Menu

Ceramica Cleopatra vs Ismaily Sc

Arab Contractors Stadium, Cairo24. februára 2026 o 20:30
Domáci

Ceramica Cleopatra

11
Hostia

Ismaily SC

Rozhodca: M. Abbas

Udalosti zápasu

Ceramica Cleopatra
Ismaily SC
Výkop
F. Lakay

asistencia: S. Awujoola

3′
Ahmed Belhadji23′
Polčas
A. BelhadjiA. El Solia
46′
46′
N. FaragM. Wagdi
46′
M. HamdiI. Abdelaal
56′
M. SamirM. Samiae
I. IssaA. Mukka
69′
Karim NedvedM. Sadek
69′
M. RedaI. Mohamed
76′
VAR
85′Goal cancelled
S. AwujoolaH. El Sayed
88′
90′
A. Mostafa

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
4Shots off Goal2
15Total Shots6
6Blocked Shots2
9Shots insidebox2
6Shots outsidebox4
17Fouls12
3Corner Kicks0
2Offsides2
72%Ball Possession28%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
742Total passes291
655Passes accurate199
88%Passes %68%
1.47expected_goals0.98
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ceramica Cleopatra je 6.78, v porovnaní s 6.64 u Ismaily SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ceramica Cleopatra je A. Hany (6.92), u Ismaily SC je to M. Nasr (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ceramica Cleopatra prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 9 asistenciami, na čele s F. Lakay (6G). U Ismaily SC je to 2 gólov a 4 asistencií s lídrom M. Samir (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ceramica Cleopatra nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Ismaily SC má 2 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ceramica Cleopatra nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 7 u Ismaily SC s hodnotením 6.47. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ceramica Cleopatra nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Ismaily SC s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Ceramica Cleopatra a 65% u Ismaily SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ceramica Cleopatra nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Ismaily SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ceramica Cleopatra je 27.8 (najmladší: K. El Debes (22), najstarší: M. Bassam (35)), zatiaľ čo Ismaily SC má priemer 23.6 (najmladší: M. Khatary (21), najstarší: E. Traore (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ceramica Cleopatra majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Ismaily SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ceramica Cleopatra4-2-3-14-1-4-1Ismaily SC
GKDEFMIDFWD
18Bassam2Hany5Rajab24Arthur33Debes77Reda4Nedved23Lakay7Issa11Awujoola10Belhadji31Gamal5Mohamed2Nasr23Ayman34Mostafa88Samir32Khatary9Hamdi8Traore15Farag7Nabris

Náhradníci

Tréner: Ali Maher

Náhradníci

Tréner: Khaled Galal

Ceramica CleopatraSila pozíciíIsmaily SC
6.78
Ø Hodnotenie
6.64
6.89Brankár (1 v 1)6.85
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 2)6.97
0G 0A0G 0A
6.73Záložník (7 v 7)6.47
9G 9A1G 4A
Útočník (0 v 1)6.61
1G 0A
Ceramica Cleopatra4-2-3-1
18BrankárM. Bassam6.9
2ObrancaA. Hany6.9
24ObrancaJ. Arthur6.8
33ObrancaK. El Debes6.8
5ZáložníkN. Rajab
77ZáložníkM. Reda6.91G1A
4ZáložníkKarim Nedved6.5
23ZáložníkF. Lakay6.76G5A
7ZáložníkI. Issa6.82G3A
11ZáložníkS. Awujoola
10ZáložníkA. Belhadji
Ismaily SC4-1-4-1
31BrankárA. Gamal6.8
2ObrancaM. Nasr7.1
23ObrancaA. Ayman6.8
5ZáložníkA. Mohamed
34ZáložníkA. Mostafa
88ZáložníkM. Samir6.61G
32ZáložníkM. Khatary6.51A
9ZáložníkM. Hamdi6.41A
8ZáložníkE. Traore6.62A
15ZáložníkN. Farag6.3
7ÚtočníkK. Al Nabris6.61G

Prehľad zápasu

Ceramica Cleopatra a Ismaily SC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: F. Lakay 3′, A. Mostafa 90′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Ceramica Cleopatra mal 72% držanie lopty, Ismaily SC mal 28%. Ceramica Cleopatra mal 15 striel (5 na bránu), Ismaily SC mal 6 (2 na bránu). Očakávané góly: Ceramica Cleopatra 1.47 — Ismaily SC 0.98. Ceramica Cleopatra urobil 5 striedaní, Ismaily SC urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Khaled Alnabrisi 85′).

Aktuálna forma

Ceramica Cleopatra

DLWDDD

Ismaily SC

DWLLDL

Predpoveď zápasu

Ceramica Cleopatra

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ismaily SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Ceramica Cleopatra

75%Forma25%
71%Útok29%
53%Obrana47%
80%Vzájomné zápasy20%

Stadium

Suez Canal Stadium, Ismailia Governorate — 10,000 capacity.

Suez Canal Stadium

Ten Tv youtube channel · CC BY 3.0

Capacity
10,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026