Menu

Racing Santander vs Cadiz

Campos de Sport de El Sardinero, Santander15. februára 2025 o 18:30
23
Hostia

Cadiz

Rozhodca: Álvaro Moreno

Udalosti zápasu

Racing Santander
Cadiz
Výkop
20′Bojan Kovačević
40′
Javi Ontiveros

asistencia: Mario Climent

Polčas
Javi CastroAritz Aldasoro
46′
VAR
49′Penalty confirmed
51′
57′
Chris Ramos

asistencia: Mario Climent

Víctor MeseguerJ. Arévalo
61′
Mario GarcíaSaúl García
61′
Pablo RodríguezJon Karrikaburu
61′
67′
Álex FernándezFede San Emeterio
73′
Javi OntiverosCarlos Fernández
73′
José de la RosaJosé Matos
78′Moussa Diakité
Jon Karrikaburu

asistencia: Unai Vencedor

80′
Marco SangalliS. Camara
81′
85′
Chris RamosÓscar Melendo
85′
Rubén SobrinoG. Escalante
90+3′David Gil
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal9
2Shots off Goal4
11Total Shots16
6Blocked Shots3
8Shots insidebox14
3Shots outsidebox2
21Fouls13
5Corner Kicks3
2Offsides4
68%Ball Possession32%
3Yellow Cards5
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
442Total passes221
339Passes accurate139
77%Passes %63%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Racing Santander je 6.68, v porovnaní s 6.74 u Cadiz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Racing Santander je Jokin Ezkieta (7.00), u Cadiz je to Iza Carcelén (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Racing Santander prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Marco Sangalli (4G). U Cadiz je to 4 gólov a 10 asistencií s lídrom M. Diakité (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Racing Santander nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Cadiz má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Racing Santander nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u Cadiz s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Racing Santander nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 2 u Cadiz s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Racing Santander a 77% u Cadiz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Racing Santander nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Cadiz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Racing Santander je 26.8 (najmladší: Mario García (22), najstarší: Marco Sangalli (33)), zatiaľ čo Cadiz má priemer 26.4 (najmladší: B. Kovačević (21), najstarší: Álex Fernández (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Racing Santander majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u Cadiz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Racing Santander4-2-3-14-4-1-1Cadiz
GKDEFMIDFWD
13Ezkieta5Castro18Hernando24Montero40García23Meseguer21Vencedor15Sangalli16Róber22Rodrígu.9Arana1Gil20Carcelén14Kovačev.5Chust37Climent7Sobrino27Diakité8Fernánd.19Rosa22Ontiver.16Ramos

Náhradníci

Tréner: José Alberto López

Náhradníci

Tréner: Gaizka Garitano

Racing SantanderSila pozíciíCadiz
6.68
Ø Hodnotenie
6.74
7.00Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.64Obranca (4 v 4)6.69
3G 4A0G 6A
6.73Záložník (5 v 4)6.72
4G 4A3G 3A
6.43Útočník (1 v 2)6.89
0G 0A1G 1A
Racing Santander4-2-3-1
13BrankárJokin Ezkieta7.0
5ObrancaJavi Castro6.82G1A
18ObrancaManu Hernando6.81G2A
24ObrancaJavi Montero
40ObrancaMario García6.41A
23ZáložníkVíctor Meseguer
21ZáložníkUnai Vencedor
15ZáložníkMarco Sangalli6.74G4A
16ZáložníkRóber
22ZáložníkPablo Rodríguez
9ÚtočníkJuan Carlos Arana6.4
Cadiz4-4-1-1
1BrankárDavid Gil6.8
20ObrancaIza Carcelén6.93A
14ObrancaB. Kovačević6.6
5ObrancaVíctor Chust
37ObrancaMario Climent6.63A
7ZáložníkRubén Sobrino
27ZáložníkM. Diakité6.92G
8ZáložníkÁlex Fernández6.71A
19ZáložníkJosé de la Rosa6.61G2A
22ÚtočníkJavi Ontiveros6.91G1A
16ÚtočníkChris Ramos

Prehľad zápasu

Cadiz zdolal Racing Santander 3:2. Zápas sa hral v Segunda División 2024. Góly strelili: Javi Ontiveros 40′, Álex Fernández 51′ (pen.), Chris Ramos 57′, Pablo Rodríguez 60′, Jon Karrikaburu 80′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Racing Santander mal 68% držanie lopty, Cadiz mal 32%. Racing Santander mal 11 striel (3 na bránu), Cadiz mal 16 (9 na bránu). Racing Santander urobil 5 striedaní, Cadiz urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Chris Ramos 49′).

Rivalita od 2019

Racing Santander vs Cadiz vzájomné výsledky

4 stretnutí
Racing Santander
2
výhier
Remízy
0
Cadiz
2
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Racing Santander

WDWWLW

Cadiz

DLLLLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Racing Santander

Vonkajšia bilancia: Cadiz

V 168R 148P 142
Nad 2,539
Goals scored553

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026