Menu

Al Duhail Sc vs Al Rayyan Sc

Khalifa International Stadium, Ar-Rayyan16. augusta 2024 o 19:30

Udalosti zápasu

Al-Duhail SC
Al-Rayyan SC
Výkop
Edmilson Junior

asistencia: Luis Alberto

19′
Polčas
Almoez Ali

asistencia: Homam El Amin

47′
61′
Rodrigo TabataKhaled Ali
65′Julien De Sart
André Amaro

Own Goal

65′
Edmilson JuniorSultan Al Brake
71′
71′
Murad Naji HusseinMostafa Essam
72′
Thiago MendesAbdulaziz Hatem
72′
Hazem ShehataAhmed Al Minhali
Almoez Ali

asistencia: Luis Alberto

77′
Ibrahima Bamba80′
Karim BoudiafAbdullah Al Ahrak
82′
Ismaeel MohammadKhaled Mohammed
83′
Almoez AliMubarak Shanan
83′
I. DialloAhmed El Sayed
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal0
7Shots off Goal4
15Total Shots8
1Blocked Shots4
9Shots insidebox4
6Shots outsidebox4
18Fouls12
3Corner Kicks8
1Offsides1
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
390Total passes560
321Passes accurate489
82%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al-Duhail SC je 7.07, v porovnaní s 7.03 u Al-Rayyan SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al-Duhail SC je Luis Alberto (7.63), u Al-Rayyan SC je to Róger Guedes (7.62).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al-Duhail SC prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Edmilson Junior (4G). U Al-Rayyan SC je to 11 gólov a 1 asistencií s lídrom Róger Guedes (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al-Duhail SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Al-Rayyan SC má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al-Duhail SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 5 u Al-Rayyan SC s hodnotením 7.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al-Duhail SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.63, v porovnaní s 1 u Al-Rayyan SC s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Al-Duhail SC a 81% u Al-Rayyan SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al-Duhail SC nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Al-Rayyan SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al-Duhail SC je 29.6 (najmladší: I. Bamba (23), najstarší: Karim Boudiaf (35)), zatiaľ čo Al-Rayyan SC má priemer 28.9 (najmladší: André Amaro (23), najstarší: Murad Naji Hussein (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al-Duhail SC majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 17 u Al-Rayyan SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al-Duhail SC4-2-3-14-2-3-1Al-Rayyan SC
GKDEFMIDFWD
1Zakaria5Rawi3Veríssi.22Bamba24Amin27Diallo12Boudiaf7Mohammad11Ali8Junior10Alberto1Younis2Hussein13Amaro5García3Shehata4Sart23Mendes96Guedes7Tabata11Pereira19Rodrigo

Náhradníci

Tréner: C. Galtier

Náhradníci

Tréner: P. Asbaghi

Al-Duhail SCSila pozíciíAl-Rayyan SC
7.07
Ø Hodnotenie
7.03
6.91Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.87
2G 0A0G 0A
7.04Záložník (5 v 5)7.30
5G 1A8G 1A
7.63Útočník (1 v 1)6.95
1G 0A3G 0A
Al-Duhail SC4-2-3-1
1BrankárSalah Zakaria6.91A
5ObrancaBassam Al Rawi7.01G
3ObrancaLucas Veríssimo
22ObrancaI. Bamba7.21G
24ObrancaHomam El Amin6.7
27ZáložníkI. Diallo
12ZáložníkKarim Boudiaf7.3
7ZáložníkIsmaeel Mohammad6.61A
11ZáložníkAlmoez Ali7.11G
8ZáložníkEdmilson Junior7.24G
10ÚtočníkLuis Alberto7.61G
Al-Rayyan SC4-2-3-1
1BrankárFahad Younis
2ObrancaMurad Naji Hussein
13ObrancaAndré Amaro7.0
5ObrancaDavid García7.0
3ObrancaHazem Shehata6.6
4ZáložníkJ. De Sart
23ZáložníkThiago Mendes
96ZáložníkRóger Guedes7.68G1A
7ZáložníkRodrigo Tabata
11ZáložníkGabriel Pereira7.0
19ÚtočníkRodrigo7.03G

Prehľad zápasu

Al-Duhail SC zdolal Al-Rayyan SC 4:0. Zápas sa hral v Stars League 2024. Góly strelili: Edmilson Junior 19′, Almoez Ali 47′, André Amaro 65′ (o.g.), Almoez Ali 77′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Al-Duhail SC mal 40% držanie lopty, Al-Rayyan SC mal 60%. Al-Duhail SC mal 15 striel (7 na bránu), Al-Rayyan SC mal 8 (0 na bránu). Al-Duhail SC urobil 5 striedaní, Al-Rayyan SC urobil 4.

Rivalita od 2012

Al-Duhail SC vs Al-Rayyan SC vzájomné výsledky

32 stretnutí
Al-Duhail SC
13
výhier
Remízy
9
Al-Rayyan SC
10
výhier
Góly spolu
96 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
17/32 · 53%
Nad 2,5
19/32 · 59%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 35 v 2017

Aktuálna forma

Al-Duhail SC

WLLWWW

Al-Rayyan SC

WWWWWD

Predpoveď zápasu

Al-Duhail SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al-Rayyan SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Al-Duhail SC and +2.5 goals

50%Forma50%
67%Útok33%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026