Menu

Junior vs Once Caldas

Riadny čas

Primera A · Sezóna 2024

Estadio Metropolitano Roberto Meléndez, Barranquilla2. decembra 2024 o 00:30
Domáci

Junior

12
Rozhodca: D. Ulloa

Udalosti zápasu

Junior
Once Caldas
Výkop
C. Bacca

asistencia: J. Enamorado

40′
44′Michael Barrios
Polčas
46′
M ArteagaE. Beltrán
59′Juan García
63′
D. Moreno

asistencia: M. Barrios

69′
J. CardonaS. Valencia
Nicolás Zalazar70′
C. BaccaS. Rodríguez
73′
Yairo MorenoJ. Vélez
73′
Nicolás Zalazar79′
Nicolás Zalazar79′
J. NaviaE. Herrera
83′
Yeferson MorenoJ. Lerma
83′
83′
J. GarciaJ. Contreras
84′James Aguirre
J. EnamoradoM. Pérez
87′
89′
E. Beltrán

asistencia: J. Cuesta

90+3′Iván Rojas
90+1′Johan Esteban Beltran Montaño
90+6′
J. ZapataL. Palacios
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
8Shots off Goal8
18Total Shots12
6Blocked Shots1
11Shots insidebox6
7Shots outsidebox6
13Fouls13
6Corner Kicks4
2Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards5
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
356Total passes264
288Passes accurate190
81%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Junior je 6.82, v porovnaní s 6.81 u Once Caldas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Junior je J. Enamorado (7.05), u Once Caldas je to J. Aguirre (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Junior prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 18 asistenciami, na čele s J. Enamorado (9G). U Once Caldas je to 33 gólov a 13 asistencií s lídrom D. Moreno (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Junior nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Once Caldas má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Junior nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Once Caldas s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Junior nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 2 u Once Caldas s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Junior nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 67 u Once Caldas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Junior je 30.1 (najmladší: Yeferson Moreno (21), najstarší: C. Bacca (39)), zatiaľ čo Once Caldas má priemer 30.0 (najmladší: J. Zapata (25), najstarší: D. Moreno (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Junior majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 29 u Once Caldas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Junior4-2-3-14-4-2Once Caldas
GKDEFMIDFWD
77Mele15Moreno18Olivera33Zalazar26Navia6Moreno24Cantillo99Enamora.8Chará90Moreno70Bacca12Aguirre22Cuesta34Cardona18Riquett33Patiño28Zapata2Garcia5Rojas7Barrios17Moreno31Arteaga

Náhradníci

Tréner: C. Farías

Náhradníci

Tréner: H. Herrera

JuniorSila pozíciíOnce Caldas
6.82
Ø Hodnotenie
6.81
6.96Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)6.78
0G 0A2G 4A
6.96Záložník (5 v 4)6.74
16G 16A17G 7A
6.82Útočník (1 v 2)6.87
4G 2A14G 2A
Junior4-2-3-1
77BrankárS. Mele7.0
15ObrancaYeferson Moreno6.4
18ObrancaE. Olivera6.8
33ObrancaN. Zalazar
26ObrancaJ. Navia6.7
6ZáložníkD. Moreno7.04G2A
24ZáložníkV. Cantillo
99ZáložníkJ. Enamorado7.09G6A
8ZáložníkY. Chará6.93G8A
90ZáložníkYairo Moreno
70ÚtočníkC. Bacca6.84G2A
Once Caldas4-4-2
12BrankárJ. Aguirre7.1
22ObrancaJ. Cuesta6.83A
34ObrancaJ. Cardona6.82G
18ObrancaJ. Riquett6.7
33ObrancaJ. Patiño6.81A
28ZáložníkJ. Zapata7.09G3A
2ZáložníkJ. Garcia6.5
5ZáložníkI. Rojas6.61A
7ZáložníkM. Barrios6.88G3A
17ÚtočníkD. Moreno7.014G2A
31ÚtočníkM Arteaga6.7

Prehľad zápasu

Once Caldas zdolal Junior 2:1. Zápas sa hral v Primera A 2024. Góly strelili: C. Bacca 40′, D. Moreno 63′, E. Beltrán 89′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Junior mal 58% držanie lopty, Once Caldas mal 42%. Junior mal 18 striel (4 na bránu), Once Caldas mal 12 (3 na bránu). Junior urobil 5 striedaní, Once Caldas urobil 4.

Rivalita od 2016

Junior vs Once Caldas vzájomné výsledky

22 stretnutí
Junior
9
výhier
Remízy
6
Once Caldas
7
výhier
Góly spolu
51 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
7/22 · 32%
Nad 2,5
10/22 · 45%

Aktuálna forma

Junior

WWLWWD

Once Caldas

DWDWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026