Menu

Zaragoza vs Burgos

Estadio de la Romareda, Zaragoza16. februára 2025 o 18:30
Domáci

Zaragoza

01
Hostia

Burgos

Rozhodca: José Sánchez

Udalosti zápasu

Zaragoza
Burgos
Výkop
Francho Serrano17′
Polčas
Kervin Arriaga51′
Dani Gómez55′
Alberto MaríS. Baždar
59′
Ager AketxeAdrian Liso
59′
Adu AresK. Bare
59′
59′
Rubén QuintanillaElady
59′
Dani OjedaMarcelo Expósito
61′Eladio Zorrilla Jiménez
68′Aitor Córdoba Querejeta
68′
F. MiguelIñigo Córdoba
82′
Curro SánchezBorja Sánchez
84′
Iñigo Córdoba

asistencia: Borja Sánchez

Francho SerranoPau Sans
86′
Pau Sans87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
4Shots off Goal6
6Total Shots10
0Blocked Shots1
2Shots insidebox6
4Shots outsidebox4
17Fouls14
2Corner Kicks3
0Offsides0
49%Ball Possession51%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
422Total passes449
339Passes accurate361
80%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zaragoza je 6.73, v porovnaní s 6.95 u Burgos. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zaragoza je Francho Serrano (6.87), u Burgos je to Ander Cantero (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zaragoza prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Dani Gómez (9G). U Burgos je to 13 gólov a 10 asistencií s lídrom Curro Sánchez (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zaragoza nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Burgos má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zaragoza nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Burgos s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zaragoza nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 2 u Burgos s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Zaragoza a 78% u Burgos. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zaragoza nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Burgos. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zaragoza je 27.6 (najmladší: Francho Serrano (24), najstarší: Ager Aketxe (32)), zatiaľ čo Burgos má priemer 28.9 (najmladší: A. Arroyo (26), najstarší: Grego Sierra (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zaragoza majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 29 u Burgos. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zaragoza4-4-24-4-2Burgos
GKDEFMIDFWD
25Femenías19Calero15Vital24López4Tasende23Aketxe16Arriaga14Serrano20Ares9Gómez22Marí13Cantero4Arroyo18Córdoba8Sierra3Miguel11Sancris5Atienza46Quintan.7Ojeda16Sánchez19Espiau

Náhradníci

Tréner: Miguel Ángel Ramírez

Náhradníci

Tréner: Luis Miguel Ramis

ZaragozaSila pozíciíBurgos
6.73
Ø Hodnotenie
6.95
Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 4)6.86
0G 4A4G 6A
6.83Záložník (4 v 4)7.03
1G 6A2G 0A
6.72Útočník (2 v 2)6.99
9G 0A7G 4A
Zaragoza4-4-2
25BrankárJoan Femenías
19ObrancaIván Calero6.5
15ObrancaBernardo Vital
24ObrancaLluís López
4ObrancaDani Tasende6.84A
23ZáložníkAger Aketxe6.8
16ZáložníkK. Arriaga
14ZáložníkFrancho Serrano6.91G6A
20ZáložníkAdu Ares
9ÚtočníkDani Gómez6.79G
22ÚtočníkAlberto Marí
Burgos4-4-2
13BrankárAnder Cantero7.2
4ObrancaA. Arroyo6.91A
18ObrancaAitor Córdoba6.71A
8ObrancaGrego Sierra7.02G1A
3ObrancaF. Miguel6.92G3A
11ZáložníkÁlex Sancris
5ZáložníkMiguel Atienza7.02G
46ZáložníkRubén Quintanilla
7ZáložníkDani Ojeda
16ÚtočníkCurro Sánchez7.07G4A
19ÚtočníkEdu Espiau

Prehľad zápasu

Burgos zdolal Zaragoza 1:0. Zápas sa hral v Segunda División 2024. Góly strelili: Iñigo Córdoba 84′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Zaragoza mal 49% držanie lopty, Burgos mal 51%. Zaragoza mal 6 striel (2 na bránu), Burgos mal 10 (3 na bránu). Zaragoza urobil 4 striedaní, Burgos urobil 4.

Rivalita od 2025

Zaragoza vs Burgos vzájomné výsledky

2 stretnutí
Zaragoza
0
výhier
Remízy
1
Burgos
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Zaragoza

LLDLLD

Burgos

DDLWWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Zaragoza1výhry
5remízy10 stretnutí
Burgos4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.6

Priemerný počet gólov na zápas

20%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Burgos.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 33.2%Hostia 23.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.004.10
Max2.053.034.28
Nad 2,5: 37.0%Pod 2,5: 69.4%
Trhový favorit:Zaragoza · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh46.4%31.4%22.2%
Verejný trh45.8%31.3%22.9%

Zaragoza vs Burgos — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Burgos
Výsledok vs. Trh: Zaragoza (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ZaragozaPolčas:00Burgos
6Strely10
2Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/26Zaragoza0–1Burgos2.70/2.85/2.75
21/12/25Burgos1–1Zaragoza2.18/2.86/3.91
16/02/25Zaragoza0–1Burgos2.05/3.01/4.19
15/09/24Burgos1–0Zaragoza2.37/3.14/3.08
05/05/24Zaragoza1–3Burgos2.33/3.09/3.38
30/10/23Burgos1–1Zaragoza2.52/2.94/3.23
26/02/23Zaragoza0–0Burgos1.92/2.98/5.23
27/11/22Burgos2–2Zaragoza2.61/2.89/3.07
24/04/22Zaragoza0–0Burgos1.95/3.23/4.34
04/11/21Burgos0–1Zaragoza2.76/3.02/2.73

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Zaragoza

V 268R 231P 242
Nad 2,544
Goals scored928

Vonkajšia bilancia: Burgos

V 88R 71P 86
Nad 2,534
Goals scored240

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026