom M. Mohsen (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

El Geish nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo El Gouna FC má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

El Geish nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 6 u El Gouna FC s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

El Geish nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u El Gouna FC s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u El Geish a 71% u El Gouna FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu El Geish nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 26 u El Gouna FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky El Geish je 28.6 (najmladší: K. Awad (22), najstarší: A. Tarek (33)), zatiaľ čo El Gouna FC má priemer 28.6 (najmladší: A. Khaled (22), najstarší: N. El Sayed (42)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu El Geish majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u El Gouna FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

El Geish4-1-4-14-2-3-1El Gouna FC
GKDEFMIDFWD
16Shaaban24Awad27Alaa4Camacho3Tarek14Hamdi17Madadha5Souissi10Hany11Tarek28Ouro-Ag.23Alaa2Taalab5Shimi4Ahmed3Khaled30Emad6Ibrahim14Sayed19Sayed27Randria.9Mohsen

Náhradníci

Tréner: Haitham Shaaban

Náhradníci

Tréner: Ahmed Mostafa

El GeishSila pozíciíEl Gouna FC
6.82
Ø Hodnotenie
6.78
6.52Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)6.88
2G 2A4G 2A
6.82Záložník (5 v 6)6.70
2G 2A2G 0A
6.60Útočník (1 v 1)6.63
5G 3A3G 2A
El Geish4-1-4-1
16BrankárM. Shaaban6.5
24ObrancaK. Awad7.0
27ObrancaA. Alaa7.01A
4ObrancaM. Camacho6.91A
3ObrancaA. Tarek7.02G
14ZáložníkA. Hamdi7.01A
17ZáložníkG. Al Madadha6.61G1A
5ZáložníkH. Souissi6.91G
10ZáložníkM. Hany
11ZáložníkK. Tarek
28ÚtočníkI. Ouro-Agoro6.65G3A
El Gouna FC4-2-3-1
2ObrancaA. Taalab6.91A
5ObrancaS. El Shimi7.02G
4ObrancaAbdel Rasoul Ahmed6.81G
3ObrancaA. Khaled6.81G1A
23ZáložníkM. Alaa
30ZáložníkM. Emad
6ZáložníkH. Ibrahim6.81G
14ZáložníkN. El Sayed
19ZáložníkB. El Sayed6.7
27ZáložníkA. Randrianantenaina6.71G
9ÚtočníkM. Mohsen6.63G2A

Prehľad zápasu

El Gouna FC zdolal El Geish 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Emad 56′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. El Geish mal 54% držanie lopty, El Gouna FC mal 46%. El Geish mal 12 striel (1 na bránu), El Gouna FC mal 8 (4 na bránu). El Geish urobil 5 striedaní, El Gouna FC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Ismail Ouro-Agoro 25′), Card upgrade (Houssem Eddine Souissi 66′).

Rivalita od 2011

El Geish vs El Gouna FC vzájomné výsledky

15 stretnutí
El Geish
4
výhier
Remízy
5
El Gouna FC
6
výhier
Góly spolu
35 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
6/15 · 40%

Aktuálna forma

El Geish

DDLLWW

El Gouna FC

DDWWDL

Predpoveď zápasu

El Geish

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

El Gouna FC

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : El Geish or draw and -3.5 goals

56%Forma44%
17%Útok83%
55%Obrana45%
64%Vzájomné zápasy36%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026