Menu

Blooming vs The Strongest

Estadio Ramon Tahuichi Aguilera Costas, Santa Cruz31. marca 2025 o 01:30
Domáci

Blooming

31
Rozhodca: J. Alemán

Udalosti zápasu

Blooming
The Strongest
Výkop
17′
E. Triverio

asistencia: J. Amoroso

VAR
19′Goal confirmed
43′Luciano Ursino
Santiago Etchebarne45′
Polčas
C. PadillaS. Severiche
46′
R. SpenhayM. Villarroel
46′
G. Vadala

asistencia: N. Acosta

49′
52′Tobías Moriceau
74′
L. UrsinoJ. Garcia
83′
S. GuerreroJ. Flores
N. AcostaF. Posse
85′
G. VadalaM. Abisab
86′
M. Alaniz

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
9Shots off Goal6
24Total Shots11
8Blocked Shots2
11Shots insidebox8
13Shots outsidebox3
10Fouls17
9Corner Kicks4
2Offsides3
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
436Total passes280
355Passes accurate195
81%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Blooming je 7.03, v porovnaní s 6.97 u The Strongest. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Blooming je M. Alaniz (7.69), u The Strongest je to E. Triverio (7.74).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Blooming prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s G. Vadala (6G). U The Strongest je to 13 gólov a 17 asistencií s lídrom J. Arrascaita (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Blooming nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo The Strongest má 5 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Blooming nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 3 u The Strongest s hodnotením 7.19. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Blooming nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 2 u The Strongest s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Blooming nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 46 u The Strongest. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Blooming je 28.9 (najmladší: C. Padilla (21), najstarší: J. Valverde (35)), zatiaľ čo The Strongest má priemer 30.1 (najmladší: S. Altamirano (19), najstarší: L. Ursino (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Blooming majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u The Strongest. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Blooming4-3-35-3-2The Strongest
GKDEFMIDFWD
1Uraezana44Enoumba3Valverde21Etcheba.14Justini.50Alaniz20Padilla6Spenhay10Vadala7Garzon11Acosta1Banegas2Castro32Altamir.4Chiatti8Ursino16Moriceau7Amoroso30Arrasca.35Lino11Triverio9Guerrero

Náhradníci

Tréner: Mauricio Ronald Soria Portillo

Náhradníci

Tréner: Joaquín Monasterio

BloomingSila pozíciíThe Strongest
7.03
Ø Hodnotenie
6.97
6.83Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (3 v 5)6.76
3G 0A2G 4A
6.98Záložník (4 v 3)7.19
3G 5A7G 12A
7.45Útočník (3 v 2)7.24
7G 4A4G 1A
Blooming4-3-3
1BrankárB. Uraezana6.8
44ObrancaM. Enoumba6.61G
3ObrancaJ. Valverde6.82G
21ObrancaS. Etchebarne6.8
14ZáložníkE. Justiniano
50ZáložníkM. Alaniz7.73G5A
20ZáložníkC. Padilla6.7
6ZáložníkR. Spenhay6.6
10ÚtočníkG. Vadala7.46G3A
7ÚtočníkS. Garzon7.31G
11ÚtočníkN. Acosta7.61A
The Strongest5-3-2
1BrankárL. Banegas6.8
2ObrancaCastro6.6
32ObrancaS. Altamirano6.81G
4ObrancaM. Chiatti6.8
8ObrancaL. Ursino7.11G3A
16ObrancaT. Moriceau6.51A
7ZáložníkJ. Amoroso7.61G10A
30ZáložníkJ. Arrascaita7.26G1A
35ZáložníkD. Lino6.71A
11ÚtočníkE. Triverio7.74G1A
9ÚtočníkS. Guerrero6.7

Prehľad zápasu

Blooming zdolal The Strongest 3:1. Zápas sa hral v Primera División 2025. Góly strelili: E. Triverio 17′, G. Vadala 49′, M. Villarroel 59′, M. Alaniz 90′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Blooming mal 61% držanie lopty, The Strongest mal 39%. Blooming mal 24 striel (7 na bránu), The Strongest mal 11 (3 na bránu). Blooming urobil 4 striedaní, The Strongest urobil 2. VAR zasiahol: Goal confirmed (Enrique Triverio 19′).

Rivalita od 2018

Blooming vs The Strongest vzájomné výsledky

19 stretnutí
Blooming
6
výhier
Remízy
1
The Strongest
12
výhier
Góly spolu
70 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
12/19 · 63%
Nad 2,5
14/19 · 74%

Aktuálna forma

Blooming

LDLWLW

The Strongest

LLWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026