Menu

Millonarios vs Junior

Riadny čas

Primera A · Sezóna 2024

Estadio Nemesio Camacho El Campín, Bogotá, D.C.3. júna 2024 o 00:00
20
Hostia

Junior

Rozhodca: W. Roldán

Udalosti zápasu

Millonarios
Junior
Výkop
Polčas
J. Peña

Own Goal

49′
50′Emanuel Olivera
Larry Vásquez54′
J. Pereira
58′
62′
Y. CharáS. Rodríguez
Emerson Rodríguez66′
L. VásquezN. Árevalo
71′
E. RodríguezL. Paredes
77′
79′Déiber Caicedo
83′
J. EnamoradoB. Castrillón
83′
D. CaicedoL. González
86′Homer Martinez
87′
W. PachecoE. Herrera
88′
H. MartínezJ. Vélez
90+6′Steven Rodríguez
D. SilvaB. Castro
90+1′
D. RuizS. Navarro
90+2′
S. GiordanaR. Brochero
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
9Shots off Goal6
14Total Shots13
0Blocked Shots5
9Shots insidebox6
5Shots outsidebox7
14Fouls6
1Corner Kicks5
1Offsides5
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
410Total passes417
314Passes accurate337
77%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Millonarios je 6.96, v porovnaní s 6.90 u Junior. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Millonarios je D. Ruiz (7.17), u Junior je to J. Peña (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Millonarios prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 17 asistenciami, na čele s S. Giordana (4G). U Junior je to 21 gólov a 19 asistencií s lídrom J. Enamorado (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Millonarios nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Junior má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Millonarios nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 3 u Junior s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Millonarios nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 3 u Junior s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Millonarios nazbierali v tejto sezóne 52 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Junior. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Millonarios je 30.8 (najmladší: D. Ruiz (24), najstarší: D. Silva (39)), zatiaľ čo Junior má priemer 30.9 (najmladší: D. Caicedo (25), najstarší: C. Bacca (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Millonarios majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Junior. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Millonarios4-2-3-14-3-3Junior
GKDEFMIDFWD
31Montero22Alfonzo26Llinás17Arias20Banguero21Pereira5Vásquez18Ruiz14Silva7Rodrígu.32Giordana77Mele21Pacheco18Olivera28Peña12Fuentes6Moreno14Martínez8Chará99Enamora.70Bacca20Caicedo

Náhradníci

Tréner: A. Gamero

Náhradníci

Tréner: A. Reyes

MillonariosSila pozíciíJunior
6.96
Ø Hodnotenie
6.90
7.15Brankár (1 v 1)6.96
0G 1A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)6.94
4G 8A1G 0A
6.99Záložník (5 v 3)6.92
6G 5A7G 10A
6.61Útočník (1 v 3)6.85
4G 3A13G 9A
Millonarios4-2-3-1
31BrankárÁ. Montero7.21A
22ObrancaD. Alfonzo6.71A
26ObrancaA. Llinás7.01G
17ObrancaJ. Arias7.11G1A
20ObrancaD. Banguero7.02G6A
21ZáložníkJ. Pereira6.82G
5ZáložníkL. Vásquez
18ZáložníkD. Ruiz7.23G3A
14ZáložníkD. Silva7.01G2A
7ZáložníkE. Rodríguez
32ÚtočníkS. Giordana6.64G3A
Junior4-3-3
77BrankárS. Mele7.0
21ObrancaW. Pacheco
18ObrancaE. Olivera6.8
28ObrancaJ. Peña7.11G
12ObrancaG. Fuentes
6ZáložníkD. Moreno7.04G2A
14ZáložníkH. Martínez
8ZáložníkY. Chará6.93G8A
99ÚtočníkJ. Enamorado7.09G6A
70ÚtočníkC. Bacca6.84G2A
20ÚtočníkD. Caicedo6.71A

Prehľad zápasu

Millonarios zdolal Junior 2:0. Zápas sa hral v Primera A 2024. Góly strelili: J. Peña 49′ (o.g.), J. Pereira 58′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Millonarios mal 49% držanie lopty, Junior mal 51%. Millonarios mal 14 striel (5 na bránu), Junior mal 13 (2 na bránu). Millonarios urobil 5 striedaní, Junior urobil 5.

Rivalita od 2016

Millonarios vs Junior vzájomné výsledky

29 stretnutí
Millonarios
12
výhier
Remízy
5
Junior
12
výhier
Góly spolu
63 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
12/29 · 41%
Nad 2,5
10/29 · 34%

Aktuálna forma

Millonarios

WDDWDL

Junior

WWLWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026