Menu

Monza vs Venezia

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Brianteo, Monza21. marca 2026 o 17:15
Domáci

Monza

11
Hostia

Venezia

Rozhodca: Marco Guida

Udalosti zápasu

Monza
Venezia
Výkop
26′
R. Haps

asistencia: J. Yeboah

Polčas
46′
R. HapsR. Sagrado
M. Pessina

Penalty

51′
HernaniL. Colombo
71′
71′
A. AdoranteL. Lauberbach
Patrick Cutrone73′
P. CutroneA. Colpani
80′
P. CiurriaA. Bakoune
80′
A. PetagnaK. Balde
86′
P. ObiangD. Mota
86′
86′
J. YeboahM. Compagnon
90+2′
K. PerezN. Lella
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
6Shots off Goal2
18Total Shots8
10Blocked Shots4
14Shots insidebox5
4Shots outsidebox3
11Fouls9
10Corner Kicks1
2Offsides1
40%Ball Possession60%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
309Total passes494
213Passes accurate429
69%Passes %87%
1.82expected_goals0.94
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monza je 6.93, v porovnaní s 7.09 u Venezia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monza je L. Ravanelli (7.20), u Venezia je to F. Stankovic (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monza prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 18 asistenciami, na čele s A. Petagna (8G). U Venezia je to 58 gólov a 37 asistencií s lídrom A. Adorante (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monza nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Venezia má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monza nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 5 u Venezia s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monza nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 2 u Venezia s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Monza a 85% u Venezia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monza nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 50 u Venezia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monza je 28.5 (najmladší: L. Lucchesi (22), najstarší: P. Obiang (33)), zatiaľ čo Venezia má priemer 25.3 (najmladší: I. Doumbia (22), najstarší: R. Haps (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monza majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 32 u Venezia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monza3-5-23-5-2Venezia
GKDEFMIDFWD
20Thiam13Ravanel.15Carri3Lucchesi26Ciurria14Obiang32Pessina8Hernani7Azzi10Cutrone37Petagna1Stankov.3Schingt.30Svoboda33Sverko18Hainaut71Perez6Busio8Doumbia5Haps10Yeboah9Adorante

Náhradníci

Tréner: Paolo Bianco

Náhradníci

Tréner: Giovanni Stroppa

MonzaSila pozíciíVenezia
6.93
Ø Hodnotenie
7.09
7.12Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (3 v 3)7.00
4G 3A4G 5A
7.02Záložník (5 v 5)7.08
18G 11A27G 23A
6.64Útočník (2 v 2)7.08
12G 4A27G 9A
Monza3-5-2
20BrankárD. Thiam7.1
13ObrancaL. Ravanelli7.22G2A
15ObrancaF. Delli Carri6.81G1A
3ObrancaL. Lucchesi6.71G
26ZáložníkP. Ciurria6.71G2A
14ZáložníkP. Obiang7.02G1A
32ZáložníkM. Pessina7.25G1A
8ZáložníkHernani7.15G1A
7ZáložníkP. Azzi7.15G6A
10ÚtočníkP. Cutrone6.64G2A
37ÚtočníkA. Petagna6.78G2A
Venezia3-5-2
1BrankárF. Stankovic7.5
3ObrancaJ. Schingtienne6.81G2A
30ObrancaM. Svoboda7.33G2A
33ObrancaM. Sverko6.91A
18ZáložníkA. Hainaut7.05G5A
71ZáložníkK. Perez7.23G7A
6ZáložníkG. Busio7.37G3A
8ZáložníkI. Doumbia6.97G5A
5ZáložníkR. Haps7.05G3A
10ÚtočníkJ. Yeboah7.310G8A
9ÚtočníkA. Adorante6.917G1A

Prehľad zápasu

Monza a Venezia remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: R. Haps 26′, M. Pessina 51′ (pen.). Bolo udelených 1 žltých kariet. Monza mal 40% držanie lopty, Venezia mal 60%. Monza mal 18 striel (2 na bránu), Venezia mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Monza 1.82 — Venezia 0.94. Monza urobil 5 striedaní, Venezia urobil 4.

Rivalita od 2020

Monza vs Venezia vzájomné výsledky

5 stretnutí
Monza
1
výhier
Remízy
1
Venezia
3
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Monza

LWWWDD

Venezia

DWWDWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Monza2výhry
1remízy6 stretnutí
Venezia3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

33%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 37.0%Remíza 33.3%Hostia 37.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.703.002.70
Max2.703.002.70
Nad 2,5: 51.3%Pod 2,5: 54.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Monza (37%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

MonzaPolčas:01Venezia
18Strely8
2Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/03/26Monza1–1Venezia2.70/3.00/2.70
13/12/25Venezia2–0Monza2.20/2.95/3.50
20/03/21Monza1–4Venezia2.16/3.02/3.88
11/12/20Venezia0–2Monza2.55/3.13/3.00
15/02/98Venezia4–2Monza
14/09/97Monza1–0Venezia

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Monza

V 95R 88P 82
Nad 2,543
Goals scored336

Vonkajšia bilancia: Venezia

V 175R 151P 143
Nad 2,544
Goals scored601

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026