Menu

Al Rayyan Sc vs Al Sadd

Ahmad bin Ali Stadium, Al-Rayyan5. apríla 2025 o 18:15
Domáci

Al-Rayyan SC

12
Hostia

Al Sadd

Udalosti zápasu

Al-Rayyan SC
Al Sadd
Výkop
-5′Yousef Abdullah Balideh
Hazem Shehata2′
13′Youcef Atal
Gabriel Pereira23′
André Amaro36′
42′Hassan Al Haydos
Polčas
Hazem ShehataKhalid Muftah
46′
55′
Y. AtalAhmed Suhail
A. Bareiro
56′
Amid Mahajna66′
66′
Hassan Al HaydosGiovani
67′
Rafa Mújica

asistencia: Paulo Otávio

69′
Giovani

asistencia: Pedro Miguel

71′Ahmed Suhail
Ameed MahajnehMohammed Saleh
75′
Mohamed SuragTrézéguet
75′
David García80′
Gabriel PereiraAhmed Al Rawi
81′
Abdulaziz HatemFaisal Al Nouman
82′
88′Pedro Miguel
90+3′Meshaal Aissa Barsham
90+2′Rafa Mújica
90+10′
Rafa MújicaYusuf Abdurisag
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
4Shots off Goal5
9Total Shots14
1Blocked Shots3
7Shots insidebox9
2Shots outsidebox5
27Fouls22
6Corner Kicks5
2Offsides3
47%Ball Possession53%
5Yellow Cards7
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
339Total passes380
266Passes accurate307
78%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al-Rayyan SC je 6.87, v porovnaní s 6.98 u Al Sadd. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al-Rayyan SC je Róger Guedes (7.62), u Al Sadd je to Akram Afif (8.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al-Rayyan SC prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Róger Guedes (8G). U Al Sadd je to 16 gólov a 18 asistencií s lídrom Akram Afif (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al-Rayyan SC nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Al Sadd má 5 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al-Rayyan SC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 3 u Al Sadd s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al-Rayyan SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 2 u Al Sadd s priemerom 7.33. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Al-Rayyan SC a 84% u Al Sadd. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al-Rayyan SC nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Al Sadd. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al-Rayyan SC je 28.2 (najmladší: Mohamed Surag (22), najstarší: Abdulaziz Hatem (35)), zatiaľ čo Al Sadd má priemer 29.9 (najmladší: M. Camara (25), najstarší: Pedro Miguel (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al-Rayyan SC majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 14 u Al Sadd. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al-Rayyan SC5-3-25-3-2Al Sadd
GKDEFMIDFWD
22Habib2Hussein33Mahajneh13Amaro5García3Shehata11Pereira10Guedes6Hatem92Bareiro17Surag22Barsham77Atal2Miguel16Khoukhi5Salman6Otávio10Haydos4Camara33Claudin.19Mújica84Afif

Náhradníci

Tréner: Artur Jorge

Náhradníci

Tréner: Félix Sánchez

Al-Rayyan SCSila pozíciíAl Sadd
6.87
Ø Hodnotenie
6.98
Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (5 v 5)6.85
0G 0A1G 5A
7.12Záložník (3 v 3)6.99
8G 2A2G 7A
6.43Útočník (2 v 2)7.33
3G 2A13G 6A
Al-Rayyan SC5-3-2
22BrankárSami Habib
2ObrancaMurad Naji Hussein
33ObrancaAmeed Mahajneh6.5
13ObrancaAndré Amaro7.0
5ObrancaDavid García7.0
3ObrancaHazem Shehata6.6
11ZáložníkGabriel Pereira7.0
10ZáložníkRóger Guedes7.68G1A
6ZáložníkAbdulaziz Hatem6.81A
92ÚtočníkA. Bareiro3G2A
17ÚtočníkMohamed Surag6.4
Al Sadd5-3-2
22BrankárMeshaal Barsham6.9
77ObrancaY. Atal6.91A
2ObrancaPedro Miguel7.01G1A
16ObrancaBoualem Khoukhi6.8
5ObrancaTarek Salman6.61A
6ObrancaPaulo Otávio7.02A
10ZáložníkHassan Al Haydos6.82A
4ZáložníkM. Camara6.7
33ZáložníkClaudinho7.42G5A
19ÚtočníkRafa Mújica6.53G
84ÚtočníkAkram Afif8.110G6A

Prehľad zápasu

Al Sadd zdolal Al-Rayyan SC 2:1. Zápas sa hral v Stars League 2024. Góly strelili: A. Bareiro 56′, Rafa Mújica 67′, Giovani 69′. Bolo udelených 12 žltých kariet. Al-Rayyan SC mal 47% držanie lopty, Al Sadd mal 53%. Al-Rayyan SC mal 9 striel (4 na bránu), Al Sadd mal 14 (6 na bránu). Al-Rayyan SC urobil 5 striedaní, Al Sadd urobil 3.

Rivalita od 2025

Al-Rayyan SC vs Al Sadd vzájomné výsledky

3 stretnutí
Al-Rayyan SC
1
výhier
Remízy
1
Al Sadd
1
výhier
Góly spolu
16 · 5.3/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Al-Rayyan SC

WWWWWD

Al Sadd

WDDWDL

Predpoveď zápasu

Al-Rayyan SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al Sadd

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Al Sadd

38%Forma63%
44%Útok56%
0%Obrana100%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026