Menu

Millonarios vs Deportivo Pasto

Riadny čas

Primera A · Sezóna 2024

Estadio Nemesio Camacho El Campín, Bogotá, D.C.21. novembra 2024 o 00:30
21
Rozhodca: J. Ospina

Udalosti zápasu

Millonarios
Deportivo Pasto
Výkop
Polčas
D. GiraldoA. Llinás
46′
J. CórdobaD. Cataño
46′
J. ValenciaR. Falcao
46′
57′
J. CastillaD. Chávez
R. Falcao

asistencia: D. Silva

63′
Daniel Cataño67′
67′Nicolas Gil
67′Kevin Londoño
Sergio Mosquera69′
72′
D. Moreno

Penalty

L. Castro

asistencia: D. Cataño

75′
78′
V. MejíaG. Torres
Radamel Falcao80′
84′
D. MorenoS. Tréllez
L. CastroJ. Pereira
87′
D. CatañoK. Palacios
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
5Shots off Goal3
10Total Shots11
1Blocked Shots3
6Shots insidebox6
4Shots outsidebox5
5Fouls9
3Corner Kicks7
1Offsides5
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
392Total passes307
307Passes accurate226
78%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Millonarios je 6.89, v porovnaní s 6.88 u Deportivo Pasto. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Millonarios je Á. Montero (7.15), u Deportivo Pasto je to I. Alba (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Millonarios prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 15 asistenciami, na čele s L. Castro (9G). U Deportivo Pasto je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom I. Alba (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Millonarios nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Deportivo Pasto má 5 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Millonarios nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u Deportivo Pasto s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Millonarios nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Deportivo Pasto s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Millonarios nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Deportivo Pasto. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Millonarios je 30.7 (najmladší: D. Alfonzo (25), najstarší: D. Silva (39)), zatiaľ čo Deportivo Pasto má priemer 28.8 (najmladší: J. Castilla (21), najstarší: D. Martínez (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Millonarios majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 11 u Deportivo Pasto. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Millonarios4-2-3-15-3-2Deportivo Pasto
GKDEFMIDFWD
31Montero22Alfonzo6Mosquera17Arias20Banguero28Vega8Giraldo15Córdoba14Silva16Valencia23Castro1Martínez22Alba2Carabalí3Cuenú5Gil32Mafla23Arrieta28Mejía13Castilla7Londoño11Moreno

Náhradníci

Tréner: A. Gamero

Náhradníci

Tréner: G. Florentín

MillonariosSila pozíciíDeportivo Pasto
6.89
Ø Hodnotenie
6.88
7.15Brankár (1 v 1)6.72
0G 1A0G 0A
6.84Obranca (4 v 5)6.95
3G 8A4G 2A
6.88Záložník (5 v 3)6.81
6G 6A2G 2A
6.92Útočník (1 v 2)
9G 0A0G 0A
Millonarios4-2-3-1
31BrankárÁ. Montero7.21A
22ObrancaD. Alfonzo6.71A
6ObrancaS. Mosquera6.5
17ObrancaJ. Arias7.11G1A
20ObrancaD. Banguero7.02G6A
28ZáložníkS. Vega6.82A
8ZáložníkD. Giraldo
15ZáložníkJ. Córdoba6.82G1A
14ZáložníkD. Silva7.01G2A
16ZáložníkJ. Valencia7.03G1A
23ÚtočníkL. Castro6.99G
Deportivo Pasto5-3-2
1BrankárD. Martínez6.7
22ObrancaI. Alba7.02G2A
2ObrancaB. Carabalí6.91G
3ObrancaJ. Cuenú7.0
5ObrancaN. Gil7.01G
32ObrancaC. Mafla
23ZáložníkC. Arrieta6.91G1A
28ZáložníkV. Mejía
13ZáložníkJ. Castilla6.71G1A
7ÚtočníkK. Londoño
11ÚtočníkD. Moreno

Prehľad zápasu

Millonarios zdolal Deportivo Pasto 2:1. Zápas sa hral v Primera A 2024. Góly strelili: R. Falcao 63′, D. Moreno 72′ (pen.), L. Castro 75′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Millonarios mal 56% držanie lopty, Deportivo Pasto mal 44%. Millonarios mal 10 striel (4 na bránu), Deportivo Pasto mal 11 (5 na bránu). Millonarios urobil 5 striedaní, Deportivo Pasto urobil 3.

Rivalita od 2016

Millonarios vs Deportivo Pasto vzájomné výsledky

22 stretnutí
Millonarios
13
výhier
Remízy
6
Deportivo Pasto
3
výhier
Góly spolu
42 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
10/22 · 45%
Nad 2,5
6/22 · 27%

Aktuálna forma

Millonarios

WDDWDL

Deportivo Pasto

WLWLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026