Menu

Zamalek Sc vs El Geish

Cairo International Stadium, Cairo2. novembra 2025 o 16:00
Domáci

Zamalek SC

31
Hostia

El Geish

Udalosti zápasu

Zamalek SC
El Geish
Výkop
N. Maher

asistencia: N. Dunga

5′
Juan AlvinaO. Dabbagh
28′
39′
K. AwadM. Hany
Polčas
M. ShehataA. Fatouh
46′
S. JaziriC. Banza
46′
H. AbdelmaguidEl Wensh Mahmoud
51′
O. Dabbagh

asistencia: M. Bentayg

61′
M. SobhiE. M. Soliman
64′
64′
A. ZolaH. Souissi
64′
M. El KhawagaA. Tarek
74′
K. TarekG. Al Madadha
74′
I. MoharebM. Atef
80′
M. Atef

asistencia: G. Al Madadha

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
4Shots off Goal6
11Total Shots12
2Blocked Shots1
8Shots insidebox7
3Shots outsidebox5
11Fouls7
1Corner Kicks3
0Offsides2
62%Ball Possession38%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
552Total passes338
475Passes accurate274
86%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zamalek SC je 7.06, v porovnaní s 6.83 u El Geish. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zamalek SC je H. Abdelmaguid (7.31), u El Geish je to A. Alaa (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zamalek SC prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 12 asistenciami, na čele s H. Abdelmaguid (4G). U El Geish je to 0 gólov a 4 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zamalek SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo El Geish má 5 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zamalek SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 5 u El Geish s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zamalek SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 0 u El Geish s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Zamalek SC a 73% u El Geish. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zamalek SC nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 22 u El Geish. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zamalek SC je 28.2 (najmladší: Juan Alvina (22), najstarší: A. El Said (40)), zatiaľ čo El Geish má priemer 29.5 (najmladší: K. Awad (22), najstarší: K. Sotohi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zamalek SC majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u El Geish. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zamalek SC4-4-25-3-2El Geish
GKDEFMIDFWD
16Sobhi4Gaber24Ismail5Abdelma.3Bentayg33Alvina8Dunga19Said17Shehata22Maher30Jaziri16Shaaban24Awad27Alaa6Sotohi4Camacho19Gabry11Tarek22Khawaga14Hamdi8Zola12Mohareb

Náhradníci

Tréner: Gamil Abdel-Raouf Ahmed

Náhradníci

Tréner: Gomaa Mashhour

Zamalek SCSila pozíciíEl Geish
7.06
Ø Hodnotenie
6.83
7.04Brankár (1 v 1)6.52
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (3 v 5)6.87
5G 4A0G 3A
7.15Záložník (5 v 5)6.88
6G 7A0G 1A
6.82Útočník (2 v 0)
4G 1A
Zamalek SC4-4-2
16BrankárM. Sobhi7.0
4ObrancaO. Gaber6.81G
5ObrancaH. Abdelmaguid7.34G
3ObrancaM. Bentayg7.04A
24ZáložníkM. Ismail7.0
33ZáložníkJuan Alvina7.33G5A
8ZáložníkN. Dunga7.21A
19ZáložníkA. El Said7.32G1A
17ZáložníkM. Shehata7.11G
22ÚtočníkN. Maher7.24G1A
30ÚtočníkS. Jaziri6.5
El Geish5-3-2
16BrankárM. Shaaban6.5
24ObrancaK. Awad7.0
27ObrancaA. Alaa7.01A
6ObrancaK. Sotohi6.8
4ObrancaM. Camacho6.91A
19ObrancaH. El Gabry6.71A
11ZáložníkK. Tarek
22ZáložníkM. El Khawaga6.8
14ZáložníkA. Hamdi7.01A
8ZáložníkA. Zola
12ZáložníkI. Mohareb

Prehľad zápasu

Zamalek SC zdolal El Geish 3:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: N. Maher 5′, N. Maher 49′, O. Dabbagh 61′, M. Atef 80′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Zamalek SC mal 62% držanie lopty, El Geish mal 38%. Zamalek SC mal 11 striel (5 na bránu), El Geish mal 12 (5 na bránu). Zamalek SC urobil 5 striedaní, El Geish urobil 5.

Rivalita od 2011

Zamalek SC vs El Geish vzájomné výsledky

27 stretnutí
Zamalek SC
17
výhier
Remízy
5
El Geish
5
výhier
Góly spolu
82 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
15/27 · 56%
Nad 2,5
17/27 · 63%

Aktuálna forma

Zamalek SC

WLDWDW

El Geish

DDLLWW

Predpoveď zápasu

Zamalek SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

El Geish

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Zamalek SC or draw

75%Forma25%
75%Útok25%
64%Obrana36%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026