Menu

Cordoba vs Huesca

Estadio Nuevo Arcángel, Córdoba9. februára 2025 o 16:15
Domáci

Cordoba

12
Hostia

Huesca

Rozhodca: Germán Cid

Udalosti zápasu

Cordoba
Huesca
Výkop
Antonio Casas

asistencia: Cristian Carracedo

22′
35′Gerard Valentín
Marvel45′
Polčas
49′
Miguel Loureiro

asistencia: Ignasi Vilarrasa

61′Oscar Sielva
Jon MagunazelaiaT. Zidane
62′
67′
Sergi Enrich

asistencia: P. Soko

Carlos IsaacCalderón
69′
Álex SalaPedro Ortiz
69′
Cristian Carracedo70′
75′
Sergi EnrichJoaquín Muñoz
75′
Gerard ValentínToni Abad
75′
Hugo VallejoJordi Martín
MarvelRubén Alves
78′
AdilsonJacobo González
78′
85′
Iker KortajarenaJavi Hernández
89′
Óscar SielvaDiego González
90+1′Diego González
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
6Shots off Goal5
16Total Shots9
5Blocked Shots2
7Shots insidebox7
9Shots outsidebox2
14Fouls15
4Corner Kicks6
0Offsides4
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
480Total passes255
398Passes accurate169
83%Passes %66%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cordoba je 6.84, v porovnaní s 6.85 u Huesca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cordoba je Cristian Carracedo (7.21), u Huesca je to Dani Jiménez (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cordoba prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Cristian Carracedo (3G). U Huesca je to 16 gólov a 10 asistencií s lídrom Óscar Sielva (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cordoba nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Huesca má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cordoba nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Huesca s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cordoba nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 2 u Huesca s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Cordoba a 73% u Huesca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cordoba nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Huesca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cordoba je 27.0 (najmladší: Xavi Sintes (24), najstarší: Carlos Albarrán (31)), zatiaľ čo Huesca má priemer 32.6 (najmladší: Iker Kortajarena (25), najstarší: Dani Jiménez (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cordoba majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 32 u Huesca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cordoba4-3-33-5-2Huesca
GKDEFMIDFWD
13Marín22Isaac15Sintes5Marvel21Albarrán24Magunaz.8Ruiz6Sala23Carrace.20Casas17Adilson13Jiménez5Loureiro15Blasco14Pulido7Valentín23Sielva22Kortaja.10Vallejo20Vilarra.19Soko9Enrich

Náhradníci

Tréner: Iván Ania

Náhradníci

Tréner: Antonio Hidalgo

CordobaSila pozíciíHuesca
6.84
Ø Hodnotenie
6.85
6.88Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 3)6.79
2G 2A3G 2A
6.91Záložník (3 v 5)6.92
2G 4A9G 8A
7.02Útočník (3 v 2)6.55
5G 12A4G 0A
Cordoba4-3-3
13BrankárCarlos Marín6.9
22ObrancaCarlos Isaac6.91G2A
15ObrancaXavi Sintes6.7
5ObrancaMarvel
21ObrancaCarlos Albarrán6.41G
24ZáložníkJon Magunazelaia
8ZáložníkIsma Ruiz7.12G3A
6ZáložníkÁlex Sala6.71A
23ÚtočníkCristian Carracedo7.23G12A
20ÚtočníkAntonio Casas
17ÚtočníkAdilson6.82G
Huesca3-5-2
13BrankárDani Jiménez7.0
5ObrancaMiguel Loureiro
15ObrancaJ. Blasco
14ObrancaJorge Pulido6.83G2A
7ZáložníkGerard Valentín
23ZáložníkÓscar Sielva7.07G5A
22ZáložníkIker Kortajarena6.82G3A
10ZáložníkHugo Vallejo
20ZáložníkIgnasi Vilarrasa
19ÚtočníkP. Soko
9ÚtočníkSergi Enrich6.54G

Prehľad zápasu

Huesca zdolal Cordoba 2:1. Zápas sa hral v Segunda División 2024. Góly strelili: Antonio Casas 22′, Miguel Loureiro 49′, Sergi Enrich 67′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Cordoba mal 65% držanie lopty, Huesca mal 35%. Cordoba mal 16 striel (5 na bránu), Huesca mal 9 (2 na bránu). Cordoba urobil 5 striedaní, Huesca urobil 5.

Rivalita od 2026

Cordoba vs Huesca vzájomné výsledky

1 stretnutí
Cordoba
1
výhier
Remízy
0
Huesca
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Cordoba

WWWWWL

Huesca

LWLDLD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Huesca dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cordoba3výhry
1remízy10 stretnutí
Huesca6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.4

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Huesca.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 49.1%Remíza 32.6%Hostia 23.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.034.19
Max2.073.104.20
Nad 2,5: 41.7%Pod 2,5: 65.4%
Trhový favorit:Cordoba · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.9%31.4%22.7%
Verejný trh47.1%30.4%22.4%
Δ1.2%1.0%0.2%

Cordoba vs Huesca — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Huesca
Výsledok vs. Trh: Cordoba (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CordobaPolčas:10Huesca
16Strely9
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/01/26Huesca1–2Cordoba2.87/2.90/2.70
09/02/25Cordoba1–2Huesca2.04/3.06/4.20
23/09/24Huesca4–1Cordoba2.67/2.86/3.02
02/12/17Huesca3–1Cordoba1.68/3.67/5.33
05/05/18Cordoba2–4Huesca2.58/3.22/2.79
11/09/16Huesca3–0Cordoba2.37/3.10/3.18
12/02/17Cordoba0–2Huesca2.12/3.17/3.67
15/11/15Cordoba1–1Huesca2.18/3.13/3.58
17/04/16Huesca0–2Cordoba2.06/3.31/3.70
15/12/12Huesca1–3Cordoba2.53/3.18/2.86

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cordoba

V 263R 226P 302
Nad 2,543
Goals scored908

Vonkajšia bilancia: Huesca

V 196R 183P 202
Nad 2,539
Goals scored648

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026