Menu

Elche vs Levante

Estadio Manuel Martínez Valero, Elche10. mája 2025 o 18:30
Domáci

Elche

13
Hostia

Levante

Rozhodca: Manuel Orellana

Udalosti zápasu

Elche
Levante
Výkop
11′
Roger Brugué
VAR
13′Goal confirmed
Agustín Álvarez17′
21′Ángel Algobia
Jose Salinas30′
32′
Roger Brugué

asistencia: Carlos Álvarez

Nicolás Fernández45+1′
Polčas
José SalinasM. El Ghezouani
55′
62′Roger Brugué
Germán ValeraPejiño
64′
M. El Ghezouani

asistencia: N. Fernández

65′
71′
Ángel AlgobiaVicente Iborra
71′
José Luis MoralesÁlex Forés
71′
Pablo MartínezG. Kochorashvili
75′
Álex Forés

asistencia: Carlos Álvarez

A. ÁlvarezÓscar Plano
78′
N. FernándezS. Kaba
78′
Pedro BigasJairo Izquierdo
78′
VAR
82′Goal cancelled
83′
Roger BruguéSergio Lozano
87′
Carlos ÁlvarezXavi Grande
90+9′Álex Forés
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
12Shots off Goal0
24Total Shots6
6Blocked Shots1
14Shots insidebox5
10Shots outsidebox1
5Fouls11
12Corner Kicks3
1Offsides5
78%Ball Possession22%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
663Total passes201
603Passes accurate138
91%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Elche je 7.02, v porovnaní s 6.70 u Levante. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Elche je M. Dituro (7.45), u Levante je to Adrián de la Fuente (6.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Elche prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Germán Valera (4G). U Levante je to 14 gólov a 7 asistencií s lídrom José Luis Morales (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Elche nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Levante má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Elche nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u Levante s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Elche nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Levante s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Elche a 80% u Levante. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Elche nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Levante. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Elche je 30.0 (najmladší: Germán Valera (23), najstarší: M. Dituro (38)), zatiaľ čo Levante má priemer 28.3 (najmladší: Carlos Álvarez (22), najstarší: José Luis Morales (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Elche majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u Levante. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Elche4-4-24-4-2Levante
GKDEFMIDFWD
13Dituro15Núñez22Affengr.6Bigas12Salinas17Josan21Castro14Febas20Valera9Álvarez10Fernánd.1Fernánd.4Fuente5Elgezab.18Miquel16Pampín24Álvarez8Algobia20Rey23Martínez7Brugué11Morales

Náhradníci

Tréner: Eder Sarabia

Náhradníci

Tréner: Julián Calero

ElcheSila pozíciíLevante
7.02
Ø Hodnotenie
6.70
7.45Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)6.66
2G 5A3G 1A
6.98Záložník (4 v 4)6.77
6G 8A4G 4A
Útočník (2 v 2)6.63
0G 0A7G 2A
Elche4-4-2
13BrankárM. Dituro7.5
15ObrancaÁlvaro Núñez7.02A
22ObrancaD. Affengruber6.91G1A
6ObrancaPedro Bigas6.91G2A
12ObrancaJosé Salinas
17ZáložníkJosan6.82A
21ZáložníkN. Castro
14ZáložníkAleix Febas7.22G2A
20ZáložníkGermán Valera7.04G4A
9ÚtočníkA. Álvarez
10ÚtočníkN. Fernández
Levante4-4-2
1BrankárAndrés Fernández
4ObrancaAdrián de la Fuente7.02G1A
5ObrancaUnai Elgezabal6.61G
18ObrancaIgnasi Miquel
16ObrancaDiego Pampín6.4
24ZáložníkCarlos Álvarez6.83G1A
8ZáložníkÁngel Algobia
20ZáložníkOriol Rey6.7
23ZáložníkPablo Martínez6.81G3A
7ÚtočníkRoger Brugué6.31A
11ÚtočníkJosé Luis Morales6.97G1A

Prehľad zápasu

Levante zdolal Elche 3:1. Zápas sa hral v Segunda División 2024. Góly strelili: Roger Brugué 11′, Roger Brugué 32′, M. El Ghezouani 65′, Álex Forés 75′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Elche mal 78% držanie lopty, Levante mal 22%. Elche mal 24 striel (6 na bránu), Levante mal 6 (5 na bránu). Elche urobil 5 striedaní, Levante urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (José Luis Morales 13′), Goal cancelled (Carlos Álvarez 82′).

Rivalita od 2025

Elche vs Levante vzájomné výsledky

2 stretnutí
Elche
1
výhier
Remízy
0
Levante
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Elche

LWWWLW

Levante

LDWWLW

Stadium

Estadio Manuel Martínez Valero, Elche — 31,388 capacity, opened in 1976. Home of Elche CF.

Capacity
31,388
Opened
1976

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Levante dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Elche0výhry
3remízy10 stretnutí
Levante7výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.2

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (47%) — kurzy môžu podceňovať Levante.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 49.6%Remíza 30.2%Hostia 26.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.253.80
Max2.033.373.90
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit:Elche · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh46.8%28.2%25.0%
Verejný trh47.0%28.9%24.1%

Elche vs Levante — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Levante
Výsledok vs. Trh: Elche (50%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ElchePolčas:02Levante
24Strely6
6Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
10/05/25Elche1–3Levante2.01/3.31/3.85
16/11/24Levante1–1Elche2.37/3.23/3.03
24/03/24Levante3–2Elche2.54/2.93/2.87
30/09/23Elche0–0Levante2.44/3.25/3.06
24/09/16Elche0–1Levante2.67/3.17/2.72
05/03/17Levante2–1Elche1.71/3.41/5.54
19/02/10Elche0–0Levante2.32/3.03/3.10
19/09/09Levante2–1Elche1.95/3.11/4.00
11/01/09Elche0–2Levante2.08/2.98/3.45
07/06/09Levante2–0Elche1.88/3.27/3.83

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Elche

V 314R 265P 303
Nad 2,542
Goals scored1054

Vonkajšia bilancia: Levante

V 235R 198P 151
Nad 2,542
Goals scored758

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026