Menu

Arsenal vs Newcastle

Emirates Stadium, London25. apríla 2026 o 18:30
Domáci

Arsenal

10
Hostia

Newcastle

Rozhodca: S. Barrott

Udalosti zápasu

Arsenal
Newcastle
Výkop
E. Eze

asistencia: K. Havertz

9′
K. HavertzV. Gyokeres
34′
Polčas
E. EzeG. Martinelli
53′
57′D. Burn
66′
J. MurphyH. Barnes
66′
W. OsulaY. Wissa
G. Martinelli71′
74′N. Pope
75′
Bruno GuimaraesN. Woltemade
M. ZubimendiM. Lewis-Skelly
81′
N. MaduekeB. Saka
81′
D. Rice86′
86′
J. WillockA. Elanga
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
2Shots off Goal5
11Total Shots13
5Blocked Shots5
6Shots insidebox6
5Shots outsidebox7
13Fouls10
7Corner Kicks2
2Offsides1
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
397Total passes480
320Passes accurate410
81%Passes %85%
0.64expected_goals0.91
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arsenal je 7.01, v porovnaní s 6.87 u Newcastle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arsenal je Declan Rice (7.44), u Newcastle je to Bruno Guimarães (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arsenal prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 23 asistenciami, na čele s Eberechi Eze (7G). U Newcastle je to 26 gólov a 18 asistencií s lídrom Bruno Guimarães (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arsenal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Newcastle má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arsenal nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.19, oproti 5 u Newcastle s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arsenal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 1 u Newcastle s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Arsenal a 82% u Newcastle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arsenal nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Newcastle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arsenal je 26.2 (najmladší: Piero Hincapié (23), najstarší: David Raya (30)), zatiaľ čo Newcastle má priemer 26.3 (najmladší: Lewis Miley (19), najstarší: Nick Pope (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arsenal majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 26 u Newcastle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arsenal4-3-34-1-4-1Newcastle
GKDEFMIDFWD
1Raya4White2Saliba6Magalhã.5Hincapié8Odegaard36Zubimen.41Rice20Madueke29Havertz10Eze1Pope67Miley12Thiaw4Botman33Burn8Tonali23Murphy28Willock39Guimarã.41Ramsey18Osula

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta

Náhradníci

Tréner: Eddie Howe

ArsenalSila pozíciíNewcastle
7.01
Ø Hodnotenie
6.87
6.94Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 4)6.90
5G 7A7G 7A
7.19Záložník (3 v 5)6.86
10G 11A14G 11A
6.77Útočník (3 v 1)6.70
9G 5A5G 0A
Arsenal4-3-3
1BrankárDavid Raya6.9
4ObrancaBen White6.91A
2ObrancaWilliam Saliba7.01G
6ObrancaGabriel Magalhães7.43G4A
5ObrancaPiero Hincapié7.01G2A
8ZáložníkMartin Odegaard7.01G5A
36ZáložníkMartín Zubimendi7.15G1A
41ZáložníkDeclan Rice7.44G5A
20ÚtočníkNoni Madueke6.81G1A
29ÚtočníkKai Havertz6.61G2A
10ÚtočníkEberechi Eze7.07G2A
Newcastle4-1-4-1
1BrankárNick Pope7.0
67ObrancaLewis Miley7.01G4A
12ObrancaMalick Thiaw7.04G
4ObrancaSven Botman7.01G1A
33ObrancaDan Burn6.61G2A
8ZáložníkSandro Tonali7.02A
23ZáložníkJacob Murphy6.73G2A
28ZáložníkJoe Willock6.51A
39ZáložníkBruno Guimarães7.59G5A
41ZáložníkJacob Ramsey6.62G1A
18ÚtočníkWilliam Osula6.75G

Prehľad zápasu

Arsenal zdolal Newcastle 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: E. Eze 9′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Arsenal mal 45% držanie lopty, Newcastle mal 55%. Arsenal mal 11 striel (4 na bránu), Newcastle mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: Arsenal 0.64 — Newcastle 0.91. Arsenal urobil 4 striedaní, Newcastle urobil 4.

Rivalita od 2025

Arsenal vs Newcastle vzájomné výsledky

2 stretnutí
Arsenal
2
výhier
Remízy
0
Newcastle
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Arsenal

WWDWLD

Newcastle

WLLLLL

Predpoveď zápasu

Arsenal

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Newcastle

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Arsenal or draw

60%Forma40%
54%Útok46%
58%Obrana42%
60%Vzájomné zápasy40%

Zranenia a stopky

Arsenal

  • OtáznyM. Merino
  • OtáznyJ. Timber
  • OtáznyM. Merino
  • OtáznyJ. Timber

Newcastle

  • OtáznyA. Gordon
  • OtáznyJoelinton
  • OtáznyE. Krafth
  • OtáznyV. Livramento
  • OtáznyF. Schar
  • OtáznyA. Gordon
  • OtáznyJoelinton
  • OtáznyE. Krafth
  • OtáznyV. Livramento
  • OtáznyF. Schar

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arsenal

V 699R 305P 252
Nad 2,554
Goals scored2287

Vonkajšia bilancia: Newcastle

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026