Menu

Al Ahli Doha vs Al Shamal

Al Thumama Stadium, Doha28. februára 2025 o 14:45
11
Hostia

Al Shamal

Udalosti zápasu

Al Ahli Doha
Al Shamal
Výkop
VAR
21′Goal cancelled
Polčas
54′Jeison Murillo
Sekou Oumar Yansane

Missed Penalty

56′
70′Omid Ebrahimi
Bahaa EllithiTalal Abdulla Bahzad
74′
80′
Mohammad Al MannaiFaisal Azadi
86′
Y. BelhandaMarawan Brimil
S. YansanéNoureldan Tamer
90′
90+1′
M. OmarFahad Waad
J. Draxler

asistencia: Erik Expósito

90+2′
90+5′
N. Sliti

asistencia: Marawan Brimil

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
0Shots off Goal11
5Total Shots20
3Blocked Shots5
3Shots insidebox13
2Shots outsidebox7
15Fouls14
5Corner Kicks8
2Offsides4
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
423Total passes314
354Passes accurate247
84%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Ahli Doha je 6.96, v porovnaní s 6.79 u Al Shamal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Ahli Doha je S. Yansané (7.49), u Al Shamal je to Mohammad Al Mannai (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Ahli Doha prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 5 asistenciami, na čele s S. Yansané (6G). U Al Shamal je to 11 gólov a 7 asistencií s lídrom B. Bounedjah (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Ahli Doha nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Al Shamal má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Ahli Doha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.20, oproti 5 u Al Shamal s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Ahli Doha nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.12, v porovnaní s 1 u Al Shamal s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Al Ahli Doha a 79% u Al Shamal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Ahli Doha nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Al Shamal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Ahli Doha je 28.6 (najmladší: S. Yansané (22), najstarší: D. Fettouhi (36)), zatiaľ čo Al Shamal má priemer 30.4 (najmladší: Y. El Hannach (21), najstarší: Mohammed Musa (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Ahli Doha majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 16 u Al Shamal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Ahli Doha5-4-14-2-3-1Al Shamal
GKDEFMIDFWD
35Badreld.18Mohammed16Tihi5Mitrović6Ellithi3Yassine9Yansané33Fettouhi8Doumbia7Draxler10Expósito95Seck3Hannach17Musa24Murillo2Awad6Ebrahimi12Mannai5Sliti10Belhanda7Omar11Bounedj.

Náhradníci

Tréner: I. Bišćan

Náhradníci

Tréner: David Prats

Al Ahli DohaSila pozíciíAl Shamal
6.96
Ø Hodnotenie
6.79
6.90Brankár (1 v 1)6.68
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (5 v 4)6.73
0G 0A0G 1A
7.20Záložník (4 v 5)6.86
9G 4A7G 5A
7.12Útočník (1 v 1)6.78
1G 1A4G 1A
Al Ahli Doha5-4-1
35BrankárMarwan Badreldin6.9
18ObrancaJassem Mohammed
16ObrancaR. Tihi6.6
5ObrancaM. Mitrović6.5
6ObrancaBahaa Ellithi
3ObrancaIslam Yassine
9ZáložníkS. Yansané7.56G2A
33ZáložníkD. Fettouhi7.12G2A
8ZáložníkI. Doumbia
7ZáložníkJ. Draxler7.01G
10ÚtočníkErik Expósito7.11G1A
Al Shamal4-2-3-1
95BrankárB. Seck6.7
3ObrancaY. El Hannach6.9
17ObrancaMohammed Musa6.6
24ObrancaJ. Murillo7.01A
2ObrancaMoufak Awad6.4
6ZáložníkO. Ebrahimi7.02G
12ZáložníkMohammad Al Mannai7.02G
5ZáložníkN. Sliti6.91A
10ZáložníkY. Belhanda6.72A
7ZáložníkM. Omar6.83G2A
11ÚtočníkB. Bounedjah6.84G1A

Prehľad zápasu

Al Ahli Doha a Al Shamal remizovali 1:1. Zápas sa hral v Stars League 2024. Góly strelili: Sekou Oumar Yansane 56′, J. Draxler 90′, N. Sliti 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Al Ahli Doha mal 57% držanie lopty, Al Shamal mal 43%. Al Ahli Doha mal 5 striel (2 na bránu), Al Shamal mal 20 (4 na bránu). Al Ahli Doha urobil 2 striedaní, Al Shamal urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Jeison Murillo 21′).

Rivalita od 2012

Al Ahli Doha vs Al Shamal vzájomné výsledky

17 stretnutí
Al Ahli Doha
7
výhier
Remízy
5
Al Shamal
5
výhier
Góly spolu
45 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

Al Ahli Doha

WLWWDW

Al Shamal

LLLWLW

Predpoveď zápasu

Al Ahli Doha

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al Shamal

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Al Shamal

50%Forma50%
53%Útok47%
29%Obrana71%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026