Menu

Zamalek Sc vs Al Ittihad

Cairo International Stadium, Cairo6. marca 2026 o 20:30
Domáci

Zamalek SC

10
Rozhodca: M. Wafa

Udalosti zápasu

Zamalek SC
Al Ittihad
Výkop
Naser Mansi

asistencia: Ahmed Fatouh

11′
VAR
34′Card upgrade
35′Karim El Deeb
41′
MabululuFady Farid
Mohamed Shehata45+2′
Card upgrade45+2′
VAR
45+3′Abdo Gouda
Polčas
Abdallah El-SaidAhmed Rabia
46′
66′
Mahmoud DungaIsaac Saviour
Chico BanzaOday Dabbagh
70′
Ahmed FatouhMohamed El Sayed
70′
Mohamed Ibrahim HassanOmar Gaber
80′
Naser MansiAdam Kaied
86′
86′
Mahmoud EmadJohn Okoye Ebuka
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
4Shots off Goal2
17Total Shots8
6Blocked Shots3
11Shots insidebox4
6Shots outsidebox4
9Fouls11
4Corner Kicks6
4Offsides1
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards2
1Red Cards1
3Goalkeeper Saves6
389Total passes489
331Passes accurate429
85%Passes %88%
1.85expected_goals0.58
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zamalek SC je 7.04, v porovnaní s 6.86 u Al Ittihad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zamalek SC je H. Abdelmaguid (7.31), u Al Ittihad je to M. Ibrahim (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zamalek SC prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 18 asistenciami, na čele s N. Mansy (6G). U Al Ittihad je to 10 gólov a 8 asistencií s lídrom Y. Wahid (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zamalek SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo Al Ittihad má 3 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zamalek SC nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 7 u Al Ittihad s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zamalek SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 1 u Al Ittihad s priemerom 6.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Zamalek SC a 78% u Al Ittihad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zamalek SC nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Al Ittihad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zamalek SC je 28.0 (najmladší: Juan Alvina (22), najstarší: A. El Said (40)), zatiaľ čo Al Ittihad má priemer 28.2 (najmladší: A. Gouda (22), najstarší: M. Dunga (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zamalek SC majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 14 u Al Ittihad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zamalek SC4-2-3-14-2-3-1Al Ittihad
GKDEFMIDFWD
37Soliman52Hassan24Ismail5Abdelma.3Bentayg81Banza17Shehata33Alvina19Said13Fatouh9Mansy16Genesh2Abdelfa.24Gouda5Ibrahim17Deeb26Dunga25Emad27Magdi11Wahid10Afsha90Mabululu

Náhradníci

Tréner: Gamil Abdel-Raouf Ahmed

Náhradníci

Tréner: Tamer Mostafa

Zamalek SCSila pozíciíAl Ittihad
7.04
Ø Hodnotenie
6.86
6.95Brankár (1 v 0)
0G 0A
7.12Obranca (3 v 3)6.97
4G 4A4G 1A
7.06Záložník (6 v 7)6.90
7G 11A6G 7A
6.83Útočník (1 v 1)6.37
6G 3A0G 0A
Zamalek SC4-2-3-1
37BrankárE. M. Soliman7.0
24ObrancaM. Ismail7.0
5ObrancaH. Abdelmaguid7.34G
3ObrancaM. Bentayg7.04A
52ZáložníkM. I. Hassan
81ZáložníkC. Banza6.72A
17ZáložníkM. Shehata7.11G
33ZáložníkJuan Alvina7.33G5A
19ZáložníkA. El Said7.32G1A
13ZáložníkA. Fatouh7.01G3A
9ÚtočníkN. Mansy6.86G3A
Al Ittihad4-2-3-1
24ObrancaA. Gouda7.1
5ObrancaM. Ibrahim7.12G
17ObrancaK. El Deeb6.72G1A
16ZáložníkM. Genesh
2ZáložníkK. Abdelfattah
26ZáložníkM. Dunga7.01A
25ZáložníkM. Emad6.8
27ZáložníkA. Magdi7.01G4A
11ZáložníkY. Wahid6.73G
10ZáložníkAfsha6.92G2A
90ÚtočníkMabululu6.4

Prehľad zápasu

Zamalek SC zdolal Al Ittihad 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Naser Mansi 11′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 2 červených kariet. Zamalek SC mal 44% držanie lopty, Al Ittihad mal 56%. Zamalek SC mal 17 striel (7 na bránu), Al Ittihad mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Zamalek SC 1.85 — Al Ittihad 0.58. Zamalek SC urobil 5 striedaní, Al Ittihad urobil 3. VAR zasiahol: Card upgrade (Karim El Deeb 34′), Card upgrade (Mohamed Shehata 45′).

Rivalita od 2026

Zamalek SC vs Al Ittihad vzájomné výsledky

1 stretnutí
Zamalek SC
0
výhier
Remízy
0
Al Ittihad
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Zamalek SC

WLDWDW

Al Ittihad

LLDDWD

Predpoveď zápasu

Zamalek SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al Ittihad

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Zamalek SC

56%Forma44%
65%Útok35%
25%Obrana75%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026