Menu

Always Ready vs Aurora

Estadio Municipal de El Alto, El Alto4. decembra 2025 o 20:00
Domáci

Always Ready

53
Hostia

Aurora

Udalosti zápasu

Always Ready
Aurora
Výkop
E. Triverio

asistencia: F. Saucedo

13′
29′
L. Viviani

asistencia: J. Torrico

32′Ramiro Ballivián
40′
L. Viviani

asistencia: J. Torrico

Penalty confirmed45+2′
VAR
F. Saucedo

Penalty

45′
Polčas
J. HerreraC. D. Medina Rodriguez
46′
A. RambalT. Andrade
46′
J. MaraudeM. Paniagua
46′
H. Bobadilla
63′
66′Carlos Sejas
67′
A. FernandezA. Terrazas
72′
R. BallivianE. Troncoso Caiti
72′
O. BlancoWesley
73′
A. AmarillaI. Huayhuata
77′Carlos Sejas
VAR
77′Card upgrade
K. RomayJ. S. Mercado Galvez
78′
M. Paniagua
82′
H. BobadillaP. Pernicone
84′
VAR
90+7′Goal confirmed
A. Baroja

Penalty

90′
90′
I. Huayhuata
Riadny čas

Štatistiky zápasu

13Shots on Goal6
10Shots off Goal4
30Total Shots10
7Blocked Shots0
18Shots insidebox3
12Shots outsidebox7
6Fouls11
6Corner Kicks1
0Offsides1
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards4
0Red Cards2
2Goalkeeper Saves8
419Total passes303
381Passes accurate244
91%Passes %81%
5.48expected_goals1.22
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Always Ready je 7.20, v porovnaní s 6.88 u Aurora. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Always Ready je H. Bobadilla (7.76), u Aurora je to J. Torrico (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Always Ready prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 15 asistenciami, na čele s H. Bobadilla (9G). U Aurora je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom L. Viviani (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Always Ready nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Aurora má 3 obrancov s priemerom 6.61. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Always Ready nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.65, oproti 4 u Aurora s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Always Ready nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.56, v porovnaní s 3 u Aurora s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Always Ready nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Aurora. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Always Ready je 29.7 (najmladší: J. Herrera (22), najstarší: E. Triverio (37)), zatiaľ čo Aurora má priemer 30.2 (najmladší: L. Viviani (18), najstarší: J. Torrico (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Always Ready majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u Aurora. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Always Ready4-2-3-13-4-3Aurora
GKDEFMIDFWD
1Baroja27Romay22Herrera21Rambal5Suarez13Cuellar20Saucedo19Torrico10Bobadil.17Maraude29Triverio1Terrazas26Torrico52Sanchez16Vidaurre23Fernand.6Sejas5Amarilla12Torrico21Ballivi.9Blanco15Viviani

Náhradníci

Tréner: Julio César Baldivieso Rico

Náhradníci

Tréner: David Quiruchi

Always ReadySila pozíciíAurora
7.20
Ø Hodnotenie
6.88
6.90Brankár (1 v 1)7.13
1G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 3)6.61
3G 1A4G 0A
7.65Záložník (5 v 4)7.05
15G 12A3G 10A
7.56Útočník (1 v 3)6.88
2G 2A8G 2A
Always Ready4-2-3-1
1BrankárA. Baroja6.91G
27ObrancaK. Romay6.7
22ObrancaJ. Herrera6.7
21ObrancaA. Rambal7.01G1A
5ObrancaM. Suarez7.02G
13ZáložníkH. Cuellar7.53G2A
20ZáložníkF. Saucedo7.73G7A
19ZáložníkD. Torrico
10ZáložníkH. Bobadilla7.89G3A
17ZáložníkJ. Maraude
29ÚtočníkE. Triverio7.62G2A
Aurora3-4-3
1BrankárJ. Terrazas7.1
26ObrancaD. Torrico6.61G
52ObrancaH. Sanchez6.83G
16ObrancaI. Vidaurre6.4
23ZáložníkA. Fernandez7.01G2A
6ZáložníkC. Sejas
5ZáložníkA. Amarilla6.82A
12ZáložníkJ. Torrico7.32G6A
21ÚtočníkR. Ballivian6.61G
9ÚtočníkO. Blanco6.93G
15ÚtočníkL. Viviani7.14G2A

Prehľad zápasu

Always Ready zdolal Aurora 5:3. Zápas sa hral v Primera División 2025. Góly strelili: E. Triverio 13′, L. Viviani 29′, L. Viviani 40′, F. Saucedo 45′ (pen.), H. Bobadilla 63′, M. Paniagua 82′, A. Baroja 90′ (pen.), I. Huayhuata 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 2 červených kariet. Always Ready mal 59% držanie lopty, Aurora mal 41%. Always Ready mal 30 striel (13 na bránu), Aurora mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: Always Ready 5.48 — Aurora 1.22. Always Ready urobil 5 striedaní, Aurora urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Enrique Triverio 45′), Card upgrade (Carlos Sejas 77′), Goal confirmed (Ivan Huayhuata 90′).

Rivalita od 2025

Always Ready vs Aurora vzájomné výsledky

3 stretnutí
Always Ready
1
výhier
Remízy
1
Aurora
1
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Always Ready

LWWWWD

Aurora

WLWLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026