Menu

Burgos vs Cadiz

Estadio Municipal de El Plantío, Burgos19. apríla 2025 o 21:00
Domáci

Burgos

22
Hostia

Cadiz

Rozhodca: Iosu Galech

Udalosti zápasu

Burgos
Cadiz
Výkop
42′
Rubén Sobrino

asistencia: Chris Ramos

Marcelo Expósito

asistencia: Álex Sancris

45+1′
Polčas
60′
Óscar MelendoJavi Ontiveros
60′
José de la RosaJosé Matos
Edu EspiauIñigo Córdoba
62′
70′
Chris RamosRoger
David González

asistencia: Iñigo Córdoba

71′
Anderson Arroyo73′
David GonzálezBorja Sánchez
77′
A. ArroyoPipa
77′
82′
Álex FernándezG. Escalante
82′
Iza CarcelénJoseba Zaldúa
84′
Roger

asistencia: Mario Climent

Álex SancrisDani Ojeda
86′
Fer NiñoElady
86′
89′Joseba Zaldúa
Pipa90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
6Shots off Goal4
12Total Shots9
3Blocked Shots3
7Shots insidebox9
5Shots outsidebox0
11Fouls10
3Corner Kicks2
7Offsides0
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
369Total passes480
290Passes accurate389
79%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Burgos je 6.91, v porovnaní s 6.69 u Cadiz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Burgos je Ander Cantero (7.18), u Cadiz je to Iza Carcelén (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Burgos prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 17 asistenciami, na čele s David González (9G). U Cadiz je to 1 gólov a 9 asistencií s lídrom José de la Rosa (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Burgos nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Cadiz má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Burgos nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Cadiz s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Burgos nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 2 u Cadiz s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Burgos a 76% u Cadiz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Burgos nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Cadiz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Burgos je 26.8 (najmladší: Marcelo Expósito (22), najstarší: Grego Sierra (32)), zatiaľ čo Cadiz má priemer 26.8 (najmladší: B. Kovačević (21), najstarší: Álex Fernández (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Burgos majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 22 u Cadiz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Burgos4-4-24-4-2Cadiz
GKDEFMIDFWD
13Cantero4Arroyo18Córdoba8Sierra3Miguel14González33Expósito23Morante11Sancris19Espiau9Niño1Gil20Carcelén14Kovačev.5Chust37Climent7Sobrino4Alcaraz8Fernánd.19Rosa25Melendo16Ramos

Náhradníci

Tréner: Luis Miguel Ramis

Náhradníci

Tréner: Gaizka Garitano

BurgosSila pozíciíCadiz
6.91
Ø Hodnotenie
6.69
7.18Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.69
4G 6A0G 6A
6.90Záložník (4 v 4)6.64
10G 10A1G 3A
6.90Útočník (2 v 2)
7G 1A0G 0A
Burgos4-4-2
13BrankárAnder Cantero7.2
4ObrancaA. Arroyo6.91A
18ObrancaAitor Córdoba6.71A
8ObrancaGrego Sierra7.02G1A
3ObrancaF. Miguel6.92G3A
14ZáložníkDavid González6.99G5A
33ZáložníkMarcelo Expósito6.81A
23ZáložníkIván Morante7.01G4A
11ZáložníkÁlex Sancris
19ÚtočníkEdu Espiau
9ÚtočníkFer Niño6.97G1A
Cadiz4-4-2
1BrankárDavid Gil6.8
20ObrancaIza Carcelén6.93A
14ObrancaB. Kovačević6.6
5ObrancaVíctor Chust
37ObrancaMario Climent6.63A
7ZáložníkRubén Sobrino
4ZáložníkRubén Alcaraz
8ZáložníkÁlex Fernández6.71A
19ZáložníkJosé de la Rosa6.61G2A
25ÚtočníkÓscar Melendo
16ÚtočníkChris Ramos

Prehľad zápasu

Burgos a Cadiz remizovali 2:2. Zápas sa hral v Segunda División 2024. Góly strelili: Rubén Sobrino 42′, Marcelo Expósito 45′, David González 71′, Roger 84′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Burgos mal 43% držanie lopty, Cadiz mal 57%. Burgos mal 12 striel (3 na bránu), Cadiz mal 9 (2 na bránu). Burgos urobil 5 striedaní, Cadiz urobil 5.

Rivalita od 2024

Burgos vs Cadiz vzájomné výsledky

3 stretnutí
Burgos
1
výhier
Remízy
2
Cadiz
0
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Burgos

DDLWWD

Cadiz

DLLLLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Burgos1výhry
3remízy4 stretnutí
Cadiz0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (36%) — kurzy môžu podceňovať Cadiz.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 38.3%Remíza 35.7%Hostia 31.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.602.753.10
Max2.622.853.17
Nad 2,5: 32.3%Pod 2,5: 73.5%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh36.4%33.5%30.1%
Verejný trh35.9%34.0%30.1%

Burgos vs Cadiz — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Burgos (38%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BurgosPolčas:11Cadiz
12Strely9
3Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
14/02/26Burgos1–1Cadiz2.05/3.10/3.70
20/10/25Cadiz1–3Burgos2.14/2.96/3.85
19/04/25Burgos2–2Cadiz2.61/2.80/3.13
19/12/24Cadiz1–1Burgos1.91/3.32/4.15

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Burgos

V 88R 73P 87
Nad 2,534
Goals scored242

Vonkajšia bilancia: Cadiz

V 168R 148P 142
Nad 2,539
Goals scored553

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026