Menu

Cesena vs Palermo

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2024

Orogel Stadium-Dino Manuzzi, Cesena4. mája 2025 o 15:00
Domáci

Cesena

21
Hostia

Palermo

Rozhodca: G. Aureliano
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Cesena
Palermo
Výkop
G. Calò

asistencia: G. Prestia

37′
41′Niccolò Pierozzi
45+5′
Joel Pohjanpalo

Missed Penalty

45+2′Salim Diakité
45+6′
N. Pierozzi

asistencia: F. Ranocchia

Polčas
D. Šarić

asistencia: J. Ceesay

46′
Matteo Piacentini53′
57′
V. VerreJ. Segre
57′
J. Le DouaronM. Brunori
57′
K. LundF. Di Francesco
M. PiacentiniA. Ciofi
61′
75′
F. RanocchiaR. Insigne
T. BertiM. Antonucci
78′
S. BastoniL. Mendicino
78′
Joseph Ceesay80′
82′
S. DiakitéF. Di Mariano
J. CeesayD. Donnarumma
86′
M. MangravitiS. Pieraccini
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
6Shots off Goal8
12Total Shots19
1Blocked Shots5
10Shots insidebox15
2Shots outsidebox4
23Fouls16
6Corner Kicks4
3Offsides2
39%Ball Possession61%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
291Total passes461
230Passes accurate405
79%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cesena je 6.82, v porovnaní s 6.80 u Palermo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cesena je G. Calò (7.30), u Palermo je to F. Ranocchia (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cesena prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 14 asistenciami, na čele s C. Shpendi (12G). U Palermo je to 42 gólov a 18 asistencií s lídrom J. Pohjanpalo (24G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cesena nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Palermo má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cesena nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u Palermo s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cesena nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 3 u Palermo s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Cesena a 73% u Palermo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cesena nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Palermo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cesena je 25.9 (najmladší: T. Berti (21), najstarší: S. Bastoni (29)), zatiaľ čo Palermo má priemer 26.6 (najmladší: N. Pierozzi (24), najstarší: J. Pohjanpalo (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cesena majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 25 u Palermo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cesena3-4-2-13-4-2-1Palermo
GKDEFMIDFWD
33Klinsma.26Piacent.19Prestia24Mangrav.11Ceesay8Šarić35Calò13Celia14Berti30Bastoni9Shpendi12Audero23Diakité24Magnani43Nikolaou27Pierozzi6Gomes10Ranocch.3Lund21Douaron26Verre19Pohjanp.

Náhradníci

Tréner: M. Mignani

Náhradníci

Tréner: A. Dionisi

CesenaSila pozíciíPalermo
6.82
Ø Hodnotenie
6.80
6.72Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.73Obranca (3 v 3)6.65
2G 0A1G 0A
7.05Záložník (4 v 4)6.95
0G 0A12G 6A
6.75Útočník (3 v 3)6.79
17G 13A29G 12A
Cesena3-4-2-1
33BrankárJ. Klinsmann6.71A
26ObrancaM. Piacentini6.61G
19ObrancaG. Prestia
24ObrancaM. Mangraviti6.81G
11ZáložníkJ. Ceesay
8ZáložníkD. Šarić
35ZáložníkG. Calò7.3
13ZáložníkR. Celia6.8
14ÚtočníkT. Berti7.04G7A
30ÚtočníkS. Bastoni6.71G1A
9ÚtočníkC. Shpendi6.512G5A
Palermo3-4-2-1
12BrankárE. Audero
23ObrancaS. Diakité6.91G
24ObrancaG. Magnani6.8
43ObrancaD. Nikolaou6.3
27ZáložníkN. Pierozzi7.05G4A
6ZáložníkC. Gomes6.61G
10ZáložníkF. Ranocchia7.36G2A
3ZáložníkK. Lund
21ÚtočníkJ. Le Douaron6.65G5A
26ÚtočníkV. Verre
19ÚtočníkJ. Pohjanpalo7.024G7A

Prehľad zápasu

Cesena zdolal Palermo 2:1. Zápas sa hral v Serie B 2024. Góly strelili: G. Calò 37′, Joel Pohjanpalo 45′, N. Pierozzi 45′, D. Šarić 46′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Cesena mal 39% držanie lopty, Palermo mal 61%. Cesena mal 12 striel (5 na bránu), Palermo mal 19 (6 na bránu). Cesena urobil 5 striedaní, Palermo urobil 5.

Rivalita od 2010

Cesena vs Palermo vzájomné výsledky

11 stretnutí
Cesena
1
výhier
Remízy
7
Palermo
3
výhier
Góly spolu
21 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
4/11 · 36%

Aktuálna forma

Cesena

LDDLLD

Palermo

LWDWDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cesena1výhry
5remízy8 stretnutí
Palermo2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.5

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (38%) — kurzy môžu podceňovať Palermo.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 40.1%Remíza 32.2%Hostia 33.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.493.102.90
Max2.503.123.05
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 59.9%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh38.2%30.5%31.2%
Verejný trh37.5%30.2%32.3%
Δ0.8%0.3%1.1%

Cesena vs Palermo — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Cesena
Výsledok vs. Trh: Cesena (40%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CesenaPolčas:11Palermo
12Strely19
5Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Palermo2–0Cesena1.53/4.10/5.50
27/09/25Cesena1–1Palermo2.77/3.01/2.71
04/05/25Cesena2–1Palermo2.50/3.11/2.97
21/09/24Palermo0–0Cesena2.16/3.22/3.45
21/12/17Cesena1–1Palermo3.37/3.24/2.25
12/05/18Palermo0–0Cesena1.54/4.01/6.29
13/09/13Palermo2–1Cesena1.58/3.68/6.42
15/02/14Cesena0–0Palermo3.20/2.97/2.43

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cesena

V 182R 201P 188
Nad 2,543
Goals scored682

Vonkajšia bilancia: Palermo

V 168R 134P 91
Nad 2,547
Goals scored568

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026