Menu

Al Masry vs Smouha Sc

Borg El Arab Stadium, Alexandria22. októbra 2025 o 19:00
Domáci

AL Masry

00
Hostia

Smouha SC

Udalosti zápasu

AL Masry
Smouha SC
Výkop
Khaled Sobhi45+4′
Polčas
A. El ArmoutyA. Deghmoum
66′
K. EduwoS. Mohsen
66′
O. El SaaiyM. Temine
66′
M. HamadaM. Aboul Kheir
70′
70′
P. BadjiH. Ashraf
Salah Mohsen81′
83′
S. FekriK. El Ghandour
83′
A. El SisiA. Yehia
M. GaberA. Ali
90+8′
90+4′
S. AmadiM. Mostafa
90+4′
A. FawziJuhayna
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
2Shots off Goal4
5Total Shots11
2Blocked Shots4
2Shots insidebox9
3Shots outsidebox2
12Fouls12
5Corner Kicks4
1Offsides2
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
372Total passes316
302Passes accurate238
81%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AL Masry je 6.71, v porovnaní s 6.86 u Smouha SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AL Masry je M. Hamada (6.93), u Smouha SC je to A. Mayhoub (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AL Masry prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 4 asistenciami, na čele s O. El Saaiy (5G). U Smouha SC je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom P. Badji (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AL Masry nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Smouha SC má 1 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AL Masry nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 8 u Smouha SC s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AL Masry nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Smouha SC s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u AL Masry a 72% u Smouha SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AL Masry nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Smouha SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AL Masry je 28.8 (najmladší: O. El Saaiy (22), najstarší: M. Gaber (33)), zatiaľ čo Smouha SC má priemer 25.1 (najmladší: A. Samadou (21), najstarší: A. El Sisi (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AL Masry majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 21 u Smouha SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AL Masry4-1-3-24-1-4-1Smouha SC
GKDEFMIDFWD
16Hamdy7Eraki29Hashem5Sobhi13Saadawy21Mugisha14Hamada33Saaiy15Armouty22Gaber20Eduwo28Mayhoub2Hafez24Ragab4Dabash6Amer15Samadou23Amadi35Fawzi8Fekri7Sisi20Badji

Náhradníci

Tréner: Nabil Kouki

Náhradníci

Tréner: Ahmed Abdul Aziz

AL MasrySila pozíciíSmouha SC
6.71
Ø Hodnotenie
6.86
Brankár (0 v 1)7.21
0G 0A
6.70Obranca (4 v 1)6.78
0G 1A0G 2A
6.77Záložník (5 v 8)6.88
6G 3A6G 2A
6.61Útočník (2 v 1)6.53
3G 0A5G 1A
AL Masry4-1-3-2
7ObrancaK. El Eraki6.6
29ObrancaM. Hashem6.8
5ObrancaK. Sobhi6.7
13ObrancaA. El Saadawy6.71A
16ZáložníkM. Hamdy
21ZáložníkB. Mugisha6.7
14ZáložníkM. Hamada6.91A
33ZáložníkO. El Saaiy6.85G
15ZáložníkA. El Armouty6.71G2A
22ÚtočníkM. Gaber6.83G
20ÚtočníkK. Eduwo6.5
Smouha SC4-1-4-1
28BrankárA. Mayhoub7.2
2ObrancaH. Hafez6.82A
24ZáložníkM. Ragab
4ZáložníkM. Dabash
6ZáložníkA. Amer
15ZáložníkA. Samadou6.91G
23ZáložníkS. Amadi7.04G
35ZáložníkA. Fawzi6.71G
8ZáložníkS. Fekri
7ZáložníkA. El Sisi6.92A
20ÚtočníkP. Badji6.55G1A

Prehľad zápasu

AL Masry a Smouha SC remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Bolo udelených 3 žltých kariet. AL Masry mal 53% držanie lopty, Smouha SC mal 47%. AL Masry mal 5 striel (1 na bránu), Smouha SC mal 11 (3 na bránu). AL Masry urobil 5 striedaní, Smouha SC urobil 5.

Rivalita od 2026

AL Masry vs Smouha SC vzájomné výsledky

2 stretnutí
AL Masry
2
výhier
Remízy
0
Smouha SC
0
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

AL Masry

WWDDLD

Smouha SC

LLLLLW

Predpoveď zápasu

AL Masry

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Smouha SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : AL Masry or draw

47%Forma53%
56%Útok44%
22%Obrana78%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026