Menu

Oviedo vs Castellon

Estadio Nuevo Carlos Tartiere, Oviedo26. januára 2025 o 16:15
Domáci

Oviedo

10
Rozhodca: Germán Cid

Udalosti zápasu

Oviedo
Castellón
Výkop
Polčas
46′
Josep CalaveraG. Zarfino
Paulino de la FuenteSebas Moyano
57′
62′
O. CamaraDe Miguel
70′
B. CipengaM. Traoré
PortilloÁlex Cardero
71′
I. ChairaD. Paraschiv
81′
César de la HozOier Luengo
81′
Nacho VidalLucas Ahijado
81′
87′
Salva RuizD. Chirino
87′
A. LottinM. Jojić
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
8Shots off Goal2
14Total Shots7
3Blocked Shots4
6Shots insidebox4
8Shots outsidebox3
9Fouls16
4Corner Kicks7
7Offsides5
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
280Total passes391
198Passes accurate302
71%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Oviedo je 6.84, v porovnaní s 6.92 u Castellón. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Oviedo je Aarón Escandell (7.29), u Castellón je to B. Cipenga (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Oviedo prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s I. Chaira (6G). U Castellón je to 22 gólov a 17 asistencií s lídrom O. Camara (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Oviedo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Castellón má 3 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Oviedo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u Castellón s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Oviedo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 3 u Castellón s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Oviedo a 80% u Castellón. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Oviedo nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Castellón. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Oviedo je 28.8 (najmladší: I. Chaira (24), najstarší: Dani Calvo (31)), zatiaľ čo Castellón má priemer 28.8 (najmladší: O. Camara (24), najstarší: Alberto Jiménez (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Oviedo majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 25 u Castellón. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Oviedo4-3-33-4-2-1Castellón
GKDEFMIDFWD
13Escande.5Vidal4Costas12Calvo21Pomares17Hoz10Portillo11Colomba.18Fuente9Alemão16Chaira1Crettaz17Ruiz5Jiménez33Vertrou.10Sánchez6Belt23Calavera16Cipenga18Lottin4Suero24Camara

Náhradníci

Tréner: Javier Calleja

Náhradníci

Tréner: J. Plat

OviedoSila pozíciíCastellón
6.84
Ø Hodnotenie
6.92
7.29Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)6.94
1G 0A1G 0A
6.80Záložník (3 v 4)6.96
0G 1A5G 9A
6.60Útočník (3 v 3)6.86
6G 2A16G 8A
Oviedo4-3-3
13BrankárAarón Escandell7.31A
5ObrancaNacho Vidal6.6
4ObrancaDavid Costas6.81G
12ObrancaDani Calvo6.9
21ObrancaCarlos Pomares
17ZáložníkCésar de la Hoz
10ZáložníkPortillo
11ZáložníkS. Colombatto6.81A
18ÚtočníkPaulino de la Fuente
9ÚtočníkAlemão
16ÚtočníkI. Chaira6.66G2A
Castellón3-4-2-1
1BrankárG. Crettaz
17ObrancaSalva Ruiz6.6
5ObrancaAlberto Jiménez7.21G
33ObrancaJ. Vertrouwd
10ZáložníkRaúl Sánchez6.7
6ZáložníkT. van den Belt
23ZáložníkJosep Calavera
16ZáložníkB. Cipenga7.35G9A
18ÚtočníkA. Lottin
4ÚtočníkIsrael Suero6.95G6A
24ÚtočníkO. Camara6.811G2A

Prehľad zápasu

Oviedo zdolal Castellón 1:0. Zápas sa hral v Segunda División 2024. Góly strelili: Alemão 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Oviedo mal 42% držanie lopty, Castellón mal 58%. Oviedo mal 14 striel (3 na bránu), Castellón mal 7 (1 na bránu). Oviedo urobil 5 striedaní, Castellón urobil 5.

Rivalita od 2020

Oviedo vs Castellón vzájomné výsledky

4 stretnutí
Oviedo
1
výhier
Remízy
1
Castellón
2
výhier
Góly spolu
8 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/4 · 25%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Oviedo

LLDWWL

Castellón

LWWDWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Oviedo2výhry
1remízy4 stretnutí
Castellón1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.5

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

0%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (54%) — kurzy môžu podceňovať Oviedo.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 57.4%Remíza 27.6%Hostia 21.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.733.604.60
Max1.753.664.80
Nad 2,5: 50.5%Pod 2,5: 53.2%
Trhový favorit:Oviedo · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh54.3%25.9%19.8%
Verejný trh54.2%26.0%19.7%

Oviedo vs Castellón — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Oviedo
Výsledok vs. Trh: Oviedo (57%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

OviedoPolčas:00Castellón
14Strely7
3Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
26/01/25Oviedo1–0Castellon1.74/3.62/4.72
25/08/24Castellon0–0Oviedo2.12/3.22/3.60
03/04/21Castellon1–0Oviedo3.31/2.98/2.39
08/11/20Oviedo4–0Castellon2.12/2.97/3.99

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Oviedo

V 222R 200P 200
Nad 2,540
Goals scored711

Vonkajšia bilancia: Castellón

V 112R 91P 129
Nad 2,543
Goals scored393

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026