Menu

Palermo vs Cremonese

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2024

Stadio Renzo Barbera, Palermo14. marca 2025 o 20:30
Domáci

Palermo

23
Hostia

Cremonese

Rozhodca: G. Collu

Udalosti zápasu

Palermo
Cremonese
Výkop
Pietro Ceccaroni6′
Polčas
Matteo Brunori53′
C. Gomes
55′
70′Matteo Bianchetti
72′
J. VandeputteM. Valoti
72′
M. De LucaM. Nasti
M. Brunori

Penalty

72′
Valerio Verre73′
74′
Paulo Azzi

asistencia: F. Ceccherini

Salim Diakité78′
C. GomesJ. Segre
79′
V. VerreF. Ranocchia
79′
P. CeccaroniA. Vasić
80′
80′
T. BarbieriL. Zanimacchia
Aljoša Vasić81′
85′
M. CastagnettiM. Collocolo
85′
F. CeccheriniV. Antov
86′
M. Valoti
S. DiakitéK. Lund
90+2′
M. BrunoriJ. Le Douaron
90+2′
90+5′
M. Collocolo

asistencia: L. Zanimacchia

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
3Shots off Goal9
10Total Shots19
4Blocked Shots3
5Shots insidebox17
5Shots outsidebox2
14Fouls16
1Corner Kicks7
1Offsides3
42%Ball Possession58%
5Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
291Total passes389
222Passes accurate330
76%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Palermo je 6.79, v porovnaní s 6.70 u Cremonese. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Palermo je P. Ceccaroni (7.01), u Cremonese je to J. Vandeputte (6.87).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Palermo prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 10 asistenciami, na čele s J. Pohjanpalo (24G). U Cremonese je to 3 gólov a 10 asistencií s lídrom D. Johnsen (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Palermo nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Cremonese má 3 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Palermo nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 4 u Cremonese s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Palermo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 3 u Cremonese s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Palermo a 73% u Cremonese. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Palermo nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Cremonese. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Palermo je 29.0 (najmladší: S. Diakité (25), najstarší: F. Di Francesco (31)), zatiaľ čo Cremonese má priemer 29.4 (najmladší: T. Barbieri (23), najstarší: M. Castagnetti (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Palermo majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 13 u Cremonese. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Palermo3-4-2-13-4-2-1Cremonese
GKDEFMIDFWD
12Audero4Baniya24Magnani32Ceccaro.23Diakité6Gomes28Blin17Frances.26Verre9Brunori19Pohjanp.1Fuligna.23Ceccher.5Ravanel.15Bianche.4Barbieri6Pickel19Castagn.7Azzi11Johnsen27Vandepu.9Luca

Náhradníci

Tréner: A. Dionisi

Náhradníci

Tréner: G. Stroppa

PalermoSila pozíciíCremonese
6.79
Ø Hodnotenie
6.70
6.89Obranca (3 v 3)6.69
3G 2A0G 3A
6.71Záložník (4 v 4)6.64
2G 0A0G 1A
6.80Útočník (3 v 3)6.75
25G 8A3G 6A
Palermo3-4-2-1
12BrankárE. Audero
4ObrancaR. Baniya
24ObrancaG. Magnani6.8
32ObrancaP. Ceccaroni7.03G2A
23ZáložníkS. Diakité6.91G
6ZáložníkC. Gomes6.61G
28ZáložníkA. Blin6.7
17ZáložníkF. Di Francesco
26ÚtočníkV. Verre
9ÚtočníkM. Brunori6.61G1A
19ÚtočníkJ. Pohjanpalo7.024G7A
Cremonese3-4-2-1
1BrankárA. Fulignati
23ObrancaF. Ceccherini6.61A
5ObrancaL. Ravanelli
15ObrancaM. Bianchetti6.82A
4ZáložníkT. Barbieri6.71A
6ZáložníkC. Pickel6.5
19ZáložníkM. Castagnetti
7ZáložníkPaulo Azzi
11ÚtočníkD. Johnsen6.71G1A
27ÚtočníkJ. Vandeputte6.91G5A
9ÚtočníkM. De Luca6.71G

Prehľad zápasu

Cremonese zdolal Palermo 3:2. Zápas sa hral v Serie B 2024. Góly strelili: C. Gomes 55′, M. Brunori 72′ (pen.), Paulo Azzi 74′, M. Valoti 86′, M. Collocolo 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Palermo mal 42% držanie lopty, Cremonese mal 58%. Palermo mal 10 striel (3 na bránu), Cremonese mal 19 (7 na bránu). Palermo urobil 5 striedaní, Cremonese urobil 5.

Rivalita od 2017

Palermo vs Cremonese vzájomné výsledky

7 stretnutí
Palermo
3
výhier
Remízy
3
Cremonese
1
výhier
Góly spolu
21 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Palermo

LWDWDW

Cremonese

WLLDLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Palermo3výhry
3remízy8 stretnutí
Cremonese2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

63%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 37.5%Remíza 32.5%Hostia 35.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.502.982.70
Max2.803.252.95
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh34.6%32.5%32.9%
Verejný trh34.9%31.4%33.7%
Δ0.3%1.1%0.8%

Palermo vs Cremonese — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Cremonese
Výsledok vs. Trh: Palermo (38%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PalermoPolčas:00Cremonese
10Strely19
3Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
14/03/25Palermo2–3Cremonese2.67/3.08/2.82
27/08/24Cremonese0–1Palermo1.92/3.57/3.99
24/02/24Cremonese2–2Palermo1.91/3.62/3.87
26/12/23Palermo3–2Cremonese2.52/3.40/2.73
26/01/19Cremonese2–0Palermo3.03/2.93/2.60
31/08/18Palermo2–2Cremonese1.67/3.46/6.08
12/11/17Cremonese1–2Palermo2.37/3.16/3.10
14/04/18Palermo1–1Cremonese1.55/3.76/6.63

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Palermo

V 168R 134P 91
Nad 2,547
Goals scored568

Vonkajšia bilancia: Cremonese

V 109R 114P 125
Nad 2,542
Goals scored408

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026