Menu

Al Wakrah vs Al Rayyan Sc

Al Janoub Stadium, Al Wakrah29. septembra 2023 o 17:00
Domáci

Al Wakrah

32

Udalosti zápasu

Al Wakrah
Al-Rayyan SC
Výkop
7′
A. Bencharki

asistencia: Gabriel Pereira

A. Assal

asistencia: Gelson Dala

16′
M. Benyettou

asistencia: T. Sainsbury

45+4′
Polčas
Omar Al OsadKhalid Muneer
46′
46′
Ibrahim Al HassanRodrigo Tabata
Ahmed El SayedAhmed Fadel
51′
M. Benyettou

asistencia: Lucas Mendes

53′
54′
Rodrigo Tabata

asistencia: Bassam Al Rawi

67′
Ahmed Al MinhaliAhmed Al Rawi
Lucas MendesYousef El Khatib
76′
Gelson DalaIbrahim Al Sadek
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal6
9Shots off Goal3
19Total Shots14
3Blocked Shots5
13Shots insidebox6
6Shots outsidebox8
18Fouls15
4Corner Kicks6
1Offsides3
39%Ball Possession61%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
313Total passes510
241Passes accurate422
77%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Wakrah je 6.81, v porovnaní s 6.97 u Al-Rayyan SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Wakrah je A. Assal (7.11), u Al-Rayyan SC je to Róger Guedes (7.62).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Wakrah prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s A. Assal (3G). U Al-Rayyan SC je to 11 gólov a 2 asistencií s lídrom Róger Guedes (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Wakrah nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Al-Rayyan SC má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Wakrah nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Al-Rayyan SC s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Wakrah nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 1 u Al-Rayyan SC s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Al Wakrah a 83% u Al-Rayyan SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Wakrah nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Al-Rayyan SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Wakrah je 29.6 (najmladší: Omar Al Osad (22), najstarší: Lucas Mendes (35)), zatiaľ čo Al-Rayyan SC má priemer 26.0 (najmladší: Ibrahim Al Hassan (20), najstarší: Rodrigo (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Wakrah majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 16 u Al-Rayyan SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Wakrah4-3-34-2-3-1Al-Rayyan SC
GKDEFMIDFWD
22Khater4Sainsbu.15Ali2Mendes17Shehata8Fathy23Sayed6Osad11Assal10Dala9Benyett.1Younis5Rawi13Amaro3Taniguc.12Minhali23Mendes28Benchar.11Pereira96Guedes27Hassan19Rodrigo

Náhradníci

Tréner: Tintín Márquez

Náhradníci

Tréner: Leonardo Jardim

Al WakrahSila pozíciíAl-Rayyan SC
6.81
Ø Hodnotenie
6.97
6.58Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)6.85
2G 0A0G 1A
6.87Záložník (3 v 5)7.07
1G 0A8G 1A
6.77Útočník (3 v 1)6.95
3G 1A3G 0A
Al Wakrah4-3-3
22BrankárSaoud Al Khater6.6
4ObrancaT. Sainsbury
15ObrancaAlmahdi Ali6.81G
2ObrancaLucas Mendes7.01G
17ObrancaHazem Shehata
8ZáložníkHamdi Fathy7.11G
23ZáložníkAhmed El Sayed
6ZáložníkOmar Al Osad6.6
11ÚtočníkA. Assal7.13G1A
10ÚtočníkGelson Dala6.4
9ÚtočníkM. Benyettou
Al-Rayyan SC4-2-3-1
1BrankárFahad Younis
5ObrancaBassam Al Rawi
13ObrancaAndré Amaro7.0
3ObrancaS. Taniguchi
12ObrancaAhmed Al Minhali6.71A
23ZáložníkThiago Mendes
28ZáložníkA. Bencharki
11ZáložníkGabriel Pereira7.0
96ZáložníkRóger Guedes7.68G1A
27ZáložníkIbrahim Al Hassan6.6
19ÚtočníkRodrigo7.03G

Prehľad zápasu

Al Wakrah zdolal Al-Rayyan SC 3:2. Zápas sa hral v Stars League 2023. Góly strelili: A. Bencharki 7′, A. Assal 16′, M. Benyettou 45′, M. Benyettou 53′, Rodrigo Tabata 54′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Al Wakrah mal 39% držanie lopty, Al-Rayyan SC mal 61%. Al Wakrah mal 19 striel (7 na bránu), Al-Rayyan SC mal 14 (6 na bránu). Al Wakrah urobil 4 striedaní, Al-Rayyan SC urobil 2.

Rivalita od 2011

Al Wakrah vs Al-Rayyan SC vzájomné výsledky

28 stretnutí
Al Wakrah
8
výhier
Remízy
2
Al-Rayyan SC
18
výhier
Góly spolu
80 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
12/28 · 43%
Nad 2,5
15/28 · 54%

Aktuálna forma

Al Wakrah

WDWLLD

Al-Rayyan SC

WWWWWD

Predpoveď zápasu

Al Wakrah

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al-Rayyan SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Al-Rayyan SC

40%Forma60%
53%Útok47%
60%Obrana40%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026